dot3-dot4 brake oil price list

قیمت روغن ترمز شامل انواع روغن ترمز زرد و روغن ترمز آبی با تعداد فروش 1000 عدد از برندهای سمن شیمی ، هراز ، فومن شیمی و روغن ترمز نیکان.
الزامات و استاندارد های برای تمامی روغن ترمز های تولیدی یکسان است و خرید و فروش این محصول بر اساس میزان شناخت از برند روغن ترمز توسط افراد انجام می شود برای سفارش گذاری روغن ترمز و خرید روغن ترمز بشکه 230 کیلویی از لینک نیز می توانید استفاده کنید.

قیمت روغن ترمز

قیمت روغن ترمز

مستحضر می باشید قابلیت و کیفیت روغن ترمز و عملکرد این محصول برای استفاده در انواع خودروهای بنزینی و دیزلی که با سرعت و شتاب زیاد در کسری از ثانیه می بایستی شتاب و حرکت خودرو را بصفر برساند می بایستی از استاندارد و کیفیت بالای روغن ترمز برخوردار باشد . همچنین صرفا شرایط رانندگی متفاوت و همچنین شرایط جوی مسیرهای کوهستانی و غیره می تواند در نهایت در کیفیت عملکرد خودرو تاثیر مستقیم داشته باشد و حتی موجب انحراف خودرو از مسیر اصلی به دلیل قفل شدن چرخ های خودرو در اثر ترمز گرفته شده شود.
هر چند قفل شدن چرخ در بیشتر مواقع ارتباط به روغن ترمز ندارد و بیشتر سیستم های abs و پایداری خودرو ESP -ESC در این فرایند به کمک تکنولوژی روز خودروها که بکمک فناوری خودرو سازی اماده است شرایط پایداری خودرو را در هنگام ترمز گیری کاملا متفاوت کرده است ولی در نهایت همین سیستم ها نیز با استفاده از روغن ترمز این قابلیت را ایجاد می نماید و در نهایت بر اساس جهت حرکت و سرعت و ماشین و همچنین نیروی های وارد شده بر خودرو شامل نیروی گریز از مرکز یا نیروهای شتاب یا نیروهای چرخشی که در هنگام برخورد با مانع برای خودرو و راننده ایجاد می شود را با تغییر میزان فشار روغن ترمز اعلام شده بر هر چرخ تغییر داده و در نهایت پایداری خودرو حفظ می شود.
بنابراین با توجه به موارد ذکر شده حتی تاثیر فناوری بر اساس نحوه و تغییر اعمال نیزو با میزان تغییر در مایع ترمز ایجاد شده و در نهایت مایع ترمز به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از این فرایند بصورت کاملا باقی مانده است.

فروش مایع ترمز  DOT3 – DOT4

فروش مایع ترمز  DOT3 - DOT4

روغن ترمز یا مایع ترمز در انواع روغن ترمز زرد و آبی با بسته بندی های مختلفی تولید و بسته بندی می شود. این محصول بر اساس مواد اولیه استفاده شده در ان قابلیت و کیفیت لازم را برای استفاده در مخزن بوستر ترمز برای ایجاد یا اعمال فشار بر دیسک و یا کاسه چرخ خودرو را دارد تا بتواند شرایط را برای متوقف کردن خودرو با جریان پیدا کردن روغن ترمز در مدار ترمز فراهم نماید.
شرکت های متعددی تولید انواع روغن ترمز را با برند های مختلف تولید و عرضه می کنند در این فرایند فرمول تولید روغن ترمز بصورت کلی یک ترکیب مشخص دارد و می بایستی نمونه اولیه تولید روغن ترمز برای اخذ استاندارد به اداره استاندار تحویل شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *