The price of very strong silicone anti-foam, density 1 gram

قیمت ضد کف سیلیکونی با قابلیت بسیار قوی و چگالی 1 گرم در دمای 25 درجه سانتیگراد و فاقد هر گونه ناخالصی در فرایند تولید می باشد.
برای مشاهده سایر محصولات قابل عرضه می توانید لینک http://serviciha.ir را دنبال کنید.

قیمت ضد کف سیلیکونی

قیمت ضد کف سیلیکونی

کف را می تواند در اغلب موارد با اضافه کردن ضد کف و بر اساس دیتا شیت این محصول با اضافه شدن مقادی تعریف شده به میزان مشخص کنترل نمود البته با توجه به این که این مقدار برای روغن های مختلف و شرایط مختلف مقدار متفاوتی است و می توان گفت که قیمت ضد کف سیلیکونی بر اساس کیفیت این محصول تعیین و مشخص می شود و بر اساس مقادیر استفاده شده قیمت نهایی می شود.
کف زدایی سیلیکونی در شکستن سریع فوم یا کف بستگی به ترکیبات اولیه تولید شده این محصول دارد و البته برندهای مختلف این محصول را در بسته بندی های مختلف تولید و عرضه می شود که عمده تامین انواع ضد کف سیلیکونی وارداتی بودده وبر اساس تاریخ مصرف این محصولات بصورت بعد از واردات در شرایط مناسب انبار و برای استفاده با حفظ کیفیت محصول و استفاده در انواع روغن های پایه و روغن های تولید قابل ارسال از تهران به تمامی شهرهای کشور توسط باربری های اعلام شده می باشد.

تامین ضد فوم سیلیکونی بسیار قوی

تامین ضد فوم سیلیکونی بسیار قوی

قیمت ضد کف سیلیکونی بستگی به برند ضد کف و قابلیت و مقدار استفاده از این محصول برای از بین بردن کف و فوم مایعات روغنی دارد بنابراین می توان گفت که در نهایت برند های وارداتی در این موارد به دلیل داشتن کیفیت بالای این محصول از قیمت بیشتری به نسبت نمونه ها و تولیداتی که از کیفیت کمتری برخودار است قیمت کمتری خواهد داشت.
بصورت کلی انتی فوم ها بر پایه روغنی و پایه ابی و پایه سیلیکونی تولید می شود و مصرف هر کدام از انواع آنتی فوم کاملا متفاوت و برای شرایط خاصی طراحی و تولید شده است .
موارد استفاده متعددی برای آنتی فوم سیلیکونی وجود دارد که به تعدادی از انها می توان به شرح ذیل اشاره نمود
مصرف گل حفاری و جداسازی نفت گاز که در هنگام حفاری به دلیل ازاد شدن گاز باعث ایجاد کف می شود که بدین منظور می بایستی از این انتی فوم استفاده شود همچنین برای هیدراته شدن گاز و پردازش اسفالت تقطیر نفت خام و مواردی به این شکل که بسیار موثر می باشد و می بایستی بصورت قطعی در این فرایند بمنظور فراهم شدن بهترین شرایط برای ادامه فعالیت و ممانعت از بروز فوم به بهترین شکل استفاده شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *