Sale of 20 liter anti-foam silicone antifoam

فروش آنتی فوم سیلیکونی که افزودنی شیمیایی است و برای جلوگیری از کف کردن روغن موتور و مایعات در بسته بندی مختلف 20 لیتری و .. قابل تحویل است

برای مشاهده قیمت افزودنی های روغن پلیمر و ادتیو از لینک  http://autocarservice.ir قابل دسترس می باشد.

فروش آنتی فوم

فروش آنتی فوم

آنتی فوم با قابلیت و امکان جلوگیری از ایجاد کف در مایعات مثل روغن موتور شرایطی را فراهم می نماید که محصول تولید شده بعد از استفاده در خودرو و یا در دستگاه های صنعتی و یا روغن های هیدورلیک ماشین الات که قطعا بر اساس استاندارهای خاصی بر اساس نوع دستگاه و میزان کارایی و عملکرد تهیه شده است قابلیت های فراوانی می باید داشته باشد تا هزینه نگهداری و عملکرد خوب دستگاه بصورت مستمر حفظ شود.
ضد کف سیلیکونی در عمل نقش بسیار زیادی در کیفیت روانکار و مایعات دارد که این موضوع باعث شده که از انتی فوم برای تولید روانکاری های صنعتی می بایتسی حتما استفاده شود شاید بتوان گفت که هزینه های انجام شده برای تولید هر نوع روغن بدون اضافه شدن ضد کف کیفیت لازم را ندارد و البته مرغوب بودن محصول تحت تاثیر این موارد قرار می گیرد.

فروش ضد کف سیلیکونی

فروش ضد کف سیلیکونی

اساس تولید همه روانکارها بر مبنای فرمول هایی می باشد که تمام نیازمندهای لازم برای بهترین عملکرد روغن را در فرایند روغن کاری فراهم نماید زیرا دمای احتراق در خودرو حدود 700 درجه می باشد و در صورتی که کمترین نقص در فرایند روغنکاری به وجود بیاید قطعا خودرو دچار خسارت و تعمیرات اساسی خواهد شد و همین قاعده برای دستگاه های صنعتی نیز وجود دارد.
تاثیر ضد کف در فرایند روغن کاری در عنوان ان کاملا مشخص می باشد ولی بصورت کلی وقتی در فرایند روغن کاری شاتون و میل لنگ خودرو عامل کف کنندگی وجود داشته باشد باعث می شود.
این کف تولید هوا در مدار روغن شود و در هنگام پمپاژ روغن به مدار روغنکاری به دلیل وجود هوا روغن متراکم شده و امکان انتقال مستمر روغن به قطعات حساس دستگاه و یا خودرو وجود ندارد و چند لحظه نرسیدن روغن باعث افزایش دمای بین دو فلز که با فاصله میکرونی نسبت به هم کار می کنند ایجاد گریپاژ نموده و عملا دستگاه دیگر نمی تواند عملکرد داشته باشد و هزینه های زیادی را نیز ایجاد می کند.

فروش 20 لیتری انتی فوم سیلیکونی

فروش 20 لیتری انتی فوم سیلیکونی

 

فروش ضد کف سیلیکونی باتوجه به کاربری و ارزش زیادی که در بازار فروش روانکار دارد با بسته بندی های متفاوتی انجام می شود بسته بندی معمول این محصول 20 لیتری می باشد و همچنی در بشکه آنتی فوم سیلیکونی نیز در بازار خرید و فروش این محصول وجود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *