The price of Durbala bearing grease, 200 grams per barrel

قیمت انواع گریس بلبرینگ دوربالا مخصوص بلبرینگ دما بالا از بلبرینگ چرخ پراید تا بلبرینگ skf اصل با بسته بندی حداق 200 گرم و حداکثر بشکه 180 کیلویی.

قیمت انواع گریس بلبرینگ

قیمت انواع گریس بلبرینگ

انواع گریس مورد استفاده برای بلبرینگ های مختلف بر اساس پارامترهای تعریف شده و استاندارد استفاده و مشخص می شود. بلبرینگ در استفاده در یاتاقان و شرایط کاری مختلفی قرار می گیرد که بر این اساس می تواند تعداد دور بلبرینگ یکی از عوامل اثر گذار در این فرایند باشد. موقعیت قرار گیری بلبرینگ در شرایط دمایی مختلف باعث می شود که این محصول برای امکان داشتن عملکرد مناسب در زمان طولانی از روانکار مختلفی استفاده می شود. روانکاری بلبرینگ ها از انواع مختلفی از گریس های مختلف استفاده می شود و بر این اساس گریس های لیتیوم و لیتیوم کمپلکس از پر مصرف ترین انواع گریس های نسوز مورد استفاده در انواع بلبرینگ های می باشد.

فروش گریس بلبرینگ دما بالا

فروش گریس بلبرینگ دوربالا

گریس های نسوز برای بلبرینگ های دور بالا بر اساس تعداد دور و همچنین فشار های اعلام شده بر روی بلبرینگ می بایستی از قابلیت و عملکرد محور و انتقال دهنده ها که ممکن است تحت فشارهای مختلف قرار گیرند محافظت می نماید. امکان انتقال محور و انتقال نیز در همه تجهیزات مختلف توسط بلبرینگ های مختلف و استاندارد انجام می شود. بر این اساس انواع گریس نسوز مخصوص بلبرینگ در این فرایند باعث می شود که بلبرینگ قابلیت و عملکرد لازم را برای داشتن کمترین اصطکاک در انتقال دهنده این محور داشته باشد.
می توان گفت که بلبرینگ دور بالا شرایط و فشار های ایجاد شده را با انتخاب گریس مناسب می تواند برتاب و بر این اساس پارامترهای مشخص در شناخت قابلیت های بلبرینگ و  گریس ها و همین طور شرایط محیطی در این فرایند اثر زیادی را در کاهش هزینه های ابزار و تجهیزات ایجاد می نماید.

قیمت گریس بلبرینگ بشکه ای

قیمت گریس بلبرینگ بشکه ای

قیمت انواع گریس بلبرینگ دوربالا جدا از هزینه های اولیه استفاده شده در این فرایند که شامل انواع روغن پایه و همچنین افزودنی برای افزایش قابلیت گریس نسوز می باشد. شامل هزینه های دیگری مثل بسته بندی این محصول می شود. بصورت تعریف شده انواع مختلفی از گریس های نسوز برای استفاده بسته بندی گرمی دارد که معمولا مقدار استفاده شده برای این گریس کم می باشد. با توجه به شرایط مختلف در برخی موارد نیز به دلیل میزان بالای مصرف این محصول تولید کننده یا مصرف کننده ترجیح به استفاده از گریس با بسته بندی بشکه را دارد که این موضع نیز برای گریس های مختلف قابل انجام است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.