Burnt oil refinery

کارخانه تصفیه روغن سوخته و لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته و کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان و کارخانه تصفیه روغن سوخته در اشتهارد و کارخانه تصفیه روغن سوخته زنجان و کارخانه تصفیه روغن بازیافتی در گرمسار و ساخت دستگاه تصفیه روغن سوخته و صادرات روغن تصفیه انجام می شود.
برای مشاهده محصولات جدید روی لینک کلیک کنید.http://101service.ir

لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته

لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته

کارخانه تصفیه روغن بازیافتی با جمع آوری انواع روغن های تعویض شده از موتور اتومبیل و انواع وسایل نقلیه و همچنین انواع روغن سوخته شرکت های صنعتی بصورت بشکه خریداری و در کارخانه تصفیه روغن بازیافتی و پالایش مجدد می گردد که این اقدام اولا در پاکیزگی محیط زیست بسیار موثر می باشد و در نهایت با فراوری روغن سوخته اشتقال زایی ایجاد می گردد.

تصفیه روغن سوخته در کارخانه تصفیه روغن موتور که به تعداد زیادی در کشور هستند انجام می گردد عمده محصولات کارخانه های تصفیه روغن سوخته بصورت روغن تصفیه دوم از ایران بصورت با بشکه یا فلکسی صادر می گردد .
لیست کارخانهای تصفیه روغن که مجوز تولید و استاندار صادرات انواع روغن پایه تصفیه دوم یا روغن ریسایکل را دارد خیلی زیاد نیست .

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد

کارخانه تصفیه روغن بازیافتی اشتهارد که صادرات روغن پایه را انجام می دهد که موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب و در مرکز ایران می تواند انواع روغن های بازیافتی و روغن های سوخته کلان شهر تهران را جمع آوری تصفیه و به چرخ تولید داخل کشور و صادرات روغن پایه تصفیه 2 و روغن موتور تصفیه یا روغن پایه ریسایکل برگرداند.

کارخانه تصفیه روغن در ایران به 2 روش بازیافت روغن سوخته به روش تقطیری و بازیافت روغن سوخته با روش اسید هم انجام می شود . تکنولوژی استفاده از برج تقطیری مزیت بیشتری به نوع اسیدی به لحاظ افزایش بهره وری در خروجی محصول و کیفیت محصول تصفیه روغن استحضال شده دارد.
کارخانه ای زیادی تصفیه روغن سوخته همانند اشتهارد وجود دارد که تولید روغن پایه  به شرح  ذیل انجام می دهند.

  • روغن پایه تصفیه sn150
  • روغن پایه تصفیه sn350
  • روغن پایه تصفیه sn500
کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان
Oil Refinery Industry Mineral Oil Oil Refinery

کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان

تصفیه روغن در ایران به صنعتی پاک تبدیل شده است . عمده نیاز داخل کشور توسط 4 پالایشگاه بزرگ تولید انواع روغن موتور و روغن صنعتی نیاز داخل کشور را به انواع روانکار رفع نموده است و معمولا در داخل کشور بندرت از روغن پایه ریسایکل در موتور خودروها استفاده می شود.

تصفیه روغن سوخته در اصفهان همانند سایر استانهای کشور دیرنه است و انواع روغن پایه ورجین و روغن پایه تصفیه در این استان صنعتی تولید و صادر می گردد. شرکت های تصفیه روغن با عقد قرارداد های چند هزار تنی اقدام به تولید انواع روغن های مورد نیاز برای تولید روغن موتوری و صنعتی می نماید .

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *