Sales of base oils, domestic exports

فروش روغن پایه داخلی صادراتی و تولید کنندگان روغن پایه در ایران و فروش روغن بازیافتی و فروش روغن پایه ویرجین و قیمت روغن پایه sn500 ایرانول و قیمت روغن پایه در بورس و خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم و قیمت روغن پایه ترکمنستان و فروش روغن پایه در اصفهان و با قیمت درب کارخانه و تحویل در هر نقطه دنیا قابل انجام می باشد.

 

فر وش روغن پایه داخل کشور

 

فروش روغن پایه داخل کشور

فروش روغن پایه داخلی صادراتی مورد نیاز می باشد و مصرف زیادی نیز دارد . شرکت هایی که معمولا در صنایع زیر دستی پالایشگاهی و نفت فعالیت دارند از روغن پایه ریسایکل برای تولید انواع محصولات پتروشیمی و مشتقات نفتی بهره می برند.
شرکت های دانش بنیان در حوزه نفت و با استفاده از تکنولوژی نوین انواع این روغن ها را با تولید محصولا جدید استفاده می کنند همچنین در بخری از موارد نیز از روغن پایه ریسایکل برای روانکاری متعلقات پمپ ها و چاه های کشاورزی نیز استفاده می شود و یا در دستگاههای صنعتی صرفا برای روانکار استفاده می گردد.

فروش روغن پایه صادراتی

فروش روغن پایه صادراتی

فروش روغن پایه داخلی صادراتی از محصولات فوق العاده بی نظیر و جذاب برای مشتری صادراتی و خریدار خارج از کشور می باشد.صادرات روغن پایه ریسایکل و روغن پایه ویرجین معمولا به کشورهای در حال توسعه انجام می شود که این کشورها با بهره گیری از دانش روغن اقدام به تولید انواع روغن های موتور و روغن هیدرولیک صنعتی از روغن پایه صادراتی ایران می نمایند.
فروش روغن پایه داخلی صادراتی و فرایند صادرات روغن پایه معمولا به صورت بشکه و یا با فلکسی کانتینر انجام می شود . نحوه پراخت مبلغ خرید روغن بصورت 30% پیش پرداخت و مابقی مبلغ بعد از تحویل تناژ درخواستی روغن پایه به حساب شرکت پرداخت می شود و برای ارسال به مقصد صادراتی روغن پایه بارگیری انجام می گردد. بیشترین صادرات روغن پایه به کشورهای مذکور می باشد.

  • صادرات روغن پایه ریسایکل به هند
  • صادرات روغن پایه ریسایکل به ترکیه
  • صادرات روغن پایه ریسایکل به عمان
  • صادرات روغن پایه ریسایکل به سوریه
  • صادرات روغن پایه ریسایکل به لبنان
  • صادرات روغن پایه ریسایکل به اندونزی
  • صادرات روغن پایه ریسایکل به افریقا
  • صادرات روغن پایه ریسایکل به نپال

فروش روغن بازیافتی ریسایکل و روانکار

فروش روغن بازیافتی ریسایکل و روانکار

فروش روغن پایه داخلی صادراتی و فروش روغن بازیافتی که شامل انواع روغن هیدرولیک و انواع روغن موتور می باشد به صورت عمده در کشور انجام می شود. روغن بازیافتی در کارخانه تصفیه انواع روغن و روغن صنعتی با خرید روغن سوخته و جمع آوری روغن سوخته از مراکز تعویض رغن آغاز می شود.
فروش روغن پایه داخلی صادراتی در کارخانه تصفیه روغن بازیافتی بصورت اسیدی و به صورت تقطیری فرایند بازیافت روغن سوخته انجام و در ادامه با تولید روغن پایه پایه تولید انواع روغن وگریس های فراهم می شود. نکته قابل تامین درتولید روغن تصفیه افزودنی های می باشد که به روغن پایه اضافه می شود که این افزودنی معمولا برای روغن پالایشگاهی یا ویرجین و برای روغن ریسایکل تفاوتی ندارد.

 

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *