Buy polymer oil Dutral cep j0010

خرید پلیمر روغن افزودنی روغن موتوری ، دیزلی، صنعتی با پلیمر کپ 270 ، 2060 و دوترال 059 ، 058 و پلیمر j0010 پالت یا کانتین انجام می شود.

بیشتر بخوانید: قیمت پلیمر روغن 059 | پلیمر غلظت دهنده ایتالیای

خرید پلیمر روغن پالتی

خرید پلیمر روغن پالتی

شما بزرگواران مستحضر هستید که تامین انواع پلیمر های مورد استفاده در بازار محصولات روغنی رو روانکاری ایران که شامل انواع روغن موتور بنزینی و دیزلی و روغن هیدرولیک و روغن دنده می شود را شامل می شود.

روغن ها را می باید بر اساس نواع و گرید روغن و استاندارهای توصیه شده تولید شود که ممکن است این روغن برای موتورهای مختلفی استفاده شود و می بایستی استاندارهای مرتبط با همان روغن و متناسب با مصرف سوخت خودرو داشته باشد.

بهترین نوع پلیمر استفاده شده برای انواع روغن های روانکاری بستگی به نوع و فلش روغن پایه استفاده شده می باشد که بر اساس انالیز روغن پایه می بایستی مقدار متفاوتی از انواع پلیمر استفاده شود و نوع پلیمر که شامل انواع کپ، دوترال و j0010 که بنابر نوع روغن تولید شده می بایستی بر اساس تناژ روغن پایه مقدار تعریف شده مورد نیاز به روغن اضافه شود و افزایش این مقدار درنهایت بر اساس انالیز نهایی روغن موتوری خواهد بود که درکارخانه تصفیه روغن تولید می شود.

وارد کننده پلیمر کپ دوترال j0010

وارد کننده پلیمر کپ دوترال j0010

خرید پلیمر روغن برای تولید انواع روانکار و یا خرید کلیه مواد اولیه تولید روانکاری در ایران استفاده می شود و این محصولات که ماده اصلی و افزودنی روانکاری می باشد وارادتی می باشد که این محصولات معمولا از کشورهای ایتالیا مثل دوترال ، هند و چین j0010 و کره کپ وارد می شود.

مقدار و اندازه استفاده از هر نوع پلیمر بسیار زیاد تحت تاثیر نحوه تولید و فراوری روغن سوخته یا روغن پایه ویرجین می باشد که معمولا استفاه از روغن پایه ویرجین برای تولید روغن های تولیدی با سطح کیفیت گرید a توصیه می شود و یا روغن های هایی که برای خودروهای تولید 2015 به بعد مورد  توجه می باشد زیرا کیفیت و نوع خودرو استفاده متفاوتی دارد.

شرکت های تولید کننده انواع روانکار معمولا وارد کننده مواد اولیه مورد نیازشان نیستد شاید بتوان گفت دلیل اصلی این موضوع به قیمت و هزینه های زیاد این محصولات و به لحاظ ارزی و ریالی که می بایستی در مبدا پرداخت شود و برای انتقال و هزینه های حمل و گمرک نیز اضافه شده و در نهایت هزینه خواب سرمایه خواهد بود که قطعا مقدار نقدینگی کارخانه تصفیه روغن اجازه انجام و پرداخت این هزینه های را نخواهد داشت و واردات این کلیه مواد اولیه روغن و روانکاری توسط شرکت ها محدودی انجام می شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *