Importer of sn-sj engine oil raw materials, all kinds of oil polymers

وارد کننده مواد اولیه روغن موتور فروش مواد اولیه تولید انواع روانکار و روغن با پلیمر های کپ، دوترال، j0010 بصورت مستقیم انجام می شود.

بیشتر بخوانید:قیمت پلیمر روغن 059 | پلیمر غلظت دهنده ایتالیای

فروش مواد اولیه روغن موتور انواع پلیمر

فروش مواد اولیه روغن موتور انواع پلیمر

روغن پایه جزء اصلی ترین مواد تشکیل دهنده انواع روغن های موتوری و بنزینی یا حتی روغن های صنعتی می باشد که حدود بالای 90% درص حجم روغن های تولید شده و مصرفی در ا نواع صنایع مختلغ که شامل انواع خودروها و انواع ماشین های صنعتی می شود را شامل می شود.

مواد اولیه که توسط واردکننده مواد اولیه روغن های صنعتی و خودرویی انجام می شود شامل انواع مختلفی از محصولات مختلف خواهد بود که در نهایت امر بر اساس نواع روغن پایه استفاده شده در این فرایند شرایط متفاوتی را دارد و بسته به اینکه چه نوع روغن تولید شود میزان متفاوتی از مواد اولیه استفاده می شود.

شرایط فروش و شرایط تولید انواع روغنها و همچنین شرایط دمایی مختلف هم تحت تاثیر نوع ماده اولیه استفاده شده که شامل انواع پلیمر کپ، دوترال، j0010 و غیره می باشد که البته استفاده از مواد اولیه نیز در این فرایند شرایط متفاوتی را بسته به روغن موتور و روغن هیدرولیکی که در نهایت تولید می شود را دارد و همه این موضوعات کیفیت مواد اولیه وارداتی را بصورت مستقیم تحت تاثیر قرار می دهد.

فروش پلیمر واردکننده مواد اولیه

فروش پلیمر واردکننده مواد اولیه

فروش مواد اولیه روغن موتور توسط وارد کننده مواد اولیه که تقریبا فقط برای شرکت های تولید کننده این محصولات قابل استفاده است و برای تولید انواع مختلفی از روانکار استفاده می شود را می توان به روشهای متفاوتی تهیه و تامین نمود که بخشی از این موضوع بستگی به شرکت تامین کننده این محصولات خواهد داشت.

نوع پلیمر استفاده شده در صنایع مختلف به روشهای مختلفی به ایران عزیز وارد می شود که معمولا دست اندرکاران در حوزه روانکاری و انواع روغن ها این محصولات را بصورت مستمر از نمایندگی های این محصولات درکشورهای حاشیه خلیج فارس و یا بصورت مستقیم از شرکت های تولید کننده  این محصولات از مبدا ارسال می شود.

کارخانه های تصفیه روغن سوخته در نقاط مختلف ایران به استفاده از انواع محصولات مختلف اقدام به تولیدو تصفیه روغن پایه از تصفیه روغن سوخته و یا روغن بازیافتی می نمایند و در ادامه بمنظور تولید و صادرات انواع روغن موتوری نیاز به نیاز به خرید انواع مواد اولیه تولید روغن های صنعتی و موتوری و روانکاری خواهند بود بنابراین فرایند تامین و ایجاد چرخه تامین خرید و فروش مواد اولیه بیشتر توسط بازرگانی های مرتبط درسراسر کشور انجام می شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *