Sale of polymer j0010 in Tehran Engine oil additive, base oil

فروش پلیمر j0010 پلیمر epdm بصورت عمده و پالتی و افزودنی روغن موتور و روغن پایه جهت افزایش شاخص گرانروی روغن مشابه پلیمر دوترال، کپ و ویستالون تحویل تهران.

بیشتر بخوانید: خرید مواد افزودنی روغن پایه موتور

فروش پلیمر j0010 افزودنی روغن موتور

فروش پلیمر j0010 افزودنی روغن موتور

شما بزرگواران مستحضر می باشید که تولید انواع روغن های موتوری و روانکاری از انواع متفاوتی از روغن های پایه که برخی از این روغن های پایه معدنی هستش و در سایر مواد روغن های پایه سنتتیک و نیمه سنتتیک می باشد که برای استفاده و افزایش ویسکوزیته و گرانروی یا غلظت محصول نهایی به انالیز روغن پایه و مقدار مصرف تاثیر مستقیم دارد.

افزایش گرانروی روغن برای روغن پایه که به لحاظ انالیز و ترکیب با نوع روغن پایه تولید شده بسیار مرتبط می باشد و قابلیت استفاده برای روانکاری در صنایع را ندارد زیرا روغن موتور برای حفظ پایداری در برابر تغییرات دمای موتور که در شرایط متفاوت اثر انکار ناپذیری بر کیفیت و عملکرد روغن دارد .

می بایستی با افزودنی های مجاز به روغن مثل انواع پلیمر j0010 یا کپ یا دوترال و همچنین ضدجوش و ضد کف و ضدیخ بتوان قابلیت و ویسکوزیته تقریبا یکنواخت برای روغن در دما های مختلف ایجاد نمود تا عملکرد روغن کاری حفظ و از سایش و اصطکاک بین قطعات محرک و متحرک موتور خودرو جلوگیری گردد.

وارد کننده پلیمر و مواد اولیه تولید انواع روغن

وارد کننده پلیمر و مواد اولیه تولید انواع روغن

همانگونه که شما بزرگواران مستحضر می باشد عملکرد روغن در استمرار حرکت خودروهای نقلیه که از سوخت فسیلی مثل انواع خودروهای دوگانه سوز گازی و بنزینی و همچنین خودروها با سوخت دیزل یا گازوئیل استفاده می کنند.

بنابراین بسیار حائز اهمیت می باشد زیر در فرایند احتراق داخل هر موتور انواعی از گازها و ترکیبات شیمیایی در محفظه داخل موتور و کارتر ماشین که منبع روغن هست به وجود می آید و همین ترکیبات اثر مستقیم بر عملکرد موتور خودرو ایجاد می نماید که حداقل اثر منفی این ترکیبات کاهش قدرت عملکرد مفید روغن موتور در جلوگیری از اصطحلاک قطعات محرک می شود.

آنالیز پلیمر افزودنی روغن

آنالیز پلیمر افزودنی روغن

مواد اولیه تولید انواع روغن موتور صنعتی، گریس، روغن پایه، روغن هیدرولیک، روغن های صنعتی ترکیبی از انواع پلیمر های تولید کشورهای ایتالیا و کره و چین و هند و البته کشورهای اروپایی می باشد.

استاندارهای تولید انواع روانکارها می توان گفت در کل دنیا بصورتی یکسان انجام می شود و لازمه تولید هر نوع روانکار استفاده از مواد اولیه و افزودنی هایی می باشد که معمولا واردات پلیمر و مواد اولیه می بایستی به داخل کشور انجام شود و استفاده از افزودنی نیاز مبرم هر کارخانه تصفیه روغن در هر نقطه از ایران می باشد.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *