Eshtehard burnt oil refinery 8750 tons

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد با قابلیت تولید انواع روغن پایه تصفیه همانند کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان و کارخانه تصفیه روغن سلفچگان که همه این کارخانه های تصفیه در لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته هستند و تناژ تولید و فروش روغن موتور تصفیه شده بیش از 8750 تن برای صادرات با فلکسی و بشکه 185 کیلویی می شود.

تامین انواع روغن پایه از سایر تامین کنندگان از لینک روبرو. http://101service.ir

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد فروش روغن بازیافتی

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد فروش روغن بازیافتی

همانگونه که مستحضر هستید انواع متفاوتی از روغن در بازار خرید و فروش می گردد که بخش عمده روغن ها به پالایشگاههای اصلی کشور مرتبط می باشد که به دو قسمت روغن موتور و روغن صنعتی تقسیم بندی شده و این پالایشگاه های تصفیه روغن اقدام به تولید انواع روانکار با کیفیت های متفاوت و با قیمت های مختلف می نمایند.
کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد به تعداد زیاد قادر به تولید انواع روغن پایه ریسایکل با آنالیز روغن پایه و با فلش های متفاوت تولید می نماید که و فروش روغن بازیافتی نیز جزئی از این محصولات تولیدی این شرکت ها می باشد . تمرکز خیلی از شرکت های بازیافتی در اطراف تهران بیشتر به دلیل تامین ماده اولیه این شرکت ها که همان روغن سوخته است می باشد .

فروش روغن موتور تصفیه شده 8750 با فلکسی کانتین

فروش روغن موتور تصفیه شده 8750 با فلکسی کانتین

محصولات با قابلیت صادراتی در هر کشوری یکی از بزرگترین مزیت های این کشور محسوب می شود و ایران نیز با دارا بودن منابع عظیم نفت گاز قادر شده است که محصولات جانبی زیادی را برای صادرات داشته باشد و این محصولات در مرحله اول و پس ازتامین نیازهای داخل کشور می تواند مجوز صادرات را داشته باشد. روغن تصفیه شده یا روغن پایه به دلیل نیاز بسته بندی خاص به منظور جابجایی می توان گفت که بسته بندی از اهیمت ویژه ای برخوردار است و استفاده از فلکسی و کانتین بهترین انتخاب بدین منظور است.

لیست کارخانه های تصفیه روغن موتور صادراتی

لیست کارخانه های تصفیه روغن موتور صادراتی

نقش صادرات روغن تصفیه و تناژ صادراتی این محصول با اهمیت بسیار مورد توجه است زیرا کشورهای زیادی در اطراف ایران هستند که نیازمند به این محصول هستند ولی در نهایت نیاز به سوخت در این کشورها می بایستی به نحوی تامین گردد. کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد که به تعداد زیاد و قادر به تولید تناژ های مختلفی از این محصول با کیفیت و با فلش های متفاوتی هستند و قادر هستند که این محصول ویژه را برای کشورهای زیادی تامین و ارسال نمایند می توان گفت که یکی از بزرگترین صادر کنندگان روغن پایه تصفیه ایران می باشد و اشتهارد و گرمسار از بزرگترین تامین کنندگان این محصول هستند.

منبع: carnikan.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *