روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد ۸۷۵۰ تن | فروش روغن موتور تصفیه شده

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد ۸۷۵۰ تن | فروش روغن موتور تصفیه شده

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد با قابلیت تولید انواع روغن پایه تصفیه همانند کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان و کارخانه تصفیه روغن سلفچگان که همه این کارخانه های تصفیه در لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته هستند و تناژ تولید و فروش روغن موتور تصفیه شده بیش از ۸۷۵۰ تن برای صادرات با فلکسی و بشکه ۱۸۵ کیلویی می شود.

تامین انواع روغن پایه از سایر تامین کنندگان از لینک روبرو. http://101service.ir

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد فروش روغن بازیافتی

کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد فروش روغن بازیافتی

همانگونه که مستحضر هستید انواع متفاوتی از روغن در بازار خرید و فروش می گردد که بخش عمده روغن ها به پالایشگاههای اصلی کشور مرتبط می باشد که به دو قسمت روغن موتور و روغن صنعتی تقسیم بندی شده و این پالایشگاه های تصفیه روغن اقدام به تولید انواع روانکار با کیفیت های متفاوت و با قیمت های مختلف می نمایند.
کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد به تعداد زیاد قادر به تولید انواع روغن پایه ریسایکل با آنالیز روغن پایه و با فلش های متفاوت تولید می نماید که و فروش روغن بازیافتی نیز جزئی از این محصولات تولیدی این شرکت ها می باشد . تمرکز خیلی از شرکت های بازیافتی در اطراف تهران بیشتر به دلیل تامین ماده اولیه این شرکت ها که همان روغن سوخته است می باشد .

فروش روغن موتور تصفیه شده ۸۷۵۰ با فلکسی کانتین

فروش روغن موتور تصفیه شده 8750 با فلکسی کانتین

محصولات با قابلیت صادراتی در هر کشوری یکی از بزرگترین مزیت های این کشور محسوب می شود و ایران نیز با دارا بودن منابع عظیم نفت گاز قادر شده است که محصولات جانبی زیادی را برای صادرات داشته باشد و این محصولات در مرحله اول و پس ازتامین نیازهای داخل کشور می تواند مجوز صادرات را داشته باشد. روغن تصفیه شده یا روغن پایه به دلیل نیاز بسته بندی خاص به منظور جابجایی می توان گفت که بسته بندی از اهیمت ویژه ای برخوردار است و استفاده از فلکسی و کانتین بهترین انتخاب بدین منظور است.

لیست کارخانه های تصفیه روغن موتور صادراتی

لیست کارخانه های تصفیه روغن موتور صادراتی

نقش صادرات روغن تصفیه و تناژ صادراتی این محصول با اهمیت بسیار مورد توجه است زیرا کشورهای زیادی در اطراف ایران هستند که نیازمند به این محصول هستند ولی در نهایت نیاز به سوخت در این کشورها می بایستی به نحوی تامین گردد. کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد که به تعداد زیاد و قادر به تولید تناژ های مختلفی از این محصول با کیفیت و با فلش های متفاوتی هستند و قادر هستند که این محصول ویژه را برای کشورهای زیادی تامین و ارسال نمایند می توان گفت که یکی از بزرگترین صادر کنندگان روغن پایه تصفیه ایران می باشد و اشتهارد و گرمسار از بزرگترین تامین کنندگان این محصول هستند.

منبع: carnikan.ir

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Saba Chemistry Lubricant Engine Oil Price

قیمت روغن موتور روان ساز شیمی صبا | روغن موتور پارسل

قیمت روغن موتور روانساز محصول کارخانه روان ساز شیمی صبا واقع در گرمسار شهرک صنعتی فجر بلوار کوشش می باشد روغن موتور پارسل برند این شرکت است.

بازرگانی نیکان