buy-base-oil

خرید و فروش خاک رنگبر در کیسه 25 کیلویی عمده و فروش خاک رنگبر بنتونیت و تونسیل که تولید معادن خاک رس بنتونیت است با قیمت درب کارخانه تولید خاک رنگبر و بصورت عمده قابل تحویل درب تولیدی و یا تحویل در کارخانه تصفیه روغن سوخته که تولید روغن پایه صادراتی sn-150 sn-500 را با فلش 180 بمنظور کاهش رنگ به 2 استفاده می شود.

خرید و فروش خاک رنگبر 25 کیلویی عمده 

خرید و فروش خاک رنگبر 25 کیلویی عمده 

در کارخانه تصفیه روغن با روش تصفیه روغن در برج تقطیری یاخلاء (بلندینگ) و یا روش تصفیه روغن سوخته در روش اسیدی که در نهایت به تولید انواع روغن پایه استاندارد بنام های sn-150 sn-350 sn-500 که در فلش های 140، 160،180،220،220 تولید و بیشتر این محصول بصورت صادرات با بشکه 185 کیلویی و یا با فلکسی تانک به مقصد هند و یا سایر کشورها ارسال می شود.
همانطور که مستحضر هستید در تولید انواع روغن پایه و در برگه آنالیز روغن تصفیه تولید شده موارد بسیار مهم مورد نظر است که می توان به فلش روغن پایه تصفیه شده و ویسکوزیته در 100 درجه سانتیگراد روغن پایه تصفیه و پورپونت روغن پایه که گاها منفی و گاها می تواند مثبت تولید گردد بسیار اهمیت دارد و نکته حائز اهمیت رنگ روغن پایه تصفیه که نبایستی max ماکزیمم کمتر از 2.5 باشد . کنترل رنگ در تمامی فرایندهای تصفیه روغن سوخته با اضافه کردن خاک رنگبر ممکن می باشد و خرید و فروش خاک رنگبر در اینجا بسیار با اهمیت خواهد بود.

فروش مستقیم خاک رنگبر بنتونیت و تونسیل

فروش مستقیم خاک رنگبر بنتونیت و تونسیل

خرید و فروش خاک رنگبر بصورت عمده برای شرکت های تولید کننده روغن سوخته انجام می شود خاک رنگبر به دلیل قابلیت و خواص خاصی که دارد قابلیتی بی نظیری را در اختیار تولید کننده روغن تصفیه دوم می دهد تا بتواند در فرایند انجام کار و در خلال تصفیه اقدام به اضافه نمودن خاک برا اساس معیار پذیرش پذیرفته شده نماید تا بتواند رنگ روغن را کاملا تغییر دهد.

تصفیه تقطیری روغن سوخته با خاک رنگبر

تصفیه تقطیری روغن سوخته با خاک رنگبر

در حال حاضر شما نیز مستحضر هستید استفاده از خاک رنگبر تنها ماده کاهش دهنده رنگ روغن تصفیه شده است و خرید و فروش خاک رنگبر و تولید این محصول در بسته بندی کیسه و 25 کیلویی انجام می شود تا بتوان از این محصول در برج تقطیر تصفیه روغن سوخته استفاده می شود بنابراین با توجه به حجم صادرات انواع روغن پایه استفاده از این محصول بصورت مستمر مورد نیاز است و تامین برای کارخانه تصفیه انجام می شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *