Sale of Flash base oil 120 to 240

فروش روغن پایه فلش 120 و 140،160،180،200،210،220،240 به روش تصفیه روغن سوخته اسیدی و روش تصفیه تقطیری در برج خلاء با رنگ 0 تا 2.5 و ویسکوزیته و پورپونت منفی برای شرکت های تولیدی صنعتی صادراتی تامین می شود . کارخانه تصفیه دوم روغن و فروش روغن ریسایکل و تولید کننده روغن صادراتی است با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش روغن پایه فلش 120 تا 240 داخلی و صادراتی

خرید و فروش روغن پایه فلش 120 تا 240 داخلی و صادراتی

خرید و فروش روغن پایه فلش 120 مختلف و روغن پایه ویرجین یا روغن پایه ریسایکل در تناژهای مختلف بصورت فله و با بشکه 208 لیتری برای کارخانه هایی که تولید کننده محصولات جدیدی هستند و نیاز به تامین انواع مواد اولیه و روغن با پایه مختلف برای انجام محصولات دانش بنیان دارند . تامین روغن پایه به خواست و نظر مشتری و بر اساس انالیز ارسالی توسط خریدار انواع روغن پایه قابل تامین است و شایان ذکر است که گستره تامین این روغن از انواع روغن وایت اویل تا روغن پایه ویرجین با بهترین کیفیت قابل تامین است.
در خصوص صادرات انواع روغن پایه با فلش های مختلف استاندارهایی در گمرک وجود دارد که امکان ارسال و صادرات هر روغن پایه با هر فلشی امکان پذیر نیست بنابراین ذکر این موضوع بسیار با اهمیت می باشد که فقط روغن پایه یا هر روغن دیگر برای صادرات به هر مقصدی حتما می بایستی از روغن با فلش 180 برای صادرات استفاده شود در غیر اینصورت این به هیچ روشی امکان ارسال و صادرات وجود نخواهد داشت .

کارخانه تصفیه دوم روغن فروش روغن ریسایکل

کارخانه تصفیه دوم روغن فروش روغن ریسایکل

اهمیت تولید روغن پایه در کارخانه تصفیه روغن امکان مقایسه روغن تولید شده با آنالیز روغن پایه درخواستی خریدار است که این روغن در برخی موارد صادراتی و در برخی موارد فقط مصرف داخلی دارد و نکته خیلی مهم قابلیت تولید توسط تولید کننده روغن پایه منطبق با درخواست است که جدا از موارد فنی نیز یو و رنگ نیز بسیار برای فروش روغن پایه فلش 120 موثر است.

تولید کننده روغن پایه صادراتی 

تولید کننده روغن پایه صادراتی 

فروش روغن پایه فلش 120 در لیست تولید کنندگان روغن پایه که در شهرک های صنعتی کشور به تعداد زیاد وجود دارد را می توان فرصتی در جهت پاکیزه نمودن محیط زیست از الودگی زیست محیطی و همچنین توسعه و رشد اقتصادی کشورها با افزایش توان تولید داخلی توسط تولید کننده انواع روغن و البته فراهم نمودن زمینه صادراتی این محصول است که در نهایت ارزاوری و اشتغال زایی را که بسیار موثر است زیرا روغن ضایعاتی طی فرایندی مشخص به کالایی با ارزش تبدیل شده و رشد تولیدات داخلی را بهمراه خواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *