روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / فروش روغن پایه فلش ۱۲۰ تا ۲۴۰ | کارخانه تصفیه دوم روغن

فروش روغن پایه فلش ۱۲۰ تا ۲۴۰ | کارخانه تصفیه دوم روغن

فروش روغن پایه فلش ۱۲۰ و ۱۴۰،۱۶۰،۱۸۰،۲۰۰،۲۱۰،۲۲۰،۲۴۰ به روش تصفیه روغن سوخته اسیدی و روش تصفیه تقطیری در برج خلاء با رنگ ۰ تا ۲٫۵ و ویسکوزیته و پورپونت منفی برای شرکت های تولیدی صنعتی صادراتی تامین می شود . کارخانه تصفیه دوم روغن و فروش روغن ریسایکل و تولید کننده روغن صادراتی است با ما تماس بگیرید.

خرید و فروش روغن پایه فلش ۱۲۰ تا ۲۴۰ داخلی و صادراتی

خرید و فروش روغن پایه فلش 120 تا 240 داخلی و صادراتی

خرید و فروش روغن پایه فلش ۱۲۰ مختلف و روغن پایه ویرجین یا روغن پایه ریسایکل در تناژهای مختلف بصورت فله و با بشکه ۲۰۸ لیتری برای کارخانه هایی که تولید کننده محصولات جدیدی هستند و نیاز به تامین انواع مواد اولیه و روغن با پایه مختلف برای انجام محصولات دانش بنیان دارند . تامین روغن پایه به خواست و نظر مشتری و بر اساس انالیز ارسالی توسط خریدار انواع روغن پایه قابل تامین است و شایان ذکر است که گستره تامین این روغن از انواع روغن وایت اویل تا روغن پایه ویرجین با بهترین کیفیت قابل تامین است.
در خصوص صادرات انواع روغن پایه با فلش های مختلف استاندارهایی در گمرک وجود دارد که امکان ارسال و صادرات هر روغن پایه با هر فلشی امکان پذیر نیست بنابراین ذکر این موضوع بسیار با اهمیت می باشد که فقط روغن پایه یا هر روغن دیگر برای صادرات به هر مقصدی حتما می بایستی از روغن با فلش ۱۸۰ برای صادرات استفاده شود در غیر اینصورت این به هیچ روشی امکان ارسال و صادرات وجود نخواهد داشت .

کارخانه تصفیه دوم روغن فروش روغن ریسایکل

کارخانه تصفیه دوم روغن فروش روغن ریسایکل

اهمیت تولید روغن پایه در کارخانه تصفیه روغن امکان مقایسه روغن تولید شده با آنالیز روغن پایه درخواستی خریدار است که این روغن در برخی موارد صادراتی و در برخی موارد فقط مصرف داخلی دارد و نکته خیلی مهم قابلیت تولید توسط تولید کننده روغن پایه منطبق با درخواست است که جدا از موارد فنی نیز یو و رنگ نیز بسیار برای فروش روغن پایه فلش ۱۲۰ موثر است.

تولید کننده روغن پایه صادراتی 

تولید کننده روغن پایه صادراتی 

فروش روغن پایه فلش ۱۲۰ در لیست تولید کنندگان روغن پایه که در شهرک های صنعتی کشور به تعداد زیاد وجود دارد را می توان فرصتی در جهت پاکیزه نمودن محیط زیست از الودگی زیست محیطی و همچنین توسعه و رشد اقتصادی کشورها با افزایش توان تولید داخلی توسط تولید کننده انواع روغن و البته فراهم نمودن زمینه صادراتی این محصول است که در نهایت ارزاوری و اشتغال زایی را که بسیار موثر است زیرا روغن ضایعاتی طی فرایندی مشخص به کالایی با ارزش تبدیل شده و رشد تولیدات داخلی را بهمراه خواهد داشت.

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Saba Chemistry Lubricant Engine Oil Price

قیمت روغن موتور روان ساز شیمی صبا | روغن موتور پارسل

قیمت روغن موتور روانساز محصول کارخانه روان ساز شیمی صبا واقع در گرمسار شهرک صنعتی فجر بلوار کوشش می باشد روغن موتور پارسل برند این شرکت است.

بازرگانی نیکان