Flash base oil price 220

قیمت روغن پایه فلش 220 توسط کارخانه تصفیه روغن سوخته در اشتهارد و یا در سایر شهرک های صنعتی کشور و صادر کنندگان روغن پایه با صادرات روغن پایه تصفیه دوم و روغن فلش بالای 170 و فروش روغن تصفیه و یا تولید روغن پایه sn500 و همچنین فروش روغن پایه ترکمنستان که فلش بالا داشته باشد بصورت  فله و با بشکه 208 لیتری عرضه می شود.

لینک مشاهده محصولات روغن پایه تصفیه با فلش متفاوت http://101service.ir

قیمت روغن پایه فلش 220 برای خرید روغن پایه 

قیمت روغن پایه فلش 220 برای خرید روغن پایه 

آیا از دلایل اهمیت فلش روغن پایه تصفیه دوم و روغن پایه ویرجین تولید پالایشگاه های نفت خام که تولید کننده انواع روغن پایه با فلش های متفاوتی هستند اطلاع دارید؟ چرا می بایستی یک کشور محدودیت هایی در صادرات روغن با فلش های متفاوت را ایجاد نماید و این محدودیت ها به چه دلایلی انجام می شود که البته دلایل موجود برای کشورهای مختلف به دلیل سیاست های پولی متفاوت خیلی فرق دارد.
روغن فلش کمتر از 175 که معمولا به دلیل اینکه در ایران سوخت و دسترسی به سوخت ارزان می باشد و خیلی از کشورهای اطراف نیاز به این سوخت دارند و تامین این ماده سوختی حتی با هزینه های بالا کاملا برایشان توجیح دارد و به همین دلیل صادرات این محصولات ممنوع می باشد و البته مورد مهمتر نیز یارانه ای است که به سوخت داده می شود تا برای داخل کشور استفاده شود.

خریدار روغن پایه sn600 ،sn500 داخلی

خریدار روغن پایه sn600 ،sn500 داخلی

روغن پایه با فلش بالا مصارف متفاوتی دارد که شاید بتوان گفت استفاده برای ساخت گریس یکی از این مصارف و کاربردها می باشد . قیمت روغن پایه فلش 220 بر اساس اینکه این روغن محصول کارخانه تصفیه روغن باشد یا اینکه روغن پایه ویرجین پالایشگاهی باشد تفاوت بسیاری دارد و همانگونه که مستحضر هستید قیمت روغن با فلش بالاتر و ویرجین قطعا بیشتر می باشد.

صادرات روغن پایه تصفیه دوم فلش 175

صادرات روغن پایه تصفیه دوم فلش 175

مهم ترین موضوع در صادرات انواع محصولات نفتی و غیر نفتی و حتی روغن پایه آگاهی داشتن از نحوه انجام امور گمرکی و صادراتی این محصولات است بدهی است که انجام امور گمرکی و تحویل مدارک استاندارد مرتبط با محصول صادراتی بسیار مورد توجه و موثر در انجام صحیح فرایند با کمترین هزینه های مرتبط می باشد . مثلا قیمت روغن پایه فلش 220 اظهار و گمرک مرتبط به خود دارد و هزینه های گمرک نیز بر اساس نوع بسته بندی و ترم تحویل متفاوت می باشد که می بایستی این هزینه ها در مجموع  به هزینه های نهایی محصول اضافه و به خریدار اعلام گردد.

منبع: carnikan.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *