مرکز تولید روغن موتور و تولید کنندگان روغن پایه در ایران و بزرگترین تولید کننده روغن موتور و بهترین شرکت های تولید روغن موتور و کارخانه تولید روغن پایه و کارخانه روغن موتور در اشتهارد و تولید کنندگان روغن صنعتی در ایران را می توانید در سایت روغن نیکان جستجو و روغن به قیمت درب کارخانه تحویل گیری نمایید.
پالایشگاهی و مرکز تولید روغن موتور بازیافتی هر دو عرضه کننده انواع روغن خودرو و روغن موتورها که یکی از سیالات ضروری در هر ماشینی به شمار می رود هستند ولی کیفیت روغن تولید پالایشگاه با روغن تولید کارخانه بازیافت  روغن خیلی متفاوت خواهد بود.
مرکز تولید روغن موتور به نوعی اگر از این مایع استفاده نشود، به طور حتم یک خودرو از کار می افتد. در هر صورت، این نوع از محصول امروزه در کشورمان به اشکال مختلفی تولید می گردد.روغن موتور ارزان  با مراجعه به مرکز تولید روغن موتور، می توان در هر نوعی که خواسته باشیم، آن را به دست آوریم. از سویی کارخانه تولیدی انواع روغن های پایه، سعی می کند تا کالایش را به اشکال متفاوتی هم در بازارهای داخلی و هم در بیرون از مرز ها با کیفیت های گوناگونی ارائه دهد.

مرکز تولید روغن موتور | کارخانه تولیدی انواع روغن های پایه

کارخانه تولیدی انواع روغن های صنعتی در ایران

کارخانه تولیدی انواع روغن های صنعتی در ایرانمرکز تولید روغن موتور در ایران، شرکت های گوناگونی وجود دارند که در زمینه ساخت و فرآوری انواع سیالات مخصوص ماشین آلات فعالیت می نمایند. در حقیقت، کارخانه روغن موتور بهران ، در مدل های متفاوتی روان کننده های دیگری را نیز می سازد و روانه بازار می کند. اصولاً خط تولید روغن موتور، با سایر روغنیات یک سان می باشد و تنها تفاوت در مواد افزودنی است.

مرکز تولید روغن موتور  در هر حال، کارخانه تولیدی انواع روغن های صنعتی، محصولات خود را در تنوع بسیار بالایی فرآورده کرده و ارائه می دهد. می توان با مراجعه به بازار، را انواع روغنیات برخورد نمود که هر کدام شان کاربردهای متفاوتی دارند. باید گفت، این روغن مواد پایه شان یکی می باشد. اما آن ها را می توان این گونه نام برد:

 • روغن دنده
 • روغن توربین
 • روغن برش
 • روغن چند منظوره
 • روغن دریایی
 • روغن هیدرولیکی
 • روغن های نساجی
 • روغن سلیندر
 • روغن های مخصوص گردشی
 • روغن کمپرسور
 • و انواع دیگر

عرضه کننده انواع روغن موتور بنزینی و دیزلی

عرضه کننده انواع روغن موتور بنزینی و دیزلیمرکز تولید روغن موتور انواع روغن موتورها را می شود از نظر سوخت یک خودرو، به دو دسته اصلی تقسیم بندی نمود که شامل روغن موتور بنزینی و دیزلی می شود. عرضه کننده انواع این محصولات در بازار، متفاوت هستند. آن ها نیز به اشکال گوناگونی به ارائه این نوع از روان کننده ها می پردازند. روغن موتور خودرو را این ارائه دهندگان به شکل عمده و جزئی می فروشند.

با همه این ها، نیاز است تا در این بخش به معرفی این روغنیات بپردازیم. همان طور که اشاره کردیم، پایه روغن همه سیالات ویژه برای ماشین آلات یک سان است و آن چه باعث تغییر آنان می گردد و همین طور سبب می شود کاربردشان با هم دیگر تفاوت داشته باشد، بورس روغن موتور  افزودنی های گوناگونی است که در هنگام ساخت به آنان می افزایند.

مرکز تولید روغن موتور  روغن موتور دیزلی، مخصوص ماشین هایی می باشد که با سوخت گازوئیل حرکت می کنند. آنان غلیظ تر هستند و به دلیل ساختار متفاوت موتورشان نیاز به این گونه از ماده دارند. در برابر این مسئله، نوع بنزینی، رقیق تر ارائه می شود. این موضوع را در نظر داشته باشید که نباید به صورت اشتباهی آنان را در خودروهای تان به مصرف رسانید.

در هر حال، هر کدام از این روغن ها نیز کیفیت های گوناگونی دارند. آنان را برندهای مختلفی هم می سازند که در بازار می شود روغن موتور خارجی و ایرانی را یافت.

نمایندگی فروش انواع روغن موتور خارجی

نمایندگی فروش انواع روغن موتور خارجیمرکز تولید روغن موتور در بازار داخلی کشورمان، هم روغن موتور ایرانی عرضه می شد و همی این که می توان نوع خارجی را آن را به دست آورد. برای تهیه یک روغن موتور اصل، نیاز است که به مراجع معتبر فروش سر بزنیم؛ به ویژه اگر کالا خارجی هم باشد. متأسفانه در بازار شاهد ارائه برخی از محصولات نامرغوب می باشیم که خسارات زیاد را به همراه داشته است.

با همه این ها، یکی از گزینه های مطلوب در این زمینه، نمایندگی فروش انواع روغن موتور خارجی می باشد. برخی از این شعب، به روش انحصاری از جانب خود کمپانی در ایران فعالیت می کنند. مرکز تولید روغن موتور در شرایط کنونی کمتر می شود آنان را یافت. از سویی بعضی از شرکت های بازرگانی وارد کننده نیز از شعبه هایی را راه اندازی کرده اند.

مرکز پخش روغن موتور و مرکز تولید روغن موتور  روی هم رفته، این روغن ها نیز از نظر ساختاری، چگالی و همین طور کاربرد در ماشین ها با مدل های متفاوتی، با هم فرق می کنند. با مراجعه به مرکز روغن موتور در هر شهری که باشیم، به راحتی توانایی این را داریم که نوع مرغوب این سیالات را به دست آوریم و در خودروی خود بر اساس مدلی که دارد، مورد استفاده قرار دهیم.

برترین روغن موتور خارجی را برندهای مشهور و مطرح می سازند که از کیفیت بالایی برخوردار است و در همین حال با محیط زیست نیز سازگار می باشد.

بهترین برند انواع روغن موتور ایرانی مرکز تولید روغن موتور

بهترین برند انواع روغن موتور ایرانیروغن موتور برتر ایرانی را برندهای معروفی تولید می کنند. بهترین مارک ها، کالای خود را به وسیله شعب رسمی ای که دارند عرضه می دارند. آن چه وجه تمایز آنان در بازار به شدت رقابتی کشورمان شده است، این می باشد که محصولاتی در خور توجه، بدون آلاینده ها و همین طور روان کننده بسیار مفید برای خودرو را تولید می کنند.

مرکز تولید روغن موتور  اصولاً برندها کالای شان را برای این که تقلبی در آن صورت نگیرد، در بسته بندهای کاملاً استاندارد ارائه می دهند. این بسته ها هر کدام شان دارای درپوش های ویژه و خاص هستند و همین طور نشان های گوناگونی را دارا می باشند.

تولید کننده روغن موتور می توان با مراجعه به فروشگاه روغن موتور در هر منطقه از ایران که هستیم، کالای کارخانه های برتر ایرانی را به دست آورد. دلیل این مسئله هم کاملاً واضح است؛ چون که یکی از خصیصه ها و ویژگی هایی که برندها دارند، این می باشد که مشتریان خود را در همه جای کشور حتی در نقاط دور دست، بدون روغن موتور نگذارند.

در کل، شرکت روغن موتور مرغوب، کالای خود را به صورت عمده وارد بازار می نمایند و توسط فروشندگان متعددی، آن را به شکل جزئی به دست مصرف کننده می رساند.

صادرات روغن موتورهای باکیفیت ایرانی

صادرات روغن موتورهای باکیفیت ایرانیمرکز تولید روغن موتور انواع روغن موتور صادراتی با کیفیت ایرانی را شرکت های سازنده آن به کشورهای گوناگونی ارسال می کنند. صادرات چنین محصولی می تواند سود خوبی برای فروشندگان آن در پی داشته باشد. در هر صورت، ممالک مختلفی در جهان وجود دارند که از روغن موتور مناسب ساخته شده در کشورمان استفاده می نمایند.

عمدتاً همسایگان مان هستند که بازار خوبی برای کالای ایرانی می باشند. دلیل این مسئله هم نزدیک بودن، روابط خوب اقتصادی و همین طور بازارهای بکر و دست نخورده ای می باشد که در اختیار شرکت های سازنده کشورمان قرار گرفته اند. اما تولیدی های چنین محصولاتی، برای این که فروش خوبی داشته باشند، این موارد را در نظر می گیرند:

 • بررسی همه جانبه بازار کشورهای مقصد
 • ایجاد نمایندگی برای ارائه بهتر محصول
 • زیر نظر گرفتن رقیبان احتمالی خود در بازارها
 • بالا بردن کیفیت محصول از هر نظری
 • ارائه در تنوع بالا برای خودروهای گوناگون
 • در نظر داشت استانداردهای جهانی
 • و سایر موارد دیگر

خرید اینترنتی انواع روغن موتور اصل

خرید اینترنتی انواع روغن موتور اصلروغن موتور ایرانی و روغن موتور اصل را از چه مراجعی می توان تهیه کرد؟ این پرسشی است که بسیاری از مالکان اتومبیل از خود می پرسند. در پاسخ این مسئله می شود گفت، شما با راحت ترین روش می توانید بسیار ساده بهترین نوع این کالا را تهیه نمایید؛ یعنی که به بازدید از سایت های اینترنتی گوناگونی بپردازید که از اعتبار بالایی برخوردار هستند.

خرید اینترنتی انواع روغن موتور اصل، از فاصله های دور و نزدیک انجام شدنی می باشد. همین طور شما در تنوع بالای برند ایرانی و خارجی توانایی این را دارید که در هر حجمی که می خواهید، محصول را سفارش دهید و سپس آن را در مدت زمانی تعیین شده توسط ارائه دهنده، به هر آدرسی که داده اید، تحویل بگیرید.

مرکز تولید روغن موتور  پخش روغن موتور به این شکل، را شرکت های گوناگونی در پیش گرفته اند. آنان به این طریق، روغن موتور خالص را به دست مشتریان می رسانند و با این روش به گونه ای دست متقلبان در بازار را نیز کوتاه کرده اند. روی هم رفته، مشتریان با خرید از سایت های معتبر اینترنتی، می توانند از خدمات ویژه عرضه کننده بهره مند شوند.

اغلب آنان کالا را با تخفیف های ویژه ارائه می کنند و از سوی دیگر، آن را به صورت رایگان، صحیح سالم به دست فرد سفارش دهنده می رساند.

عمده فروشی روغن موتور در ایران

عمده فروشی روغن موتور در ایرانکارخانه هایی که در زمینه تولید انواع روغن موتور در ایران فعالیت می نمایند، عمده فروشی های اصلی چنین سیالی می باشند. آنان در اقصی نقاط کشورمان فعالیت گسترده ای در زمینه تولید و پخش دارند. مرکز تولید روغن موتور هر کدام از این مراجع، دفاتر فروشی را دایر کرده اند که مشتریان عمده به صورت مستقیم می توانند به آنان سر زده و خرید را انجام دهند.

مرکز تولید روغن موتور  بصورت روغن موتور بشکه ای اصولاً به شکل کلی عرضه می گردد. هر کدام از این بشکه ها می تواند حاوی 220 لیتر روغن باشد. اما خریدار می تواند بر اساس سفارش خود، در قوطی ها و بسته های پلاستیکی کم حجم تری نیز به خرید این گونه از کالا بپردازد.

قابل ذکر است که شرکت های سازنده این روان کننده ها، کالای شان را از طریق نمایندگی ها و هم چنین سایت هایی که با آنان همکاری دارند نیز به شکل عمده عرضه می دارند.

باید گفت، اغلب کسانی که در بازار به فروش جزئی می پردازند و همین طور بازرگانان مختلف، خریداران کلی چنین محصولاتی به شمار می روند. تهیه به این شکل هزینه ها را کاهش می دهد.

فروش بدون واسطه روغن موتور به قیمت کارخانه

فروش بدون واسطه روغن موتور به قیمت کارخانهمرکز تولید روغن موتور  در مراکزی که لوازم یدکی ماشین ها ارائه می شوند، برخی از عرضه کنندگان را می شود پیدا نمود که به صورت تخصصی در کار فروش بدون واسطه روغن موتور به قیمت کارخانه هستند. آن ها در برندهای متفاوتی کالای شان را ارائه می دهند.

این گونه فروش سبب می شود تا مشتریان، با نرخ های کم و از طرفی با کیفیت عالی محصول را تهیه کنند. باید گفت، روغن موتورها انواع گوناگونی دارند که عبارت اند از:

 • روغن موتور مینرال: نوع پر مصرف در ایران است و بیشتر کارخانه آن را تولید می کندن.
 • روغن موتور سنتتیک: بهترین محصول با کیفیت عالی و همین گونه سازگار با محیط زیست. ساخت آن بر پایه روغن نیست.
 • روغن موتور نیمه سنتتیک: از نظر ساختاری محصولی میان دو نوع بالا است. آن را عموماً در ماشین هایی که بار سنگین حمل می کنند، استفاده می نمایند.

پخش کلی روغن موتور در سراسر کشور

پخش کلی روغن موتور در سراسر کشورمرکز تولید روغن موتور  شرکت هایی که در کار تولید و یا واردات روغن موتورها می باشند، کالای خود را در سراسر کشور، به صورت کلی پخش و توزیع می کنند.

آنان به روش های متفاوتی در این حوزه عمل می نمایند که در این نوشته به آن ها اشاره کردیم. در هر صورت، روغن موتورها کیفیت های متفاوتی دارند و برای این که بتوان خرید نوع اصل آن را مرکز تولید روغن موتور انجام داد، بهتر است که به مراجع اصلی پخش مراجعه شود.

مرکز تولید روغن موتور برخی از این شرکت های توزیع کننده، خود نیز به شکل جزئی کالا را به فروش می گذارند که این امر باعث می شود، ارزان تر به دست مشتری برسد.

آخرین قیمت روغن موتور در بازار ایران

آخرین قیمت روغن موتور در بازار ایرانبرای این که لیست قیمت روغن موتور را در بازار ایران به دست آوریم، نیاز است که به روش های گوناگونی متوسل شویم. مرکز تولید روغن موتور در گام نخست می شود به بازار سرد زد و یا از طریق تلفنی آخرین قیمت ها را به دست آورد.

مرکز تولید روغن موتور  این کار را از طریق فروشگاه های آنلاین هم می شود راحت انجام داد. بیشتر آنان نرخ ها را درج می کنند. در کل، قیمت چنین کالاهایی بر اساس نوع کیفیتی که دارند، بسته بندی و همین طور نوع عرضه و تقاضا تعیین می شود.

به همین دلایل است که ما در بازار، شاهد متغیر بودن قیمت روغن ماشین و این روان کننده ها هستیم.

روغن موتور مناسب برای خودروهای ایرانی

روغن موتور مناسب برای خودروهای ایرانیکار اصلی روغن موتور، خنک کردن، روان کاری، جلوگیری از ساییده شدن قطعات و موارد دیگری از این دست می باشد.

مرکز تولید روغن موتور  کجاست و اما روغن موتور مناسب برای خودروهای ایرانی، نشانه های خاص خود را دارد. برای این کار نیاز است که به دفترچه راهنمای ماشین تان مراجعه کنید. از این طریق می توانید بر اساس چیزی که گفته، نوع مرغوب این سیال را تهیه کنید.

مرکز تولید روغن موتور باید همین طور باید به این مسئله هم دقت داشته باشید که هر خودرویی نیاز به روغن خاص خودش دارد و این گونه عملکرد بهتری خواهد داشت.

راهنمای انتخاب و خرید روغن موتور

راهنمای انتخاب و خرید روغن موتورانتخاب و خرید روغن موتور، کار چندان سختی نیست. آن چه را در بالا گفتیم، می توانید در پیش گیرید. همین طور این نکته را به خاطر داشته باشید، از همان روغن موتوری استفاده نمایید که اولین بار کار گرفتید. اما در این بخش به مواردی اشاره می نمایید م که می تواند راهنمای خوبی برای خرید این محصول باشد.

در انتخاب یک روغن موتور به این فاکتورها دقت داشته باشید:

 • شاخصه API روغن موتور
 • غلظت روغن موتور
 • روغن موتور مناطق سردسیر
 • روغن موتور مناطق گرمسیر
 • فاکتور پایه روغن موتور
 • مدل ماشینی تان
 • و فاکتورهای مهم و اساسی دیگر از این قبیل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *