Export of bitumen 60/70 distribution center

صادرات قیر 60/70 مرکز پخش بزرگترین تولید کننده انواع قیر ایران با کیسه جامبو 1 تنی و بشکه 192 کیلویی و یا قیر مایع تحویل بندرعباس است. در مرکز قیر صادراتی بندرعباس انواع گرید های قید مثل 85/100 و 120/150 و را می توان با قیمت در کارخانه تحویل یا در گمرک و یا بنادر مرزی دریافت کرد.

امکان فروش قیر 500 تنی در بندرعباس http://export-price-of-500-tons-of-bitumen-buyer-of-export-bitumen

صادرات قیر 60/70 مرکز پخش کارخانه قیر

صادرات قیر 60/70 مرکز پخش کارخانه قیر

صادرات همه انواع محصولات در بهترین حالت ممکن وقتی انجام می شود و بهینه خواهد بود از نظر قیمت و از نظر کیفیت که آنالیز صادر شد محصول با استانداردهای محصول کاملا هم خوانی لازم را داشته باشد این بدین معنی است که محصول تولید شده می بایستی قطعا با استاندارد های بین الملی کاملا منطبق باشد.

البته صرفا بحث کیفی محصولات در خرید های صادراتی مطرح نیست زیرا پس از مشخص شدن کیفیت موضوع خیلی مهم بعدی به قیمت کالای صادراتی بر می گردد که این موضوع از نظر خریدار قیمت و صادرات قیر 60/70  و فراورده نفتی بسیار مهم است . از این رو منطبق بودن کیفیت کالا و قیمت کالا یکی از عوامل اصلی در موفقیت صادرات قیر و سایر محصولات است.

همچنین کارخانه تولید قیر که خود صادرات قیر 60/70  نیز مرکز پخش کارخانه قیر است بر اساس نیاز مشتری و خریدار قیر می تواند شرایط را برای ایجاد اعتماد بیشتر و فروش عمده قیر همانند صادرات روغن پایه هماهنگ نماید به نحوی که خیلی از کارخانه ها حتی قادر هستند محصول را در مقتصد یا بندر کشور متقاضی خرید تحویل نماید که این موضوع بسیار مورد توجه و خرید تناژ قیر را قطعی می نماید.

قیمت فروش قیر  امروز fob

قیمت قیر صادراتی بندرعباس fob

تعیین قیمت و صادرات قیر 60/70 باید به نحوی انجام شود تا بتوان ضمن رقابت با بزرگترین تولید کنندگان قیر در ایران و همچنین کارخانه های بزرگ و صنعتی تولید قیر دنیا رقابت نمود که همه خریداران اولین موضع کیفیت مورد نظرشان است و در ادامه موضوع قیمت نهایی محصول مطرح می گردد.
باتوجه به شرایط و قیمت های شرکت های معتبر تولید کننده قیر و همچنین مکان تحویل بهترین قیمت برای صادرات قیر اعلام می شود.

پخش و صادرات عمده قیر 85/100

پخش و صادرات عمده قیر 85/100

برای امکان پخش عمده قیر شما می بایستی قطعا تولید کننده قیر و یا نماینده این شرکت در جهت فروش این محصولات باشید .صادرات قیر 60/70 و سایر انواع قیر تولیدی در ایران شرایط متفاوتی را ایجاد نمی کند
زیرا بسته بندی همه انواع قیر بر اساس بشکه 192 کیلویی یا کیسه جامبوبگ 1 تنی می باشد و یا اینکه به درخواست مشتری قیمت بصورت قیر مایع و زیر دوش اعلام می شود و مشتری در نهایت محصول خود را بصورت فله تحویل می گیرد.

4 دیدگاه

 • درود بر شما مدیر شرکت بازرگانی هستم تامین کننده محصولات پتروشیمی هستم یکی از خریداران در ۷۰ هزارتن قیر برا هند داده .آیا شرکت شما میتونه تامین کنه قیر ۶۰ ۷۰ خواسته لطفا جواب بدید تشکر

 • سلام اقای حضرتی
  70 هزار تن در چه بازه زمانی تحویل انجام می شود و بسته بندی قیر جامبو بشکه یا فله هستش؟

 • سلام خسته نباشید
  بهرامی هستم عضوشرکت بازرگانی
  یکی از متقاضیان درخواست ۱۰۰۰۰تن قیر 60/70 رو برای امارات داره.
  شرکت شما توانایی تامین رو داره؟

 • باسلام
  وقت بخیر
  لطفا جزئینات درخواست و نحوه پرداخت مبلغ روی این شماره 09129157603 واتساپ تجاری یا پیام بفرستید. در صورت نیاز به ارسال ایمیل پیامک ارسال نماید. با احترام نیکان اویلز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *