Export of second flash base oil 180

صادرات روغن پایه تصفیه و خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم و فروش روغن پایه ویرجین و روغن پایه ریسایکل و قیمت روغن پایه ترکمنستان و قیمت روغن پایه سپاهان و همچنین فروش روغن پایه در اصفهان و قیمت روغن پایه در بورس و قیمت روغن پایه sn500 ایرانول با قیمت درب کارخانه و قیمت fob بندر و بشکه یا فلکسی قابل تامین می باشد .
برای مشاهده سایر محصولات صادراتی کلینک کنید.http://serviciha.ir


صادرات روغن پایه تصفیه 2 از فلش 180 به بالا توسط فروشندگان روغن تصفیه یا روغن پایه ریسایکل تحویل بنادرتجاری ایران انجام می شود.خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم بصورت روغن پایه ویرجین به کشورهای ترکمنستان ، هند و عمان در حال انجام است .

خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم

خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم

صادرات روغن پایه تصفیه دوم  و خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم رشد چشمگیری طی سالهای اخیر داشته است . شرکت های بازیافت و پالایش روغن های سوخته یا روغن مصرفی خودرو را جمع آوری نموده و اقدام به بازیافت و تصفیه دوباره و روغن موتور ارزان  می شود .
از بازیابی یا تصفیه روغن ماشین محصول روغن پایه تصفیه دوم بدست می آید که برای تولید انواع روغن های ماشین قابل تولید و استفاده می باشد و خرید و فروش روغن پایه به دلیل قابلیت تبدیل این مایع ارزشمند با اضافه کردن افزودنی مجاز به روغن ماشین بسیار با اهمیت و با ارزش می باشد.

فروش روغن پایه ویرجین

فروش روغن پایه ویرجین

صادرات روغن پایه تصفیه 2 به کشورهای مقصد که بصورت عمده و با فلکسی و کانیتر تا بندرعباس حمل و پس از آن با کشتی تا مقصد حمل می شود . در این بین مشتریانی هم هستند ترجح می دهند از بشکه برای حمل روغن پایه تصفیه دوم استفاده نمایند تا هزینه های حمل کاهش یابد.
بیشتر خریداران روغن پایه ویرجین در خارج کشور می باشد و این روغن پایه در داخل کشور فروش و مشتری زیادی ندارد . اخیرا مشتریان عرضه انواع روغن پایه ویرجین در بورس کالا انجام می شود .

فروش روغن پایه در اصفهان

فروش روغن پایه در اصفهان

خرید و فروش رون پایه در بیشتر نقاط کشور از جمله اصفهان نیز انجام می گردد . اصفهان به دلیل دارا بودن پالایشگاه و دسترسی به تولیدات این پالایشگاه و البته داشتن شرکت های مختلف اقماری امکان بازاریابی و فروش خوبی در فروش انواع مشتقات نفتی دارد.
صادرات روغن پایه تصفیه و همچنین کارخانه تصفیه روغن نیز این مزیت را برای فروش انواع روغن تصفیه دوم را با فلش 180 ، فلش 200 و بالاتر فراهم می نماید.

فروشندگان روغن تصفیه صادرات روغن پایه تصفیه دوم

فروشندگان روغن تصفیه صادرات روغن پایه تصفیه دوم

کارخانه تولید کننده مشتقات نفتی که البته با خرید روغن سوخته ماشین و یا انواع روغن های سوخته تولید شده پالایشگاهی که بعد از استفاده جمع آوری شده و توسط کارخانه تصفیه روغن مجدد پالایش می گردد و که پس از پالایش روغن سوخته محصول متقاوتی نظیر روغن پایه تصفیه دوم بدست می آید.
صادرات روغن پایه تصفیه از فروشنگان روغن تصفیه و صادر کنندگان روغن تصفیه کارخانه های تولید این محصول هستند که معمولا تشریفات گمرکی نیز می بایستی توسط این کارخانه ها انجام گردد.

قیمت روغن پایه سپاهان

قیمت روغن پایه سپاهان

شرکت نفت سپاهان یکی از صادر کنندگان مشتقات نفتی و انواع روغن های ریسایکل و روغن ویرجین در کشور می باشد . صادرات روغن پایه تصفیه که از این پالایشگاه نظیر شرکت پالایش ایرانول و بهران و نفت پارس تولید کننده روغن موتور که   پس از تولید و استحصال روغن پایه از پالایش نفت خام که طی فرایندی پیچیده و با بهترین تکنولوژی روز دنیا انجام می شود انواع محصولات و مشتقات نفتی را تولید می کند و در برخی از موارد نیز صادارت روغن پایه تصفیه دوم نیز توسط کارخانه های بازیافت روغن سوخته انجام می شود.

فروش روغن پایه ریسایکل  

فروش روغن پایه ریسایکل  

صادرات روغن تصفیه دوم  بیشتری و فروش روغن پایه ریسایکل را تشکیل می دهد . بیشتر این صادرات روغن تصفیه دوم به کشورهایی انجام می شود که از محصول و ذخایر نفت خام بی بهره هستند و هزینه های تامین روغن مصرفی خودرو در این کشورها بسیار بالا می باشد. بنابراین با خرید روغن پایه ریسایکل و افزودن مواد مجاز انواع روغن های مورد نیاز خودروها و ماشین آلات خود را تامین می نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *