قیمت روغن موتور پراید و قیمت انواع روغن موتور بنزینی و قیمت انواع روغن موتور دیزلی در خرید اینترنتی روغن موتور عمده از پخش روغن موتور شرق تهران با قیمت خرید روغن موتور از درب کارخانه و فروش انواع روغن موتور و ارسال به شهرستان توسط باربری و همچنین هماهنگی صادارت انواع روغن در بازرگانی روغن نیکان انجام می شود.
قیمت روغن موتور پراید با توجه به فاکتورهای مختلفی سنجیده می شود که از مهم ترین آن ها می توان به کیفیت و مرغوبیت محصول اشاره کرد. روغن موتور انواع مختلفی دارد که قیمت هریک با توجه به کارکرد آن ها متفاومت می باشد. فروش انواع مختلف روغن موتور در بازار خرید و فروش به دو صورت مستقیم و عمده انجام می گیرد.
قیمت روغن موتور پراید و فروش عمده مدل های مختلف روغن موتور موجب کاهش قیمت تمام شده محصول خواهد شد. آیا می دانید چه تفاوت هایی بین روغن موتور تولید ایران و روغن موتور خارجی وجود دارد؟ آیا می دانید بهترین تولید کنندگان روغن موتور در کشور و خارج از ایران چه شرکت هایی هستند؟ آیا از مراکز فروش روغن موتور درجه یک و با کیفیت مطلع هستید؟ آیا می دانید روغن موتور باکیفیت پراید روغن موتور پارس  را از چه فروشگاه هایی می توان خریداری کرد؟ 

قیمت انواع روغن موتور بنزینی | خرید و فروش عمده آن چگونه است؟

تفاوت روغن موتور های ایرانی و خارجی

تفاوت روغن موتور های ایرانی و خارجی

قیمت روغن موتور پراید که پراید یکی از خودروهای ملی است که برندهای برتر روغن موتور پراید همواره تلاش کردند که نسبت به روغن موتورهای خارجی با کیفیت باشند. بین روغن موتورهای ساخت ایران و خارج تفاوت هایی وجود دارد. قیمت روغن موتور پراید و از جمله تفاوت های روغن موتور ایرانی با خارجی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-      روغن موتورهای ایرانی با توجه به کیفیت خودروهای موجود در ایران تولید شده اند، در حالی روغن موتورهای خارجی بیشتر برای خودروهای با کیفیت خارجی مناسب هستند. روغن صنعتی و قیمت روغن موتور خارجی بسیار قوی می باشد و کارایی چندانی برای خودروهای ایرانی ندارد. علاوه بر این در دفترچه های خودرو ذکر شده که بهتر است از چه نوع روغن موتوری استفاده شود. 

2-      روغن موتور ایرانی هم چون روغن موتور با کیفیت پراید متناسب با شرایط آب و هوایی ایران طراحی شده است، این در حالی است که روغن موتورهای خارجی مناسب این شرایط آب و هوایی نیستند. قیمت روغن موتور پراید و برخی از روغن موتورها در هوای بسیار گرم و یا بسیار سرد کارایی چندانی ندارند و به سیستم سوخت رسانی خودرو آسیب می رسانند. 

3-      یکی از عوامل انتخاب روغن موتور، میزان قدرت موتور خودرو می باشد که با توجه به خودروهای موجود در ایران استفاده از روغن موتورهای تولید شده در داخل بسیار مناسب هستند. 

4-      روغن موتورهای ایرانی از تضمین فروش برخوردار هستند، اما ممکن است نمونه های خارجی روغن موتور اصل نباشند. قیمت روغن موتور پراید به همین دلیل مناسب تر است که برای خودروی ایرانی خود از روغن موتورهای ساخت ایران استفاده نمایید. 

 

بهترین فروشگاه های روغن موتور بنزینی سرتاسر ایران

بهترین فروشگاه های روغن موتور بنزینی سرتاسر ایران

  

اگر به دنبال خرید روغن موتور پراید با درجه کیفی بسیار بالا و روغن موتور بنزینی هستید، می توانید به فروشگاه های ما در سراسر کشور مراجعه کنید. قیمت روغن موتور پراید در این فروشگاه ها انواع روغن موتور پراید و روغن موتور بنزینی و هم چنین روغن موتور هیدرولیک پراید با کیفیت بسیار عالی و قیمت منصفانه ایی در دسترس خریداران محترم قرار می گیرد. روغن موتور بهران این مراکز از جمله بهترین فروشگاه های خرید روغن موتور بنزینی در ایران هستند که مدل های متعدد روغن موتور را به صورت مستقیم و با ارزان ترین قیمت تمام شده در اختیار خریداران عزیز قرار می دهند.
کیفیت روغن موتور در این فروشگاه کاملا تضمین شده است و شما با خیال راحت می توانید از مدل های روغن موتور عرضه شده آن برای خودرو خود استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش انواع روغن موتور ارزان پراید با ما در ارتباط باشید. هم چنین می توانید در زمان خرید روغن موتور مخصوص خودرو خود از جمله پراید از راهنمای خرید روغن موتور پراید که در سایت ما درج شده استفاده کنید.
قیمت روغن موتور پراید در مراکز مختلف در بیشتر موارد به صورت عمده انجام می شود تا مصرف کنندگان این محصول بتوانند کالای مورد نظر خود را با قیمت تمام شده بسیار پایینی خریداری کنند.

تفاوت قیمت روغن موتور کاسترول با روغن موتور پیشران

تفاوت قیمت روغن موتور کاسترول با روغن موتور پیشران

قیمت روغن موتور پراید از جمله روغن موتورهای مرغوب و درجه یک موجود در بازار می توان روغن موتور کاسترول و روغن موتور پیشران را نام برد. این دو نوع روغن موتور تفاوت های اساسی با هم دارند که یکی از این تفاوت ها در قیمت آن ها می باشد. قیمت روغن موتور پراید و روغن موتور معدنی  دلیل اصلی تفاوت قیمت این دو محصول در نحوه تولید آن ها می باشد. در خط تولید روغن موتور کاسترول و پیشران از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود و هم چنین نوع بسته بندی آن ها با یکدیگر متفاوت است.
یکی دیگر از تفاوت هایی که بین این دو روغن موتور وجود دارد، در مدل های عرضه شده شرکت می باشد. برای اطلاع از تفاوت قیمت روغن موتور کاسترول و پیشران می توانید به سایت اینترنتی معتبر عرضه روغن موتور مراجعه کنید. قیمت روغن موتور پراید و مدت زمان تعویض این دو مدل روغن موتور با هم متفاومت می باشد و در زمان تعویض آن ها بهتر است که موارد زیر رعایت گردد تا موتور خودرو آسیب نبیند. 

 1.  نوع استفاده از موتور خودرو و فشاری که به آن وارد شده است. شرایط استفاده خودرو در شرایط محیطی و آب و هوایی مختلف متفاوت خواهد بود.
 2.  مدل خودرو عامل بسیار مهمی است که در زمان تعویض خودرو نقش بسزایی دارد. هر چه مدل خودرو پایین تر باشد، میزان استفاده از روغن موتور بیشتر و زمان تعویض آن به مراتب کمتر خواهد بود.
 3.  فیلتر هوای خودرو با زمان تعویض روغن موتور رابطه مستقیمی دارند. به این صورت که در زمان تعویض روغن موتور بهتر است که فیلتر هوای آن نیز تعویض گردد تا زمان تعویض کاهش پیدا کند. 
 4.   وضیعت برق و سوخت رسانی خودرو، تعیین کننده مدت زمان تعویض خواهد بود. هر چه سیستم سوخت رسانی خودرو بهتر باشد، زمان تعویض نیز طولانی تر خواهد شد. به همین دلیل مفید تر است که وضعیت برق خودرو به صورت ماهیانه چک شود. 

تولید کنندگان برتر روغن موتور خارجی کدامند؟

تولید کنندگان برتر روغن موتور خارجی کدامند؟

 

برای مقایسه روغن موتورهای خارجی عرضه شده توسط برندهای مختلف می توانید از دفترجه راهنمای آن ها استفاده کنید و با توجه به نوع خودرو خود از روغن موتور خارجی مناسب استفاده کنید. قیمت روغن موتور پراید و بیشتر تولید کنندگان برتر تولید روغن موتور در جهان متعلق به کشورهای آمریکا و آلمان هستند زیرا این کشورها در زمینه تولید خودرو نیز حرف اول را می زنند و در جهان سرآمد می باشند. قیمت روغن موتور پراید و روغن موتور ارزان این کشورها از فرمول های متفاوتی برای تولید محصولات خود استفاده می کنند و هم چنین عمر بالا و سمی نبودن محصولات آن ها برای سلامتی، این کشورها را در زمینه تولید روغن موتور در جایگاه بالایی قرار داده است.
تولیدات این کشورها به اقص نقاط جهان صادر می شود و حجم زیادی از تولیدات جهانی را دربر می گیرد. قیمت روغن موتور پراید و بسیاری از این شرکت ها سود خود را از صادرات به دست می آورند. برای اطلاع از تولید کنندگان برتر روغن موتور خارجی به سایت شرکت های معتبر تولید کننده روغن موتور مراجعه کنید. 

 

لیست قیمت روغن موتور پراید

لیست قیمت روغن موتور پراید

بورس روغن موتور در ایران در حال حاضر روغن موتورهای با کیفیتی را تولید و به بازار عرضه می کند قیمت روغن موتور پراید و در این زمینه رشد قابل توجه ایی کرده است.قیمت روغن موتور پراید به شرایط و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می توان موارد زیر را نام برد:

1-      کیفیت و میزان مرغوبیت روغن موتور: کیفیت مهم ترین عامل در کارایی موتور خودرو است که در قیمت گذاری محصول حرف اول را می زند. 

2-      نوع روغن موتور: نوع روغن موتور بسته به این که هیدرولیک باشد یا خیر در قیمت تمام شده محصول موثر خواهد بود. 

3-      میزان تقاضا از سوی خریداران: هر چه تقاضا برای خرید یک نوع روغن موتور افزایش پیدا کند، به تبع قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت تا در نتیجه به قیمت تعادلی برسد. 

4-      نوع عرضه محصول به بازار: عرضه روغن موتور در بازار به شکل های متفاوتی انجام می شود که دو نوع آن به صورت مستقیم و غیر مستقیم خواهد بود. در عرضه مستقیم خریدار می تواند روغن موتور مورد نظر خود را بدون حضور واسطه گر خریداری کند. در این صورت قیمت خرید نیز کاهش خواهد یافت. 

5-      وارداتی بودن روغن موتور: این موضوع به این معنا است که روغن موتوری که از خارج از کشور وارد می شود شامل تعرفه های گمرکی خواهد شد قیمت روغن موتور پراید که در قیمت تمام شده آن موثر خواهد بود. روغن موتور تولید شده در ایران از قیمت کمتری نسبت به نمونه های خارجی برخوردار هستند. 

                                                                                      

انواع روغن موتور ارزان برای پراید

انواع روغن موتور ارزان برای پراید

قیمت روغن موتور پراید با قیمت ارزان در بازار به چند
دسته کلی تقسیم می شوند که از جمله این طبقه بندی ها می توان موارد زیر را ذکر کرد:

 1.  مینرال: این نوع روغن
  موتور یکی از قدیمی ترین مدل های روغن موتور می باشد که مدت زمان استفاده از آن به
  سال های گذشته بر می گردد. در تولید روغن موتور مینرال از نفت خام استفاده می شود.
  نفت خام موجود در این روغن موتور بعد از تصفیه در موتور خودرو استفاده خواهد شد. 
 2. سنتتیک: هیدروکربن ها ماده اصلی و اساسی این محصول را
  تشکیل می دهند و تفاوت اساسی آن با روغن موتور مینرال در عدم تصفیه نفتی آن می
  باشد. روغن موتور سنتتیک به قدری قوی است که از آن به عنوان سوخت جت های هوایی
  استفاده می کردند. دمای این روغن موتور بالاست و عملکرد خوبی در سیستم سوخت رسانی
  دارد. 
 3.  نیمه سنتتیک: این مدل روغن موتور ترکیبی از روغن موتور
  مینرال و سنتتیک می باشد و عملکرد و قدرت آن به مراتب از دو مدل دیگر بیشتر می
  باشد. از روغن موتور نیمه سنتتیک بیشتر برای سوخت رسانی خودروهای سنگین استفاده می شود. 

برای خرید اینترنتی روغن موتور پراید می توانید به سایت آنلاین ما که یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی است، مراجعه کنید. در این سایت بهترین روغن موتور پراید و بورس روغن هیدرولیک با نازل ترین قیمت در دسترس مصرف کنندگان محترم قرار می گیرد. 

تولید کنندگان برتر روغن موتور بنزینی در کشور

تولید کنندگان برتر روغن موتور بنزینی در کشور

 

قیمت روغن موتور پراید و تولید روغن موتور بنزینی در کشور به روش های مختلفی انجام می شود که این میزان تولید بخش مهمی از نیاز بازار داخلی را برطرف می کند. نحوه تولید و استفاده از روغن موتور بنزینی به نوع قطعه خودرو و کشور سازنده آن ارتباط دارد. قطعات خودرو ایرانی و خارجی با یکدیگر متفاوت می باشد که این مسئله در نحوه و نوع استفاده از روغن موتور بنزینی تاثیر شگرفی دارد. قیمت روغن موتور پراید قطعات خودرو ایرانی هم چون فیلتر هوا به گونه ایی ساخته شده اند که سازگاری با روغن موتورهای قوی بنزینی را ندارند و با کمک روغن موتورهای ایرانی عملیات سوخت رسانی را بهتر انجام می دهند. در نتیجه برای سلامت موتور و قطعات خودرو بهتر است که از روغن موتور ایرانی استفاده شود.
قیمت روغن موتور پراید و قیمت انواع روغن موتور در حال حاضر تولید کنندگان زیادی در ایران به تولید انواع روغن موتورهای بنزنی مشغول هستند که این حجم تولید در رفع نیاز به روغن های بنزینی موثر است. برند تولیدی ما یکی از این شرکت ها است که بهترین نوع روغن موتور بنزینی را به بازار عرضه می کند. 

 

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینی

مشخصات و کارکرد روغن موتورهای بنزینیاز مشخصات کلی روغن موتورهای بنزینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1.  این نوع روغن موتورها موجب بهبود عملکرد سیستم سوخت موتور خودرو می شوند.
 2. روغن موتورهای بنزینی در افزایش سرعت موتور خودرو تاثیر بسزایی دارند.
 3.  روغن موتورهای بنزنی کمترین آلودگی را برای محیط زیست ایجاد می کنند.
 4.  روغن موتور از نوع بنزینی مصرف کمتری دارند و لیست قیمت روغن موتور بدین طریق در هزینه های مصرف کنندگان صرفه جویی خواهد شد.

مهم ترین کارکرد روغن موتورهای بنزینی، کاهش آلودگی هوا شهرهای بزرگ می باشد. به همین دلیل است که افراد ترجیح می دهند از این نوع روغن برای خودرو خود استفاده کنند.

برندهای برتر روغن موتور بنزینی در بازار

برندهای برتر روغن موتور بنزینی در بازار

قیمت روغن موتور پراید و روغن موتور بنزینی درجه یک یکی از ضروریات خودرو شما می باشد که در زمان خرید روغن موتور پراید و دیگر خودروها باید به آن توجه کنید. تعویض روغن موتور بنزینی یکی از موارد مهمی است که به سالم ماندن موتور خودرو بسیار کمک می کند و در افزایش طول عمر آن نقش مهمی دارد. در انتخاب روغن موتور عوامل مهمی نقش دارند که از ضروری ترین آن ها می توان به سال تولید خودرو و قدرت آن اشاره کرد. برند های زیادی در داخل کشور، جزء تولید کننده برتر روغن موتور پراید از نوع بنزینی می باشند که نام های بسیار آشنایی در سراسر جهان هستند. در این شرکت ها از بهترین مواد اولیه برای تولید روغن موتورهای مختلف استفاده می شود که شرکت های تولید کننده آن را تبدیل به برندهای معروف جهانی کرده است.

مرکز پخش روغن موتور و برند تولیدی ما از معروف ترین این شرکت ها است که در زمینه تولید روغن موتور بنزینی سابقه بسیار زیادی دارد. برای اطلاع از برندهای برتر روغن موتور بنزینی در داخل و خارج از کشور از طریق همین سایت با ما در ارتباط باشید.

عمده فروشی روغن موتور پراید

عمده فروشی روغن موتور پراید

قیمت روغن موتور پراید و روغن موتورهای موجود در بازار اغلب به صورت عمده و کلی به فروش می رسند که این شیوه فروش در میزان خرید مصرف کنندگان تاثیر زیادی دارد. روغن موتورهای تولید شده خارجی و ایرانی که در بازار به صورت عمده در دسترس خریداران قرار می گیرند، به دسته های زیر طبقه بندی می شوند:

 1.      روغن موتور معدنی که از گاز متان برای تولید و تهیه آن استفاده می شود. این نوع روغن موتور بر پایه نفت تصفیه شده است.
 2.      روغن موتورهای الفین آلفا پلی که نسل جدید روغن موتورهای خودرو می باشد.
 3.        روغن موتروهای استری که بسیار غیر معمول می باشند.
 4.      روغن موتورهای سنتتیک که به آن ها روغن موتورهای مصنوعی نیز گفته می شود.
 5.      روغن موتور تصفیه ایی که نام دیگر آن مونوگرید می باشد.

تولید کننده روغن موتور یکی از انواع روغن موتورهای تولید شده در داخل کشور، روغن موتور پراید است که در مراکز فروش به صورت عمده در دسترس خریداران قرار می گیرد. قیمت روغن موتور پراید و فروش عمده این محصول موجب کاهش قیمت تمام شده آن خواهد شد. برای خرید روغن موتور پراید به صورت عمده به مراکز عمده فروشی روغن مراجعه کنید. 

بزرگترین مرکز خرید و فروش انوع روغن موتورهای ایرانی و خارجی

بزرگترین مرکز خرید و فروش انوع روغن موتورهای ایرانی و خارجی

در کشور انواع روغن خارجی و ایرانی را می توان از مراکز خرید و فروش این محصولات تهیه کرد. در هنگام خرید روغن موتور از این مراکز باید به تفاوت های موجود میان آن ها دقت کرد. از جمله تفاوت هایی که بین روغن موتورهای ایرانی و خارجی موجود است، می توان به مواد افزودنی به کار رفته در آن ها اشاره کرد. قیمت روغن موتور پراید و مواد به کار رفته در خودروهای خارجی با عملکرد خودروهای ساخت خارج رابطه مستقیم دارند و نحوه کارکرد آن ها با خودروهای ایرانی سازگاری مناسبی ندارد. فروشگاه ما یکی از بزرگ ترین مراکز خرید و فروش روغن موتورهای ایرانی و خارجی است که محصولات خود را با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
علاوه بر این در این فروشگاه عمده فروشی روغن موتور پراید به صورت گسترده انجام می شود. بزرگ ترین مراکز خرید و فروش انواع روغن موتورهای ایرانی و خارجی در شهرهای بزرگی هم چون تهران قرار دادند که عرضه کننده بهترین و مرغوب ترین نوع روغن موتور در کشور می باشند. 

نمایندگی برتر عرضه روغن موتور بنزینی اصل

نمایندگی برتر عرضه روغن موتور بنزینی اصل

مواد افزودنی و فرمول های شمیایی به کار رفته در این روغن موتور های بنزینی با هم تفاوت اساسی دارد که این عامل در نوع قیمت گذاری این محصول تاثیر گذار خواهد بود. تولید کننده های روغن بنزنی کاسترول از معروف ترین مجموعه های تولید روغن موتور در کشور است و قیمت محصولات آن با توجه به کارایی که دارند، بسیار مقرون به صرف می باشد. 
قیمت روغن موتور پراید و
فروشگاه روغن موتور و بخش مهمی از روغن موتورهای موجود در بازار از نوع خارجی هستند که در بازار داخلی ایران از فروش خوبی برخوردار می باشند. عرضه این محصولات در بازار از طریق نمایندگی های مختلف صورت می گیرد. شرکت ما از برترین نمایندگان عرضه روغن موتور بنزینی در کشور است که کالاهای خود را با قیمت مناسبی در بازار توزیع می کند. نحوه عرضه روغن موتورهای بنزینی این شرکت به صورت مستقیم و عمده می باشد. 

سفارش روغن موتور مرغوب برای پراید

سفارش روغن موتور مرغوب برای پرایدبرای سفارش روغن موتور مرغوب خودرو پراید راه های مختلفی وجود دارد که از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. 1- فروش حضوری
 2. 2- فروش آنلاین

شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت تخصصی ما و فروشگاه روغن موتور ، مدل های بسیار روغن موتور پراید را در اندازه های مختلف سفارش دهید.قیمت روغن موتور پراید و  سفارشات شما در اسرع وقت برایتان ارسال خواهد شد. در این سایت قیمت محصولات بسیار مقرونه به صرفه است و همه افراد توانایی خرید آن را دارند. با مراجعه به این سایت می توانید از راهنمایی های انتخاب روغن موتور با کیفیت و مناسب استفاده کنید و در صورت نیاز از نظرات کاربران دیگر بهره مند شوید.

نکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسب

نکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسببرای انتخاب روغن موتور مناسب فاکتورهای مختلفی وجود دارد که با توجه به آن ها باید مدل روغن موتور را انتخاب کرد. قیمت روغن موتور پراید در حال حاضر تولید کنندگان زیادی در ایران مشغول به تولید روغن موتورهای با کیفیت هستند که در خطوط تولید خود از استانداردهای جهانی پیروی می کنند. این محصولات قابل رقابت با نمونه های خارجی می باشند. پخش روغن ترمز برخی از روغن موتورهای ساخت ایران در بازار خارجی جایگاه ویژه پیدا کرده اند و طرفداران مخصوص خود را دارند. 


انتخاب روغن موتور مناسب بسیار مهم است، به همین دلیل بهتر است برای انتخاب روغن موتور با کیفیت به موارد زیر توجه کنید:

 1.  در زمان انتخاب به شرکت تولید کننده و سازنده آن توجه کنید.
 2. نشان استاندارد یکی دیگر از عواملی است که در زمان خرید بهتر است به آن دقت شود.
 3.  کیفیت روغن موتور یکی از عوامل مهم در زمان انتخاب روغن موتور می باشد.
 4.  با توجه به نوع خودرو بهتر است که مناسب ترین روغن موتور انتخاب شود.

زمان مناسب برای تعویض روغن موتور

زمان مناسب برای تعویض روغن موتورزمان تعویض روغن موتور در عملکرد خودرو بسیار موثر خواهد بود، به همین دلیل بهتر است که در زمان مناسب و بعد از گذشت زمانی مشخص آن را تعویض کنیم. زمان تعویض روغن موتور به نوع و مدل آن بستگی دارد. برخی از انواع روغن موتورها از کیفیت بالایی برخوردار می باشند،
قیمت روغن موتور پراید و  به همین دلیل مدت زمان تعویض آن نیز افزایش پیدا می کند.قیمت روغن موتور پراید  بهتر است برای تعویض روغن موتور به راهنمای خرید آن دقت کنید تا از زمان مناسب برای تعویض آن مطلع شوید. عامل مهم دیگر در زمان مناسب برای تعویض روغن موتور، نوع خودرو می باشد.

نوع خودرو با زمان تعویض آن رابطه مستقیمی دارد.

راهنمای خرید بهترین روغن موتور پراید

راهنمای خرید بهترین روغن موتور پرایددر زمان خرید بهترین روغن موتور پراید و روغن موتور بنزینی می توانید از راهنمایی های زیر استفاده کنید تا از خرید خود مطمئن شوید:

 1.  در زمان خرید به دفترچه خودرو خود مراجعه کنید و بهترین روغن موتور را برای پراید خریداری نمایید.
 2.  با توجه به قدرت موتور پراید خود، مناسب ترین روغن موتور را خریداری نمایید.
 3.  غلظت روغن موتور پراید یکی از موارد مهمی است که در زمان خرید باید به آن توجه کنید.

موارد بالا بخشی از راهنمایی هایی می باشد که در هنگام خرید بهتر است که به آن ها دقت شود تا موتور خودرو شما آسیبی نبیند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *