export-price-of-bandar-abbas-jumbo-bitumen-1-ton

قیمت قیر صادراتی بندرعباس در کیسه جامبو 1 تنی با تخته پالت و حفاظ دار با قابلیت قرار گیری 2 طبقه داخل کانتین عرضه می شود. قیر صادراتی جامبو شامل انواع قیر 70/100،70/60،80/100،80/20،90/15،85/100 بصورت fob بندر عباس به خریدار قیر صادرتی قابل تحویل است .

قیمت قیر صادراتی بندرعباس بشکه 185 کیلویی 

قیمت قیر صادراتی بندرعباس بشکه 185 کیلویی 

مستحضر باشید خریداران کالای های صادراتی از هر مقصدی ترجیح می دهند که بتوانند محصول خریداری شده را بعد از دریافت در بندر مقتصی یا در کشور مقتصد مبلغ قرار داد را پرداخت نمایند که در عرف تجارت بین الملل این شیوه و این نوع حمل و نقل را cfr نامیده می شود که در ارسال و صادرات محصولات مثل صادرات روغن پایه به این شیوه با ارائه  اسناد حمل و نقل در گمرک مقصد و مشاهده انالیز محصول خریداری شده شرایط ایجاد می شود که خریدار پس از پرداخت پول فروشنده مجاز به ترخیص باز از گمرک می باشد .
قیمت قیر صادراتی بندرعباس و یا فروش هر نوع فراورده نفتی از بندرعباس به مقصد هر کشوری در شرایط عادی شامل قوانین حمل و نقل بین  الملی می شود که این قوانین از تجار در قبال ضرر و زیان احتمالی حمایت می کند ولی در شرایط تحریمی کشورها که  محدودیت های تجاری ایجاد شود صادرات انواع قیر با هر گرید و کیفیت محدودیت های خاص خود را ایجاد می کند و بیشتر تجار ترجیح می دهند که تحویل کالا در بندر مبدا بر اساس انالیز توافق شده انجام شود تا در نهایت بتوان کل مبلغ قرار قیر 60/70  قبل از حمل توسط کشتی دریافت شود.

قیمت هر تن قیر صادراتی

قیمت هر تن قیر صادراتی

قیمت قیر صادراتی بندرعباس تفاوت هایی به سایر انواع قیمت کالای صادرتی در مبدآ یا درب کارخانه تولید کننده برای خریدار قیر دارد و می گفت که یکی از اصلی ترین این تفاوت ها در نحوه بسته بندی قیر است که این تفاوت در بسته بندی باعث می شود هزینه های بیشتری را تحمیل نماید و این هزینه ها در مجموع برای خریدار این محصول اثر گذار می باشد .

قیمت قیر جامبو صادراتی درب کارخانه 

قیمت قیر جامبو صادراتی درب کارخانه 

خیلی از تولید کننده گان بزرگ قیر در ایران محصولات تولید خود را با عرضه و فروش درب کارخانه موافق هستند هر چند این کارخانه ها توانایی تولید هزاران تن قیر را دارند ولی همه این کارخانه قیر ترجیح می دهند در هنگام تحویل کالا مبلغ را دریافت نمایند و در نهایت حتی پیش پرداختی نیز برای تولید قیر از خریدار داشته باشند . قیمت قیر صادراتی بندرعباس بنا به دلایل متعدد محدودیت های زیادی را ایجاد می کند برای فروشنده ولی با توجه به نظر مثبت خریداران عمده قیر تحویل بندرعباس نیز انجام می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *