قیمت قیر 60/70 صادراتی جامبو بگ، قیر 60/70 امروز، قیر 60/70 پاسارگاد، قیر صادراتی فله، قیمت قیر 50/70، بهترین روش و نحوه خرید قیر صادراتی همگی این موارد در این سایت موجود می‌باشد.


شما می‌توانید برای مشاهده سایر محصولات روی لینک کلیک کنید. http://autocarservice.ir

قیمت قیر 60/70 قیر صادراتی جامبو بگ

 

قیمت قیر 60/70 صادراتی که با تایید آزمایشگاه از بهترین تولید کنندگان قیر می‌باشد، تامین و بصورت تحویل به جلوی درب مشتری  انجام می‌شود. قیمت قیر معدنی بر اساس اخرین تغییرات نرخ دلار و نرخ جهانی نفت تغییر می کند. صادرات روغن پایه و قیر همیشه تحت تاثیر این تغییرات می‌باشد. به همین جهت در بازار داخلی نیز انواع قیر با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.


تحویل قیر معمولا برای مصارف داخل کشور یا مصارف صادراتی می تواند متفاوت باشد. بنا به خواست مشتری می توان این قیر را با قیمت روز بصورت بشکه و یا بصورت جامبو بگ دریافت نمود.

 

قیمت قیر 60/70 قیر صادراتی جامبو بگ

 

قیمت قیر 60/70 امروز صادراتی

قیمت قیر 60/70 صادراتی کمی متفاوت از قیر مورد استفاده در بازار داخل کشور است. دلیل عمده استفاده از این قیر به کیفیت قیر مرتبط می‌باشد. در ضمن می‌بایستی قبل هر اقدام، انالیز قیر برای خریدار خارجی ارسال گردد. همچنین با تایید آنالیز فرایند خرید و صادرات قیر آغاز می‌شود.

قیر صادراتی معمولا دربسته بندی های مشخص شده و بنا به خواست خریدار تعیین و ارسال می‌شود. بدین منظور می توان گفت که عمده مشتریان صادرات قیر ترجیح می دهند قیر بصورت fob در بندرعباس تحویل گرفته شود. بنابراین اغلب تولید کنندگان قیر و کارخانه تصفیه روغن موتور و قیر پاسارگاد با آگاهی از این موضوع انواع درخواست ها را با توجه به نیاز مشتری دسته بندی و اقدام می‌کنند.

قیمت قیر 60/70 امروز صادراتی

قیمت قیر صادراتی جامبو بگ

قیمت قیر 60/70  صادراتی در مرحله اول به کیفیت قیر استحصال شده بستگی دارد. کشورهای زیادی در دنیا بدنبال خرید انواع قیر از ایران که کشوری نفتی می‌باشد دارند. همچنین ایران توانایی صادرات به 50 کشور در 4000 کیلومتری خود دارد.

در ضمن این توان رقابتی ایران باعث شده که خیلی از کشورهای حوزه دریاچه خزر تمایل داشته باشند که محصولات خود را از طریق ایران صادر نمایند. بهترین روش صادرات برای انواع قیر استفاده از کیسه جانبو برای صادرات قیر می‌باشد. ظرفت کیسه جانبو 1 تن است. نیز قابلیت لازم در کنترل دما و حفظ کردن حالت اصلی قیر در این کیسه نیز وجود دارد.

قیمت قیر صادراتی جامبو بگ

منبع: https://carnikan.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *