روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر 60/70 / قیمت قیر ۶۰/۷۰ قیر صادراتی بشکه | قیر جامبو بگ

قیمت قیر ۶۰/۷۰ قیر صادراتی بشکه | قیر جامبو بگ

قیمت قیر ۶۰/۷۰ قیر صادراتی جامبو بگ و قیمت قیر ۶۰/۷۰ امروز و قیمت قیر ۶۰/۷۰ پاسارگاد و قیمت قیر صادراتی فله و همچنی قیمت قیر ۵۰/۷۰ و بهترین روش ونحوه خرید قیر صادراتی و آگاهی از قیر قیر اصفهان و قیمت قیر در بورس با تحویل قیر درب کارخانه انجام می شود.
شما بزگوار برای مشاهده سایر محصولات روی لینک کلیک کنید.http://autocarservice.ir

قیمت قیر ۶۰/۷۰ قیر صادراتی جامبو بگ

قیمت قیر 60/70 قیر صادراتی جامبو بگ

قیمت قیر ۶۰/۷۰ قیر صادراتی که با تایید آزمایشگاه از بهترین تولید کنندگان قیر تامین و بصورت تحویل درب شرکت و یا بصورت تحویل بندرعباس fob انجام می شود قیمت قیر بر اساس اخرین تغییرات نرخ دلار و نرخ جهانی نفت تغییر می کند و صادرات روغن پایه و قیر همیشه تحت تاثیر این تغییرات در بازار داخل نیز انواع قیر با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد.
تحویل قیر معمولا برای مصارف داخل کشور یا مصارف صادراتی می تواند متفاوت باشه و بنا به خواست مشتری می توان این قیر را با قیمت روز انواع قیر بصورت بشکه و یا بصورت جامبو بگ دریافت نمود .

قیمت قیر ۶۰/۷۰ امروز صادراتی

قیمت قیر 60/70 امروز صادراتی

قیمت قیر ۶۰/۷۰ قیر صادراتی کمی متفاوت از قیر مورد استفاده در بازار داخل کشور است دلیل عمده این موضوع به کیفیت قیر مرتبط می باشد که می بایستی قبل هر اقدام انالیز قیر برای خریدار خارجی ارسال گردد و با تایید آنالیز فرایند خرید و صادرات قیر آغاز می شود.
قیر صادراتی معمولا دربسته بندی های مشخص شده و بنا به خواست خریدار تعیین و ارسال می شود بدین منظور می توان گفت که عمده مشتریان صادرات قیر ترجیح می دهند قیر بصورت fob در بندرعباس تحویل گرفته شود. بنابراین اغلب تولید کنندگان قیر و کارخانه تصفیه روغن موتور و  قیر پاسارگاد یا قیر جی با آگاهی از این موضوع انواع درخواست ها را با توجه به نیاز مشتری دسته بندی و اقدام می کنند.

قیمت قیر صادراتی جامبو بگ

قیمت قیر صادراتی جامبو بگ

قیمت قیر ۶۰/۷۰ قیر صادراتی در مرحله اول به کیفیت قیر استحصال شده بستگی دارد و کشورهای زیادی در دنیا بدنبال خرید انواع قیر از ایران که کشوری نفتی می باشد دارند و همچنین ایران توانایی صادرات به ۵۰ کشور در ۴۰۰۰ کیلومتری خود دارد و این توان رقابتی ایران باعث شده که خیلی از کشورهای حوزه خزر تمایل داشته باشند که محصولات خود را از طریق ایران صادر نمایند.
بهترین روش صادرات برای انواع قیر استفاده از کیسه جانبو برای صادرات قیر است و ظرفت کیسه جانبو ۱ تن است و البته قابلیت لازم در کنترل دما و حفظ کردن حالت اصلی خود در این کیسه نیز وجود دارد.

منبع: https://carnikan.ir

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

بزرگترین مرکز فروش قیر صادراتی تحویل fob

مرکز فروش قیر صادراتی ۱۰۰۰ تنی fob | لیست فروش قیر

مرکز فروش قیر صادراتی بالای 1000 تنی fob بندرعباس و یا تحویل گمرکات مرزی با بهترین لیست فروش قیر صادراتی و انجام امور گمرکی همیار شماست.

بازرگانی نیکان