Price of Eshtehard 2 distilled refining oil

قیمت روغن تصفیه 2 تقطیری در کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد که به روش تقطیری روغن سوخته ماشین بازیافت می شود و می توان فلش روغن پایه را بالای 210 و ویسکوزیته دمای 100 درجه سانتیگراد را تا 4 کاهش داد. کارخانه تصفیه روش تقطیری کیفیت و مرغوبیت بیشتری نسبت به تصفیه روغن کارکرده به روش اسیدی دارد.

قیمت روغن تصفیه 2 تقطیری اشتهارد فلش 220

قیمت روغن تصفیه 2 تقطیری اشتهارد فلش 220

روش های تصفیه روغن سوخته ماشین و روغن کارکرده در صنایع متفاوت است و به دلیل هزینه های اولیه احداث کارخانه تصفیه روغن و هزینه های که برای ایجاد و خرید و زمین و ساخت سوله زیاد می باشد عمده تولید کننده روغن تصفیه 2 ترجیح می هد که روش ارزان تصفیه روغن کارکرده را انتخاب نماید تا در هزینه هایی صرفه جویی گردد که صد البته تصفیه روغن موتور در روش اسیدی ضمن اینکه معضلات زیست محیطی را نیز ایجاد می کند و منشاء آن هم استفاده از اسید سولفوریک 98% است .
قیمت روغن تصفیه 2 تقطیری که در برج بلندیگ یا خلا انجام می شود مزیت های عمده ای دارد که البته هزینه های احداث این برج و روش تقطیری قطعا بیشتر است ولی با احداث کارخانه تصفیه روغن سوخته با روش تقطیری می توان محصولات و روغن پایه تصفیه 2 را با کیفیت بی نظیری تولید نمود که از لحاظ مقایسه کیفیت با روغن پایه ویرجین پالایشگاه بهران و ایرانول می توان مقایسه نمود.

کارخانه تصفیه روغن سوخته روش تقطیری اشتهارد

کارخانه تصفیه روغن سوخته روش تقطیری اشتهارد

تصفیه روغن سوخته خودرو با جمع اوری انواع روغن سوخته و کارکرده خودرو از تعویض روغن های سطح کشور شروع می شود . قیمت روغن تصفیه 2 تقطیری با انتقال روغن سوخته موتور به کارخانه تصفیه روغن موتور ضمن حفظ محیط زیست از آلودگی های این روغن ضایعاتی می توان با بازیافت روغن سوخته درکارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد محصولی را برای مصرف مجدد در صنایع مختلف تولید نمود که البته قابلیت صادرات sn150،sn500 نیز قابل انجام است.

بهترین تصفیه روغن سوخته خط تقطیری کارخانه تصفیه 

فروش روغن تولید آب صابون 20 لیتری

قیمت روغن تصفیه 2 تقطیری به دلیل کیفیت و مرغوبیت این روغن به نسبت روغن تصفیه موتور به روش اسیدی کاملا متفاوت است و قابلیت های زیادی برای صنایع و شرکت هایی دارد که نیازمند است روغن تصفیه ارزان با کیفیت می باشد که بتوان در نهایت محصولاتی را قابلیت های متعدد از این روغن تولید نمود و در نهایت امر احداث خط تقطیری تصفیه روغن موتور هزینه بیشتری دارد ولی با کیفیت بیشتر این محصول ارزش افزوده بیشتری نیز ایجاد می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *