The price of oil additive in a barrel of 200 weight

قیمت ادتیو و افزودنی روغن موتور با بشکه 200 کیلوگرم شامل ادتیو بنزینی ، ادتیو دیزلی ، ادتیو روغن دنده اتوماتیک با برند هایتک ، اینفینوم ،…  .

برای افزودنی روغن انواع ادتیو و لیست قیمت پلیمر در لینک http://servicenice.ir نیز قابل دسترسی و سفارش گذاری برای شما تولید کننده محترم می باشد.

قیمت ادتیو

قیمت ادتیو

بهترین کیفیت روغن موتور بنزینی و دیزلی تحت تاثیر مواد اولیه این محصولات می باشد. مواد اولیه شامل روغن پایه ویرجین و ریسایکل با گرید های پایه 150 ، پایه 350، پایه 500 که حاصل تصفیه نفت خام در پالایشگاه های کشور و یا تصفیه روغن سوخته بازیافتی خودرو درکارخانه های تصفیه روغن دوم که در شهرک های صنعتی کشور نظیر اشتهارد و مناطق دیگر موجود می باشد.
قیمت ادتیو و افزودنی های مورد نیاز به روغن پایه تولید شده بستگی به نوع ادتیو و همچنین نوع روغنی می باشد که می بایستی تولید شود که الزام به استفاده از ادتیو و انواع پلیمر ها برای روغن بمنظور افزایش قابلیت های روغن موتوری برای رسیدن به بهترین عملکرد روغن در شرایط دمایی محیط احتراق داخل خودرو است و قطعا می بایستی استاندارهای لازم را داشته باشد.

قیمت افزودنی روغن بشکه

قیمت افزودنی روغن بشکه

 

برترین برندهای تولید کننده انواع افزودنی روغن و روانکار در دنیا و در ایران شناخته شده می باشد. انواع ادتیو بصورت بسته بندی بشکه با قابلیت استفاده برای نوع خاصی از روغن مثلا روغن موتور بنزینی و یا روغن موتور دیزلی بصورت جدا قابل استفاده می باشد. برای هر افزودنی روغن مدارک و دیتا شیت بمنظور میزان مورد نیاز برای استفاده مشخص شده است که می بایستی برای رسیدن به بهترین قابلیت و عملکرد استفاده بر اساس میزان تعریف شده برای هر تن یا بشکه باشد.
تمامی شرکت های تولید کننده روغن موتور با پایه ویرجین یا پایه ریسایکل و یا حتی کسانی که به نوعی روغن های صنعتی نیز تولید می کنند در نهایت می بایستی از افزودنی های مختلف مانند انواع پلیمر روغن که بصورت بیل و یا قالب 25 کیلوگرمی می باشد نیز استفاده کنند که البته استفاده از ادیتور برای مصارف خاص و مخصوص انواع روانکار می باشد.

قیمت بشکه ادتیو 200 کیلوگرمی

قیمت بشکه ادتیو 200 کیلوگرمی

بهترین بسته بندی برای حمل نقل انواع ادیتو بشکه می باشد که از وزن های 175 ، 180، 192 ، 195 ، 200 و 220 کیلوگرمی بسته بندی شده است و فروش بصورت حداقل یک بشکه می باشد.
در انتخاب نوع ادتیو موارد مهم و تعیین کننده که تاثیر مستقیم در کیفیت محصول نهایی روغن موتوری دیزلی یا بنزینی دارد کیفیت ادیتو می باشد و البته برندهای مختلف قیمت های متفاوت و سطح کیفیت مختلفی را تضمین می نمایند.
دانش فنی تولید روغن و نحوه درست استفاده از این محصول متناسب به نوع روغن و همچنین شرایط محیطی نیز در نهایت اثر بخش در محصول نهایی خواهد بود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *