روغن موتور بنزینی پارس از شرکت نفت پارس به عنوان یکی از شرکت های تولید روغن های روان کار می باشد. قیمت محصولات نفت پارس شامل نفت پارس لوب مکس یا روغن موتور فلومکس نفت پارس یا روغن موتور 10w40و 5w40 نفت پارس و لیست عاملین فروش نفت پارس که  این شرکت در اول آذرماه سال 1337 مصادف با 22 نوامبر 1959 ميلادی تاسیس شد. 
روغن موتور بنزینی پارس با توجه به کاربردها و ترکیبات در انواع و اسامی مختلف به بازار عرضه می شود که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  • پارس تیزرو
  • پارس سوپر جم
  • پارس سوپر پیشرو
  • پارس سوپر پایا
  • پارس پایا
  • پارس ارس
  • پارس سوپر کیان ویژه
  • پارس دو زمانه ویژه
  • پارس سی ان جی (CNG)
  • پارس گاز سوز

روغن موتور پارس تیزرو، روغنی است که با استفاده از روغن پایه مرغوب و مواد افزودنی سازگار، جهت استفاده در موتورهای بنزینی و دیزلی تولید شده است. از ویژگی های این روغن می توان به ضد سایش بودن، مانع خوردگی قطعات خوردگی، انتقال حرارت مطلوب اشاره کرد.
روغن موتور بنزینی پارس و روغن پارس ارس، روغن موتوری مالتی گرید می باشد که با استفاده از روغن پایه مرغوب و مواد افزودنی جهت استفاده در موتورهای دیزلی و بنزینی به بازار عرضه شده است که از خاصیت های آن می توان به مقاومت كافی در برابر اكسيداسيون اشاره کرد.
روغن موتور بنزینی پارس و روغن موتور پارس پایا روغنی چند درجه ای می باشد که با استفاده از روغن پایه مرغوب و مواد افزودنی ویژه جهت استفاده در موتورهای بنزینی و دیزلی توربو شارژ تولید شده و  از ویژگی های آن استارت آسان موتور و روانكاری بسیار خوب قطعات است.
روغن موتور فلومکس از محصولات شرکت پارس می باشد که محصول تمام سنتزی می باشد که با استفاده از روغن های پایه تمام سنتزی و مواد افزودنی از اجزای موتور در برابر خوردگی، سایش و اصطکاک جلوگیری می کند و تاثیر خوبی در کاهش میزان مصرف سوخت دارد. روغن پارس فلومکس در سه رده اولتراتک، های‌ تک و مگاتک تولید و به بازار عرضه می‌شود که در اکثر خودروهای بنزینی که دارای گرید SAE 0W-20 می باشند مورد استفاده قرار می گیرند.روغن موتور پارس لوب مکس دارای ظرف چهارگوش و گرید SAE 5W40 API SM می باشد.

روغن موتور بنزینی پارس | فروش محصولات شرکت نفت پارس

فروش محصولات شرکت نفت پارس

فروش محصولات شرکت نفت پارسبا توجه به گسترش برندهای مختلف در حوزه تولید و عرضه روغن موتور، قیمت های متفاوتی، در بازار برای این محصول می باشد. این مجموعه به بکارگیری نیروهای متخصص در تلاش است انواع روغن موتورهای بنزینی، روغن دنده، روغن موتور دیزل، روغن ترمز و … تولید شده توسط شرکت هایی از جمله شرکت نفت پارس را با قیمت مناسب و در سریع ترین زمان به دست مشتریان برساند. یکی از مزیت های خرید اینترنتی دسترسی سریع و آسان به انواع مختلف محصولات متناسب با کاربرد و قیمت آنهاست.

جهت استعلام قیمت روغن موتور پارس پایا 20 با کارشناسان ما در تماس باشید و از مشاوره همکاران ما بهره ببرید.

فروش عمده روغن موتور بنزینی پارس

فروش عمده روغن موتور بنزینی پارسلیست قیمت روغن موتور نفت پارس 5 و سایر روغن های تولیدی توسط شرکت های مختلف را می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت از بخش فروش استعلام نمایید.

روغن موتور چیست و کدام روغن موتور بهتر است؟

روغن موتور چیست و کدام روغن موتور بهتر است؟روغن موتور از اصطکاک اجزای خودرو جلوگیری می کند. روغن موتورها با توجه به روانی و دما کار می کنند. روغن موتور بنزینی پارس و روغن موتور به سه دسته مینرال، سنتتیک و نیمه سنتتیک تقسیم بندی شده اند و تفاوت آن ها در نحوه تولید و عناصر و ترکیبات آن هاست. روغن های بیشترین سنتتیک و نیمه سنتتیک بیشترین کاربرد را دارند. روغن موتور با دو عدد و یک حرف W به بازار عرضه می شوند که حرف W برگرفته از کلمه winter به معنی زمستان می باشد. اعداد کنار حرف W نشانگر حداقل و حداکثر گرانروی روغن موتور در دماهای مختلف می باشد. روغن موتورها مناسب موتورهای بنزینی، دیزلی یا توربو شارژ هستند که با توجه به نوع ماشین انتخاب و به کار برده می شود.
روغن موتور بنزینی پارس و روغن موتور 5w30 از بهترین روغن هایی می باشد که در بیشتر موتورها بکار برده می شود. این روغن طیف متفاوتی از درجه حرارت رو تحت پوشش قرار می دهد ولیکن برای درجه حرارت گرم و داغ مناسب تر می باشد.

قیمت محصولات نفت پارس

قیمت محصولات نفت پارس

روغن موتور نفت پارس 10w40 و روغن موتور پارس لوب مکس محصول شرکت نفت پارس از بهترین روغن ماشین موجود در بازار در نمایندگی فروش انواع روغن موتور می باشد.
روغن موتور بنزینی پارس و روغن موتور نفت پارس 5w30 و روغن موتور پار فلومکس با عرضه روغن موتور پارس 5w30 و روغن متور فلومکس نفت پارس مطرح می باشد. و روغن موتور نفت پارس 5w30 قیمت ارزان نیز توسط این پالایشگاه برای نمایندگان فروش انواع روغن و محصولات نفت پارس عرضه می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *