روغن موتور مناسب پراید و قیمت بهترین نوع روغن هیدرولیک فرمان پراید و قیمت روغن هیدرولیک پراید با بهترین روغن هیدرولیک فرمان سمند و انواع روغن هیدرولیک فرمان کمی به لحاظ قیمت متفاوت است.روغن هیدرولیک فرمانdexron و روغن هیدرولیک فرمان کاسپین کمی به لحاظ کیفیت با روغن هیدرولیک مناسب سمند ef7 و روغن هیدرولیک تویوتا تفاوت دارد.
روغن موتور های موجود در بازار با برندها و تولیدکنندگان متفاوت، هرکدام برای انواع خودرو ها و وسایل نقلیه مناسب می باشند. برخی از این روغن ها، مخصوص موتور ماشین های سنگین و جاده ای و برخی روغن موتور پارس نیز مناسب برای ماشین های کوچکتر می باشند. گفتنی است که هر یک از روغن های موجود با توجه به ساختار متفاوتی که از آن بهره برده اند؛ عنوان خاصی را از آن خود داشته اند که از این میان می توان به روغن هیدرولیک اشاره کرد. این محصول، به عنوان روغن موتور مناسب پراید و بسیاری از خودرو های دیگر شناخته شده و با بهترین مارک ها در مراکز فروش عرضه می شود.

روغن هیدرولیک مناسب پراید | بهترین مارک روغن هیدرولیک

بهترین مارک روغن هیدرولیک

بهترین مارک روغن هیدرولیک

انواع روغن های موجود برای یک خودرو روغن موتور مناسب پراید، در قسمت های خاصی از آن اعمال و اجرا شده و در نتیجه اثر گذاری های خاص و مفید خود را بر جای می گذارند.
یکی از روغن هایی که از کاربرد فراوانی در خودرو های تولید شده در عصر حاضر برخودار می باشد، روغن هیدرولیک است.
این روغن ک متناسب برای بخش فرمان خودرو طراحی شده و در آن اجرا می گردد، با ساختار خاصی که از آن تشکیل یافته است، می تواند موجب نرمی و روانی حرکت فرمان خودرو شده و در نتیجه حرکت بهتر آن را به دنبال بیاورد.
در واقع این روغن قدرتی را برای حرکت موثر تر فرمان خودرو نیاز می باشد به آن منتقل ساخته و در نتیجه آثار بسیار بارزی را از خود به جای می گذارد.

ضمن این که باید عنوان داشت روغن واسکازین و روغن هیدرولیک فرمان که روغن مخصوص خودرو هایی با فرمان هیدرولیک می باشد در مدل ها و مارک های مختلفی قابل ارائه گشته است.
به میزانی که کیفیت روغن هیدرولیک بیشتر باشد، وظیفه ی خود را در زمینه انتقال بهتر نیرو، روانکاری، جلوگیری از زنگ زدگی اجزاء سیستم و کاهش اصطکاک و سایش، بهتر انجام می دهد.

پراید از آن دسته خودروهایی است که سازندگان آن اکثرا در طراحی و ساخت خودرو از فرمان هیدرولیک استفاده کرده اند. از این جهت برای خرید روغن هیدرولیک مناسب پراید کافیست تا به این امر واقف بود که روغن از کیفیت بالایی برخوردار بوده، و خودرو دارای فرمان هیدرولیک باشد.
البته به غیر از پراید، تمامی خودرو های امروزی که برخودار از فرمان هیدرولیک می باشند؛ به نوعی مصرف کنندگان روغن هیدرولیک محسوب شده و برای ادامه سیستم حرکتی فرمان، نیازی اساسی و ملزم به این روغن وجود خواهد داشت.

روغن موتور مناسب پراید و روغن موتور مناسب پراید پس اگر کمی در بازار فروش روغن خودرو بگردید و سراغ روغن هیدرولیک را از فروشندگان معتبر و دارای نام بگیرید، حتماٌ با بهترین روغن ها در این زمینه، به ویژه آن دسته از روغن هایی که در برگیرنده بهترین مارک موجود می باشند؛ آشنا شده و می توانید آن ها را برای خرید انتخاب نمایید.

انواع روغن هیدرولیک مناسب پراید

انواع روغن هیدرولیک مناسب پراید

روغن موتور مناسب پراید هر یک از روغن های موجود در بازار فروش که به منظور کارکرد در قسمت های مختلف خودرو دارای اهمیت می باشند؛ نام های مشخص و هم چنین عملکرد متفاوتی را از خود ظاهر می سازند.
در حالت کلی هدف از کاربرد هر نوع روغن در بخش خاصی از خودرو، انتقال بهتر نیرو به آن بخش و در نتیجه روان کنندگی می باشد.
به طور مثال روغن هیدرولیک که روغنی مناسب برای انواع خودرو ها علی الخصوص پراید به شمار می رود؛ یکی از انواع این روغن هاست که امروزه اهمیت بسیاری را از آن خود ساخته است.

این موضوع را باید ذکر داشت که وقتی صحبت از روغن هیدرولیک به میان می آید؛ روغن جعبه دنده عموم افراد با تصور اینکه این روغن موتور مناسب پراید روغن مختص فرمان است؛ آن را به خاطر می آورند، در حالی که این روغن در نمونه هایی مناسب برای موتور خودرو های مختلف از جمله پراید نیز ارائه شده است.

پس باید گفت که روغن هیدرولیک در چند نوع عرضه شده است که رایج ترین آن روغن هیدرولیک فرمان است.
در هر حال برای این که بدانید کدام یک از روغن های هیدرولیک از جهت کیفیت و ساختار، بهتر به شمار می آیند، در بخش زیر به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

 • روغن موتور ایرانول پراید: که جزء بهترین مارک روغن موتور محسوب می شود.
 • روغن گیربکس؛ برای هرچه بهتر و روان تر کار کردن ماشین، باید زمان تعویض روغن گیربکس پراید را دانست. و بهترین زمان انجام این کار هنگام تعویض دیسک و صفحه کلاچ می باشد.
  اما زمان تعویض روغن گیربکس اتوماتیک معمولا در دفترچه راهنما قید شده است، معمولا اینطور گفته شده که به هنگام لرزش گیربکس می توان عمل تعویض را انجام داد.
 • و روغن هیدرولیک فرمان پراید که با مدل های DEXRON II و PSF II برای استفاده در این خودرو مناسب تر هستند.

نکات مهمی در مورد روغن فرمان (هیدرولیک)

نکات مهمی در مورد روغن فرمان (هیدرولیک)

روغن فرمان اعم از روغن هیدرولیک یکی از الزامات جدایی ناپذیر در هر خودرویی به شمار می رود.
چرا که تنها توسط این روغن است که می توان حرکت بهتر و موثر تری از فرمان خودرو را انتظار داشت.
انواع روغن دنده اگر این روغن که عاملی کننده برای فرمان خودرو به حساب می آید، روغن موتور مناسب پراید در سیستم فرمان خودرو اجرا نشود، رانندگان قادر به حرکت روان و راحت فرمان خودرو نبوده و در نتیجه با مشکلات جدی ای در این زمینه مواجه خواهند شد.
پس با توجه به همین امر می توان پی به اهمیت بالای روغن فرمان هیدرولیک برده و آن را به عنوان روغن اساسی خودرو نام گذاری کرد.

حال این که ر هنگام انتخاب و سفارش روغن فرمان هیدرولیک، فروشگاه روغن موتور نکات مهمی را باید حتماٌ و لزوماٌ ذر نظر گرفت که در گزینه های زیر به این نکات اشاره کرده ایم:

 • حجم روغن موتور پراید:
 • شاخصه ی SAE که فاکتور بسیار مهمی در تعیین میزان غلظت روغن می باشد. این فاکتور بصورت xxW-yy روی بسته ها چاپ می شود. بعنوان مثال 10w40، عدد قرار گرفته قبل از w گرانوری روغن را در سرما و عدد بعد از w گرانوری میزان کارکرد موتور را مشخص می کنند. حرف w که به معنای winter یا همان زمستان می باشد بیانگر 4فصل بودن روغن است.
 • بررسی سطح روغن هیدرولیک و صدا ندادن فرمان به هنگام چرخاندن
 • بررسی رنگ روغن هیدرولیک
 • تعویض روغن فرمان در دوره های تعیین شده و مشخص و موارد بسیاری دیگر که در استفاده از این روغن بسیار مهم می باشد.

بازار پخش روغن فرمان

بازار پخش روغن فرماندر بازار پخش روغن خودرو می توان نمونه های بسیار زیاد و البته پر کاربردی را نظاره گر بود.
در این بازار، انواعی از این روغن ها که همگی مربوط به سیستم های مختلفی از خودرو می باشند، قابل عرضه بوده و تقاضا برای آن همچنان در سطح خوبی قرار گرفته است:

 • روغن فرمان
 • روغن موتور
 • روغن ترمز
 • روغن گیربکس

هر یک از موارد ذکر شده با کاربرد در قسمت های مشخصی از خودرو، حرکتی پر بازده تر را به دنبال آورده و در نتیجه سلامت و طول عمر قطعات مختلف یک خودرو را نیز موجب می شوند.
اما از میان گزینه های ذکر شده؛ درباره روغن فرمان قرار است صحبت کنیم که باید در خصوص آن اظهار داشت روغن فرمان در حال حاضر از نقشی حیاتی در یک خودرو برخوردار بوده و بدون وجود آن، امکان هیچ نوع حرکت راحت و خوبی از فرمان خودرو نخواهد رفت.

پس روغن فرمان روغن موتور مناسب پراید یک عامل محرک و اصلی برای فرمان به شمار رفته و در انواع بسیار پر کاربرد و رایجی همچون روغن فرمان هیدرولیک مشاهده می شود.
علت استفاده از روغن هیدرولیک فرمان را می توان در سیستم های هیدرولیکی فرمان خودرو های امروزی جستجو کرد.

با این اوصاف می توان پی به رونق خوبی از بازار پخش روغن فرمان برد که در آن روغن هایی با چنین برند هایی به فروش می رسند:

 • روغن فرمان با برند های ایرانی
 • روغن فرمان با برند های خارجی

روغن هیدرولیک را چه زمانی تعویض کنیم؟

روغن هیدرولیک را چه زمانی تعویض کنیم؟روغن هیدرولیک که در بر گیرنده روغن هایی همجون روغن موتور هیدرولیک و روغن فرمان هیدرولیک می باشد، تا یک بازه زمانی مشخص که البته یک بازه طولانی است؛ قابلیت کارکرد موثر و مفیدی را خود بروز خواهد داد.
روغن ترمز فومن شیمی بعد از اتمام این دوره زمانی، دیگر نمی توان از روغن هیدرولیک، اثربخشی فوری و خوبی همچون روز های قبل را انتظار داشت.
پس این روغن مانند همه محصولات دیگر تولید شده، دارای یک تاریخ تولید مشخص و هم چنین تاریخ انقضای خاصی است که پس از دوره مشخص شده، کارکرد بارز خود را از دست داده و حتی در اثر کارکرد بیش از حد ممکن است به قطعه مورد نظر خودرو یعنی موتور یا فرمان آسیبی جبران ناپذیر را وارد سارد که در این صورت حتماٌ نیاز به تعویض و جایگزینی با روغن جدید را خواهد داشت.

شاید این سوال برای بسیاری از افراد به وجود بیاید که چه زمانی بهتر است روغن هیدرولیک فرمان تعویض شود؟
بهترین روغن هیدرولیک و روغن موتور مناسب پراید در این رابطه باید گفت که با مشاهده چنین وضعیت هایی می توان پی برد که اکنون زمان تعویض روغن هیدرولیک کهنه و در نتیجه حذف آن فرا رسیده است:

 • در صورتی که رنگ ظاهری روغن تیره شود؛ باید نسبت به تعویض آن اقدام کرد.
 • یکی دیگر از نشانه های پی بردن به پایان عمر روغن هیدرولیک خودرو، استشمام بوی سوختگی از آن می باشد.
 • اگ روغن مشاهده شده دارای کف بود، پس حتماٌ باید آن را عوض کرد.
 • سفت شدن روغن یکی از دیگر از عوامل موجود برای تشخیص این امر می باشد.
 • اگر رنگ روغن هیدرولیک مات بود نیز می توان سریعاٌ به تشخیص در این زمینه رسید.
 • هم چنین اگر روغن هیدرولیک از سطح استاندارد، پایین تر رفت یعنی دیگر عمر مفید آن سر رسیده است.

در خصوص وضعیت های ذکر شده باید بیان داشت که این موارد در خصوص تعویض روغن موتور نیز مصداق پیدا می کنند.بهترین روغن گیربکس برای پراید به دو روش قابل تامین است . شرکت های بزرگی مثل ایرانول، بهران و سپاهان انواع روغن واسکازین و روغن دنده 90 تا 140 را تولید می‌کنند.

بهترین نوع روغن هیدرولیک فرمان پراید

بهترین نوع روغن هیدرولیک فرمان پرایدامروزه به مدد هر یک از تولید کنندگانی که در صنایع و کارخانجات مختلف به امر تولید در حیطه محصولی همچون روغن خودرو مشغول می باشند و این عملیات را چه در صنایع داخل کشور و چه در صنایع خارج از کشور به انجام می رسانند، شاهد عرضه انواعی از روغن های پر کاربرد نظیر روغن هیدورلیک فرمان در بخش های مختلف فروش می باشیم.
این روغن که هم در نمونه های ایرانی و هم در نمونه های خارجی به عرضه و فروش در بازار های مختلف می رسد، در بر گیرنده انواعی از بهترین نوع روغن های هیدرولیک و همینطور معمولی ترین روغن ها در بازار می باشد.

روغن موتور بهران روغن موتور مناسب پراید بنا براین با مراجعه با هر یک از مراکز فروش می توان با انواع بسیار متنوعی از این روغن رو به رو شد.

ضمن این که انتخاب بهترین نوع روغن هیدرولیک و یا نوع معمولی آن، متناسب با قدرت خرید مشتریان و همینطور متناسب با نوع خودرو های آن ها انجام خواهد گرفت.
گفتنی است که هم بهترین نوع روغن هیدرولیک فرمان و همه نمونه های معمولی تر این محصول، برای خودرو های متعددی در نظر گرفته شده اند که از میان آن ها می توان پراید را نام برد.

با توجه به این که پراید از تیراژ تولید و کاربرد بیشتری در کشور ما برخوردار می باشد، بنا براین روغن هیدرولیک فرمان پراید نیز از درصد فروش و مصرف بیشتری به تبع آن برخوردار خواهد بود.
در نتیجه خریدارانی که به دنبال سفارش و خرید بهترین نوع روغن هیدرولیک فرمان پراید می باشند، می توانند به فروشندگان معتبری که در مراکز مختلف فروش از جمله این مرکز مستقر شده اند؛ مراجعه کرده و در آخر به امور مورد نظر خود خیلی سریع دسترسی پیدا کنند.

البته قابل ذکر است که در این مرکز؛ علاوه بر خرید روغن فرمان، خریداران گرامی می توانند به خرید روغن موتور پراید نیز پرداخته و در نهایت چنین روغن موتور هایی را دریافت نمایند:

 • دریافت روغن موتور باکیفیت
 • روغن موتور اصل
 • روغن موتور بنزینی

انواع روغن هیدرولیک فرمان

انواع روغن هیدرولیک فرمانهر یک از روغن های هیدرولیک فرمان که در برند های مختلفی از سوی تولید کنندگان به بازار عرضه شده اند؛ توانسته اند به بروز عملکردی فوری و سریع در سیستم فرمان خودرو منجر شده و در نتیجه به داد آن برسند.
البته مزیت استفاد از روغن هیدرولیک فرمان؛ نصیب رانندگان نیز شده و موجب می شود روغن موتور مناسب پراید تا آن ها برای حرکت و چرخاندن فرمان از کمترین میزان انرژی استفاده نمایند.
با این وجود می توان پی به اثربخشی سریع و به هنگام روغن هیدرولیک در فرمان برده و آن را حائز اهمیت فراوان دانست.

لازم است بدانید روغن های هیدرولیک فرمان بر اساس مواد پایه تشکیل دهند؛ به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند که برای ذکر آن ها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • روغن فرمان هیدرولیک سنتتیک
 • روغن فرمان هیدرولیک مینرال

هر یک از روغن های موجود روغن موتور ارزان با در بر داشتن مکمل های خاصی تحت عنوان این مکمل ها، کارکرد تاثیر گذاری از خود را به منصه ظهور می رسانند و در نهایت موجب ایجاد مزیت های بسیاری چه برای خودرو و چه برای رانندگان می شوند:

 • مکمل ضد فشار
 • مکمل ضد سایش و یا خوردگی
 • مکمل ضد تشکیل کف

گفتنی است که برای دسترسی به چنین روغن هایی که حاوی ساختار و عملکردی ویژه می باشند، می توان از کارشناسان فعال در این مجموعه کمک گرفت و از آن ها علاوه بر روغن فرمان هیدرولیک در نمونه های بسیار خوب، خواستار روغن هیدرولیک موتور نیز شد.
در این حالت کیفیت روغن موتور عرضه شده به مانند روغن فرمان تضمینی بوده و به علاوه می توان به برند هایی تحت این برند ها از روغن موتور نیز دست یافت:

 • روغن موتور ایرانی
 • روغن موتور خارجی

نحوه انتخاب روغن هیدرولیک مناسب برای خودرو

نحوه انتخاب روغن هیدرولیک مناسب برای خودروهر روغن هیدرولیکی متناسب با نوع خاصی از یک خودرو طراحی و ساخته شده و در نتیجه در خودروی به خصوصی اجرا می شود.
این نوع روغن به مانند خون که برای حیات بدن انسان ضروری است، برای حفظ حیات و عمر مفید خودرو ضروری به نظر می رسد.
پس اگر در انتخاب نوع مناسب این روغن، دقت کافی به خرج داده نشود؛ ممکن است عواقب جبران ناپذیری را برای خودرو به بار آورده و در نتیجه استهلاک آن را افزایش دهد.

پس اگر دقت کافی و لازم در خصوص نحوه انتخاب روغن مناسب به کار گرفته شود, نتایجی به وضوح بهتر و موثر تر را از خودرو شاهد خواهیم بود.
روغن موتور مناسب پراید برای این که با نکاتی در این خصوص آشنا شوید تا بتوانید انتخابی دقیق تر را برای خود رقم بزنید، بهتر است از نظر مشاورین فروش که با تمام زیر و بم محصول ارائه شده نظیر روغن هیدرولیک آشنایی داشته و در نحوه انتخاب روغنی مناسب می توانند راهنماگر خوبی باشند؛ استفاده نمایید تا در آخر به انتظاری که مد نظرتان است برسید.

روغن موتور خارجی گفتنی است که مشاورین مربوطه تنها در مراکز معتبری از فروش حضور دارند که این مرکز نیز با وجود اعتبار بسیار از وجود چنین مشاورینی بهره برده و در نهایت علاوه خواهد توانست روغن هیدرولیک موتور و فرمان برای خودرو های گوناگون اعم از پراید را نزد مشتریان تامین ساخته و لیست قیمت روغن موتور پراید و یا روغن فرمان پراید و سایر ماشین ها را در اختیار آن ها قرار دهد.

فروشگاه خرید روغن هیدرولیک درجه یک پراید

فروشگاه خرید روغن هیدرولیک درجه یک پرایدبا توجه به اینکه شاهد تلاش بسیاری از تولید کننده برتر روغن موتور و همینطور روغن فرمان در صنایع تولید کننده واقع در کشورمان می باشیم، در نتیجه عرضه مناسب و سریعی از این روغن ها توسط تولید کنندگان مذکور به هر یک از واحد های فروش از جمله فروشگاه های حضوری و غیر حضوری ضورت پذیرفته است.
با این عرضه مناسب و سریع از سوی تولید کنندگان و همینطور فروشندگان حاضر در مراکزی همچون مراکز عمده فروشی روغن موتور پراید، روغن فرمان پراید و سایر خودرو هایی که از این روغن ها در نوع هیدرولیک نیازمند می باشند، به خوبی تامین خواهد شد.

بورس روغن موتور و روغن موتور مناسب پراید لذا برای دسترسی به چنین محصولاتی یا می توان به این فروشندگان به صورت حضوری مراجعه کرده و سفارشات عمده را از آن ها خواست و یا به سراغ فروشگاه هایی که تحت عنوان سایت اینترنتی معتبر عرضه روغن موتور و روغن فرمان فعالیت دارند رفته و در آخر چنین محصولاتی را از آن ها مطالبه نمود:

 • روغن هیدرولیک فرمان و روغن موتور درجه یک
 • بهترین روغن موتور پراید و روغن فرمان
 • انواع روغن موتور پراید و روغن فرمان در برند های ایرانی و خارجی
 • روغن فرمان و روغن موتور ارزان پراید

فروش اینترنتی انواع روغن هیدرولیک فرمان پراید

فروش اینترنتی انواع روغن هیدرولیک فرمان پرایدبا گسترش استفاده از انواع روغن خودرو از جمله روغن هیدرولیک که برای بخش هایی همچون فرمان و موتور خودرو ضروری به نظر می رسد و در انواع خودرو های مورد مصرف به ویژه پراید مشاهده می شود، اکنون این محصولات در مراکز بسیاری به معرض نمایش جهت فروش گذاشته شده اند.
یکی از مراکزی که روغن موتور مناسب پراید از این روغن برای فروش بهره برده و در نتیجه با استقبال خوبی از  فروش این محصولات رو به رو گشته، مرکز فروش اینترنتی است.

در این مراکز فروش روغن موتور پراید و روغن فرمان در نوع هیدرولیک و البته در نمونه های با کیفیت به فروش رسیده و نتیجه خریداران می توانند به خرید اینترنتی روغن موتور پراید و روغن فرمان پراید و سایر خودرو های مورد استفاده از این روغن ها دست یافته و لذت خریدی آسان را بچشند.

لیست قیمت روغن موتور به علاوه این که از این طریق، راهنمای خرید روغن موتور توسط کارشناسن خبره و متخصص فروش در اختیار یکایک خریداران قرار گرفته و بدین ترتیب شرایط خرید کاملاٌ مطلوبی را عاید آن ها می سازد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *