Sale of the raw materials of ordinary fireproof grease

فروش مواد اولیه برای تولید انواع گریس نسوز و گریس معمولی شامل روغن پایه برای تولید گریس و ادتیو گریس و همچنین روغن تولید گریس.

فروش مواد اولیه و لیست محصولات در لینک autocarservice.ir در دسترس شما می باشد.

فروش مواد اولیه گریس

فروش مواد اولیه گریس

بمنظور تولید انواع گریس مواد اولیه مورد نیز و فرمولاسیون تولید این مهم از اهمیت بسیار بالایی برخودار می باشد . ترکیبات تولید گریس شامل روغن پایه تصفیه یا روغن پایه ویرجین بعنوان بخش اصلی و تولید گریس به لحاظ حجمی و به لحاظ وزنی می باشد که انواع روغن پایه قابل استفاده برای تولید گریس شامل روغن پایه استاندارد با فلش بالای 180 و برای برخی از موارد لازم است که از روغن پایه با فلش 220 برای تولید گریس استفاده شود.
گریس ها در انواع مختلف و با کیفیت های متفاوت تولید می شود از این رو برای تولید این محصول می بایستی فرمولاسیون و مواد اولیه مرتبط با این محصول خریداری شود که اهمیت استفاده از این مواد در نهایت در کیفیت نهایی محصول تولید شده بسیار موثر و رضایت مشتری و خریدار در گرو استفاده از فرمولاسیون مناسب خواهد بود.
ماده اولیه و افزدنی های مورد استفاده برای تولید گریس می بایستی بر اساس ا ستاندارهای موجود و برای هر گریس قابلیت و کارایی لازم را داشته باشد با توجه به این موضوع که محدوده دمایی گریس می بایستی از حدود منفی 40 درجه سانتیگراد تا حدود 1100 درجه را پوشش بدهد.

فروش اسید چرب تولید گریس

فروش اسید چرب تولید گریس

یکی از مهم ترین پارامترها و فاکتورهای تولید گریس که نقش بسیار مهمی در کیفیت نهایی این محصول دارد به میزان چربی استفاده شده در گریس بستگی دارد . همانگونه که مستحضر هستید یکی از دلایل اصلی استفاده از گریس قابلیت این محصول در روغن کاری و روانکاری محل هایی است که امکان استفاده از روغن بدین منظور قابل انجام نیست.
انواع بلبرینک ها که بصورت کلی در صنایع نقش تعیین کننده دارد و بصورت کلی در تمامی تجهیزات از بلبرینگ استفاده می شود و تنها راه روانکاری این قطعه ارزشمند استفاده از انواع گریس می باشد که می بایستی نیروهای کششی و فشاری وارد شده به بلبرینگ را داشته باشد همچنین امکان تحمل دماهای مختلف که در حین عملکرد روی بلبرینگ ایجاد می شود را داشته باشد.
فروش اسید چرب برای استفاده در گریس برای افزایش قابلیت چرب بودن گریس و استفاده بعنوان روانکاری می باشد و میزان و مقدار استفاده اسید چرب در گریس بسته گی نوع گریسی دارد که می بایستی تولید شود همه موارد مذکور که در کیفیت گریس اثر گذار می باشد در نهایت به فرمولاسیون گریس مرتبط می باشد.


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *