Selling odorless dop oil

فروش روغن dop بدون بو با رنگ شفاف و با کربرد گسترده روغن دی او پی برای تولید گرانول ، شیلنک سازی ، کابل سازی و کفش سازی.

سایر مصارف روغن های صنعتی در لیک 101service.ir قابل مشاهده می باشد.

فروش روغن dop

فروش روغن dop

یکی از ویژه گیهای منحصر بفرد روغن دی او پی محلول نشدن در آب است که باعث می شود و بسته به نوع محصول تولید شده می تواند مزیتی بسیار خوبی را ایجاد نماید زیرا به دلیل محلول نشدن با آب موجب آلودگی در اب نمی شود و ایجاد مسمومیت نمی نماید.
از روغن dop میلیون ها تن استفاده می شود و یکی از محصولات بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد . از مزیت های عمده این روغن می توان گفت که رنگ کاملا روشن و شفاف این محصول و همچنین بدون بو بودن این محصول بسیار زیاد مورد توجه استفاده کنندگان این روغن می باشد.
در ساخت و تولید گرانول این محصول باعث می شود که گرانول حالت سختی نداشته باشد و نرمی گرانول مزیتی برای تولید سایر محصولات از گرانول خواهد بود که البته معمولا افزودن مواد دیگر به گرانول باعث بوی بدی خواهد شد ولی در خصوص روغن dop این مزیت را ایجاد می کند که بدون بو و با قابلیت های بیشمار بعدی در صنایع مختلف بسیار پر مصرف باشد.

فروش دی او پی بدون بو شفاف

فروش دی او پی بدون بو شفاف

مهمترین مزیت dop رنگ روشن که باعث می شود بافت گرانول که یکی از پر مصرف ترین مصارف این محصول باشد نرم شود همچنین انعطاف پذیری و شکل پذیریی بسیار مناسبی را ایجاد می کند بدون انکه رنگ گرانول تغییر ایجاد نماید وقتی این نکته حائز اهمیت خواهد بود که بدانید بسیاری از افزودنی های استفاده شده بار گرانول دارای رنگ هستند و در صورت شفاف نبودن دی او پی اثر منفی روی رنگ نهایی محصول دارد.
حل شدن روغن دی او پی در روغن های معدنی مزیتی دیگر این محصول است و در ترکیب با سایر روغن های مشکلی ایجاد نمی کند همچنین تبدیل پی وی سی به گرانول به دلیل شکننده بودن چالشی می باشد که در نهایت با اضافه شدن dop باعث می شود باعث نرمی گرانول و انعطاف پذیری گرانول می شود و در بافت پی وی سی نیست بصورت یکسان پخش می شود.
از سایر کاربردهای این محصول می توان که استفاده در تولید کفش و شیلنگ همانند زیره کفش که می بایستی ضمن نرمی از استحکام بالایی برخودار باشد همچنین به دلیل قابلیت بالای نرمی و استحکام و همچنین تحمل زیاد در برابر گرما و سرما در تولید کابل برق مصرف گسترده ای دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *