Sale of Turkmen base oil 600-180

فروش روغن پایه ترکمنستان 1200 SN80 180 350 500 600 مخازن 1000 لیتری بصورت مستقیم و حداقل تناژ 25 تن قابل تحویل داخلی می باشد.

سفارش گذاری و خرید روغن پایه داخلی و صادراتی از لینک http://autocarservice.ir نیز در دسترس شما تاجر روغن پایه می باشد.

فروش روغن پایه ترکمنستان

فروش روغن پایه ترکمنستان

با کیفیت ترین روغن پایه ویرجین وارادتی در ایران که برای مصرف و تولید انواع زیادی از روغن های موتوری و صنعتی مورد استفاده می باشد مربوط به انواع روغن پایه ترکمنستان می باشد که تقریبا اکثر شرکت های تولید کننده روغن که سطح کیفیت SN در تولید انواع روغن پایه مورد نظر ایشان یا خریدارن این محصول است از این روغن استفاده می نمایند.
همانگونه که مستحضر هستید روغن پایه بصورت ویرجین و یا ریسایکل برای تولید انواع روغن های موتوری و صنعتی استفاده می شود و این موضوع برای تمامی گرید های روغن مصرف شده در خودرو صدق می کند شاید اهمیت و ارزش واقعی هر لیتر روغن پایه اورجینال فقط تولید کننده روغن با کیفیت شناخت داشته باشد.

فروش SN180 ترکمنستان

فروش SN180 ترکمنستان

مستحضر می باشید انواع مختلفی از روغن های پایه در ایران توسط پالایشگاه های بزرگ تولید و تصفیه نفت خام و کارخانه های تصفیه روغن سوخته که به روش های تقطیری ، اسیدی ، تین فیلم تولید و برای بازارهای داخلی و صادراتی عرضه می شود.
با توجه به مصرف بسیار زیاد انواع روغن پایه در تولید همه روانکارها شرایطی فراهم شده که می بایستی درنهایت این ماده اولیه بصورت مستمر خریداری و برای استفاده در فرایند تولید بصورت مستمر تامین و انجام شود که این موضوع مستلزم داشتن دسترسی به منابع تولید و تامین این محصول ارزشمند می باشد.
استفاده از انواع پلیمر ها و ادتیوهای مختلف برای تولید نوع های مختلف روغن و مقدار استفاده از این مواد افزودنی وارداتی شرایطی را فراهم می نماید که قیمت تمام شده محصولات تحت تاثیر میزان استفاده از این مواد اولیه خواهد بود بنابراین کیفیت روغن پایه ترکمنستان یا روغن های مرغوب وارداتی شرایط را برای کاهش هزینه محصول نهایی فراهم می نماید.

فروش روغن ترکمنستان مخازن 1000 لیتری

فروش روغن ترکمنستان مخازن 1000 لیتری

مهمترین عوامل فراهم نمودن فروش محصولات بصورت مایع مثل روغن که ارزش قیمتی بالایی دارد و می بایستی کیفیت و مرغوبیت روغن از زمان تحویل درب پالایشگاه در کشور ترکمنتسان تا زمان تحویل این محصول در مقصد کیفیت پایداری داشته باشد و همچنین هزینه های بسته بندی نیز به حداقل ممکن برسد.
بسته بندی روغن پایه وارداتی ترکمنستان در مخازن 1000 لیتری با وزن تقریبی کمتر از 1 تن می باشد که شرایط حمل و تحویل این محصول را بسیار راحت نموده و امکان تحویل این روغن در بازار تهران با حجم کمتر از 25 را هم فراهم نموده است .

1 دیدگاه

  • سلام بنده روغن موتور پایهSN180 ترکمنستان برای فروش دارم ،تحویل در بندر امیراباد یا ترکمن باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *