قیمت انواع روغن موتور دیزلی با قیمت روغن موتور دیزلی ایرانول 17000 یا روغن موتور دیزلی بهران بندر 50 و روغن موتور دیزلی اسپیدی که بهترینی روغن موتور دیزلی و قابل تامین و تحویل درب بزرگترین تولید کننده روغن موتور دیزل به قیمت درب کارخانه در بازرگانی روغن نیکان می باشد.
قیمت انواع روغن موتور دیزلی و کیفیت بهترین برند روغن موتور دیزلی برای افزایش طول عمر ماشین ها، بازار بزرگی برای روغن موتور در صنعت خودرو به وجود آمده است. روغن موتورها کارایی های بسیاری در خودرو دارند و به گونه ای وظیفه عملکرد خون در رگ ها را انجام می دهند. موتورهای دیزلی نیاز به نگهداری بیشتری دارند و روغن موتور مناسب برای طول عمر و کارکرد آن نقش عمده ای دارد.
انتخاب مناسب در روغن موتور، موتور شما را تضمین می کند که در فشار زیاد هم به خوبی می تواند کار نماید. روغن دیزل، روغنی می باشد که برای روان کاری موتور کاربرد دارد. این روغن را نباید با روغن موتورهای بنزینی اشتباه گرفت؛ هر چند شبیه یکدیگر می باشند. تنها تفاوت روغن موتور های دیزلی با بنزینی، در افزودنی هایی است که در تولید روغن استفاده می شود.
سازگاری روغن با موتور، یکی از فاکتور های مهم می باشد. روغن موتورهای دیزلی کربن بیشتر را جذب می نمایند و دارای افزودنی های ضد سایش بیشتر می باشند. قیمت انواع روغن موتور دیزلی بستگی به کارکرد، وزن و کیفیت آن برای استفاده از موتور دارد. در این جا به چند نکته درباره تاثیرگذاری روغن موتور دیزلی اشاره می نماییم:

 • قابلیت پاکسازی
 • عملکرد
 • چند منظوره
 • سازگاری
 • درجه ویسکوزیته
 • قیمت
 • حفاظت در برابر سایش

خرید و فروش عمده روغن و تامین حواله و خرید سبدی روغن 1 لیتری در سایت قابل دسترس می باشد http://101service.ir/

قیمت انواع روغن موتور دیزلی | خرید بهترین برند و انواع روغن موتور

خرید بهترین برند و انواع روغن موتور

روغن موتور | خرید بهترین برند و انواع روغن موتوردر زمینه ساخت و تولید روغن موتر، شرکت های مختلفی در ایران فعالیت می کنند. از این شرکت های داخلی که در کار تولید روغن موتور هستند می توان به بهران روغن موتور و روغن موتور پارس اشاره کرد . قیمت انواع روغن موتور دیزلی و برای خرید بهترین برند و انواع روغن موتور  به فروشگاه های لوازم یدکی ماشین مراجعه کنید.
قیمت انواع روغن موتور دیزلی و همچنین برندهای خارجی گوناگونی در بازار کشور وجود دارد که می توان از روغن موتور فوسر، روغن موتور توتال و … یاد نمود. همچنین اگر می خواهید بهترین برند روغن موتور را خریداری نمایید، بهتر است با کسانی که سر و کارشان با ماشین است، مشورت نمایید.

قیمت روغن موتور دیزلی

قیمت روغن موتور دیزلیقیمت انواع روغن موتور دیزلی و بهترین روغن موتور دیزلی در بسته بندی ها مختلف به فروش می رسد. قیمت این روغن موتور نیز بستگی به کیفیت و حجم آن دارد. شرکت های مختلف بنا به کیفیت جنس شان، روغن موتور دیزلی را به فروش می رسانند. در این میان قیمت روغن موتورهای خارجی، به دلیل نوسانات ارزی، گران تر می باشد. قیمت انواع روغن موتور دیزلی به نسبت روغن های خارجی خیلی ارزان است و به برخی از قیمت های مدل خارجی این روغن موتور ها در زیر اشاره می شود:

 • روغن موتور دیزل آترود، حجم 10 لیتر؛ قیمت: 197000 تومان
 • روغن موتور خودرو هیوندای اکستیر دیزلی، حجم 20 لیتر؛ قیمت: 448000 تومان
 • روغن موتور دیزل مانل، حجم 5 لیتر؛ قیمت: 190000 تومان

قیمت جدید روغن موتور خودرو

قیمت جدید روغن موتور خودروروغن موتور خودروها، دارای قیمت های متفاوتی می باشند. قیمت انواع روغن موتور دیزلی هر کدام از آن ها قیمت شان بستگی به برند و کیفیت شان دارد. برندهای خارجی که وارداتی محسوب می شوند، گران تر از داخلی ها هستند. برای نمونه قیمت روغن موتور توتال از انواع ایرانی آن گران تر است. از سوی دیگر، شرکت های داخلی نیز روغن موتورهایی با کیفیت خوب و قیمتی ارزان تر به فروش می رسانند. چند نمونه از برندهای روغن موتور، همراه قیمت شان را در پایین می آوریم:

 • روغن موتور خودرو بهران، حجم 3.785 لیتر؛ قیمت: 60000 تومان
 • روغن موتور ادینول، حجم 4 لیتر؛ قیمت: 247000 تومان
 • روغن موتور خودرو الف، حجم 4 لیتر؛ قیمت: 358000 تومان
 • روغن موتور خودرو پارس مدل پایا، حجم 3.785 لیتر؛ قیمت: 80000 تومان
 • روغن موتور خودرو توتال، حجم 4 لیتر؛ قیمت: 250000 تومان

فروش اینترنتی انواع روغن اصل

فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصلروغن موتورها در انواع و برندهای مختلف، در اینترنت به فروش می رسد. فروشگاه های متعددی در این عرصه فعالیت می کنند که می توانید با سر زدن به آن ها، از بروزترین قیمت های روغن موتورها اطلاع حاصل کنید.
قیمت انواع روغن موتور دیزلی و فروش اینترنتی انواع روغن موتور اصل در فروشگاه های معتبر صورت می گیرد. برای خرید، حتماً باید از فروشگاه های آنلاینی خرید نمایید که جنس شان را تضمین می نمایند و دارای سابقه خوبی در عرصه فروش کالا داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *