Top producers of Iranian bitumen 30,000 tons

برترین تولید کنندگان قیر ایران با تناژ بالای 30000 تن که در لیست شرکت های بزرگ قیر سازی ایران است و بزرگترین  صادرات قیر را دارد.

 • بیشتر بخوانید: قیر امولسیون

تولیدکنندگان بزرگ قیر دنیا در کشورهای صادر کننده نفت است و استحصال نفت خام و تصفیه این ماده ارزشمند فراورده های نفتی بی نظیری استحصال می گردد و همه این محصولات نیز قابلیت صادرات دارد و قیر نیز در گرید های مختلف نیز قابلیت صادر شدن دارد.

برترین تولید کنندگان قیر ایران 30،000 تنی

برترین تولید کنندگان قیر ایران 30،000 تنی

بزرگترین تولید کننده برای هر کالا و یا محصولی نیازمند داشتن موارد متعددی از تخصص های گوناگون خواهد بود که طی زمان های نسبت طولانی بر اساس تجارب بدست آمده شرایطی را ایجاد نماید که بتوان بهترین تبدیل شود و همین موضوع به تنهایی بسیار پیچیده است و که قطعا برای ایجاد تک تک این مراحل هزینه ها و صرف وقت زیادی انجام شده است.

برترین بودن از نگاه اماری و اقتصادی بسیار ارزشمند می باشد ولی رسیدین به برترین شرایط بسیار دشواری مثل صادرات روغن پایه و  را ایجاد می کند که قطعا می بایستی برای هر مرحله تدارکات و پیش بینی های لازم بسیار مورد توجه باشد . در زمینه اقتصادی و تولیدی برترین بودن به معنی خرید بیشترین مواد اولیه برای تولید یک کالا و محصول خاص خواهد بود.

 • بیشتر بخوانید: قیر نفتی

اهمیت بسیار زیادی دارد که شما بتوانید بعنوان بهترین و برترین تولید کنندگان قیر مطرح باشید چرا که این موضوع و اعلام بزرگترین در یک حوزه یا حتی در جمع بزرگترین ها بودن مزیت بسیار زیادی را به لحاظ فروش و کسب سهم بیشتر از بازار محصولات بهمراه خواهد داشت بنابراین برای این موضوع همه شرکت ها در تلاش برای رسید به برترین می باشند.

بزرگترین تولید کننده قیر درایران

بزرگترین تولید کننده قیر درایران

کشور ایران به دلیل دارا بودن منابع غنی و عظیم نفتی و یکی از بزرگترین صادر کنندگان نفت شرایطی را فراهم نموده است تا بتواند با بهترین روش ممکن انواع محصولات تولیدی در ایران که حاصل پالایشگاه های بزرگ ایران است و شامل برترین تولید کنندگان  قیر ایران است به کشورهای بسیاری صادر نماید.
لیست برخی از بزرگترین تولید کننده قیر در  http://serviciha.ir  قابل مشاهده است.

لیست کارخانه های قیر ایران

لیست کارخانه های قیر ایران

در لیست برترین تولید کنندگان قیر معدنی ایران شرکت هایی هستند که سهم بسیار زیای درتولید و صادرات این محصول دارند که شامل شرکت بزرگ قیر پاسارگاد و جی است . عمده نیاز داخل کشور و تقریبا بیشتر  صادرات قیر کشور توسط این دو شرکت انجام می شود و صد البته کشورهایی هستند در داخل که تولید انجام می دهند ولی جزو برترین تولیدکنندگان قیر ایرانی که بسیار با کیفیت است  نیستند.

2 دیدگاه

 • سلام مهندس باقری هستم تهران در خواست 10هزار تن قیر بشکه 60*70 مقصد ترکمنستان قیمت همکاری لطفاً قیمت بفرستید

 • با سلام
  لطفا لیست اعلامی را بررسی مجدد بفرمایید.
  شرکت های بزرگی حجم تولیدی قیر با ظرفیت های بالای 300 هزار تن رو دارن با داشتن مقام های و سرتیفیکیت های معتبر جهانی . دارا بودن رتبه های برترین صادر کننده های قیر ایران.
  جهت بررسی سایت این مجموعه :

  ممنونم که بررسی میفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *