Sales of virgin base oils sn150, 350, 500

فروش روغن پایه ویرجین با قیمت روغن پایه در بورس که شامل روغن پایه sn150 از تولید کننده روغن پایه صادراتی sn350 , sn500 می باشد. فروش روغن پایه در اصفهان و خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم بصورت exw یا fob، cfr، cif با فلکسی تانک هم در صورت خرید تناژ بالا ازتولیدی بازرگانی روغن نیکان تحویل می گردد.

خرید و فروش روغن تصفیه دوم را در لینک روبرو پیگیری نمایید. http://servicenice.ir

فروش روغن پایه ویرجین sn150، 350، 500

فروش روغن پایه ویرجین sn150، 350، 500

بزرگترین مصرف کننده روغن پایه چه کشورهایی هستند ؟ همانطور که آگاهی دارید خیلی از کشورهایی که منابع مورد نیاز از قبیل نفت خام و سنگ های معدنی را در اختیار ندارند مجبور به تامین نیازمندهای های خود از طریق واردات این محصولات از کشورهای صاحب این منابع هستند که البته روغن پایه ویرجین نیز از این دسته و ماده ای فسیلی وبسیار ارزشمند است.

فروش روغن پایه ویرجین در پایه های پر فروش 500 ،350، 150 مورد توجه کشورهای پرجمعیتی هستش که منابع کافی برای تامین نیازهای روانکاری خودروهای خود ندارند. روغن پایه می تواند عنوان محصول اصلی تولید انواع  روغن موتور و روغن صنعتی بکار برده شود در صورتی که استفاده از روغن اصلی برای این شرکت ها بسیار هزینه بر خواهد بود.

تولیدکننده روغن پایه صادراتی

تولیدکننده روغن پایه صادراتی

آیا می دانید بیشترین صادرات روغن پایه توسط چه کشورهایی انجام می شود و چرا و واقعا این صادرات خام فروشی محسوب می شود و یا خیر ؟ معمولا کشورهای دنیا با بهره گیری از توان سرمایه گذاری داخل و البته جذب سرمایه اقدام به تولید و ایجاد پالایشگاه های متعدد بمنظور تولید محصول نهایی در جهت کسب سود حداکثری برای حمایت از منافع کشور و ملت خود اقدام و انجام می دهند .

ترجیح کشورهای بزرگ مثل هند و چین استفاده از منابع خام کشورهای است که توانایی تولید و جذب سرمایه ندارند که کشور ایران با پیشرفت های چشمگیر طی سالهای اخیر در زمینه جذب سرمایه موفق نبوده و معمولا تولید کننده روغن پایه تصفیه دوم و روغن پایه ویرجین محصول خود را به این کشورها صادر می کند.

فروش روغن پایه در اصفهان صادراتی

فروش روغن پایه در اصفهان صادراتی

فروش روغن پایه ویرجین از پالایشگاههای کشور انجام می شود که معمولا این فروش بصورت برگذاری مزایده انجام و در حجم های مختلف نیز عرضه می گردد از پالایشگاههای مطرح معمولا در طی سالهای گذشته فقط برخی این فرایند مستمر تامین را انجام می دهند .
پالایشگاه سپاهان و یا شرکت نفت سپاهان در حال حاضر یکی از بزرگترین تامین کننده گان انواع روغن ویرجین می باشد و البته روغن ویرجین صرفا صادراتی نیست و انواع روغن پایه تصفیه نیز بسیار مورد توجه و ارزنده می باشد.

منبع: carnikan.ir

1 دیدگاه

  • درود
    من روغن پایه sn150 میخوام بدای عراق . ویرجین باشه
    ۵۰ تن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *