روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / تولید کننده هیدروکربن سبک و سنگین رنگ ۱٫۵ | کارخانه هیدروکربن

تولید کننده هیدروکربن سبک و سنگین رنگ ۱٫۵ | کارخانه هیدروکربن

تولید کننده هیدروکربن سبک و سنگین با رنگ بین ۱ تا ۱٫۵ توسط تولید کننده و صادر کننده انواع فراورده ها و مشتقات نفتی با روش تولید هیدروکربن های سبک و سنگین در کارخانه هیدروکربن یا تولید هیدروکربن به روش بلندینگ با بهترین کیفیت هیدروکربن صادراتی و بر اساس استانداردهای تعریف شده در گمرک اظهار و ترخیص می شود.

تولید کننده هیدروکربن سبک و سنگین با رنگ ۱ تا ۱٫۵

تولید کننده هیدروکربن سبک و سنگین با رنگ 1 تا 1.5

هیدروکربن سبک و سنگین فقط یک نام تجاری است که در بین تاجران و بازرگانان ابتدا مطرح شد و در نهایت بعنوان یک اسم مطرح شد و هم اکنون نیز این ماده سوختی در همه جا البته بیشتر در زبان و گویش فارسی و در افغانستان تحت عنوان هیدروکربن سبک و سنگین مطرح شده مطرح و صادرات این محصول نیز برای کشورهای اطراف ایران خصوصا افغانستان به همین صورت عنوان می شود.
تولید کننده هیدروکربن بر اساس اعلام اداره استاندارد مجاز به تولید محصولی که با قابلیت ها و افزودنی های اعلام شده از سوی مراجع مسئول هستند می باشد و کارخانه تولید هیدروکربن حتما می بایستی بر اساس استاندارد تعریف شده محصول مذکور را تولید نماید زیرا در نهایت در صورت نیاز به صادرات این محصول می بایستی مدارک مرتبط به گمرک اعلام شود که این مدارک حتما مجدد بازبینی و می بایستی و حتی نمونه برداری از هیدروکربن نیز انجام می شود.

کارخانه هیدروکربن سبک و سنگین

کارخانه هیدروکربن سبک و سنگین

تولید کننده هیدروکربن درکارخانه می بایستی درصد مشخصی از روغن تصفیه شده استفاده نماید که روغن تصفیه معمولا کارخانه تصفیه روغن سوخته خریداری می شود و با روش تولید هیدروکربن سبک و سنگین و آنالیز تعریف شده هیدروکربن سنگین این محصول با تجهیزات  تعریف شده و تولید و برای صادرات یا مصرف داخل تحویل می شود.

تولید هیدروکربن سنگین صادراتی

تولید هیدروکربن سنگین صادراتی

هیدرو کربن سنگین صادراتی و تولید کننده هیدروکربن بر اساس تقاضای بازار اقدام به تولید این محصول نموده که باتوجه به اینکه این ترکیبات تعریف شده است می بایستی بر اساس آنالیز هیدروکربن سنگین کاملا منطبق با ان و بر اساس روش استاندارد که همان تولید هیدروکربن بر اساس بلندینگ است اقدام شود و این موضوع کاملا تعریف شده و استاندارد است و همه کارخانه های تولیدی هیدروکربن می بایستی رعایت نمایند. اساسا صادرات محصولات و مشتقات نفتی بسیار سود اور برای اقتصاد کشور و البته می بایستی بر اساس آخرین قوانین تولیدی این کار انجام شود تا بتوان بیشترین اثر بخشی در تولید و تبدیل محصولات و فراورده های نفتی و در  اقتصاد کشور را داشته باشد.

 

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Saba Chemistry Lubricant Engine Oil Price

قیمت روغن موتور روان ساز شیمی صبا | روغن موتور پارسل

قیمت روغن موتور روانساز محصول کارخانه روان ساز شیمی صبا واقع در گرمسار شهرک صنعتی فجر بلوار کوشش می باشد روغن موتور پارسل برند این شرکت است.

بازرگانی نیکان