Factory producing base oil 100, 150, 500 recycled

کارخانه تولید روغن پایه انواع روغن پایه sn150 و روغن پایه sn500 به قیمت روغن پایه در بورس و همچنین با قیمت روغن پایه sn500 ایرانول و با خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم با اعلام آنالیز روغن پایه صادراتی و همچنین با قیمت روغن پایه ترکمنستان امکان تحویل انواع روغن پایه بصورت تحویل درب کارخانه یا fob فراهم می باشد.

مشاهده سایر تولید کننده روغن پایه در لینگ روبرو قابل مشاهده است . http://autocarservice.ir

کارخانه تولید روغن پایه 100، 150 ، 500 ریسایکل

کارخانه تولید روغن پایه 100، 150 ، 500 ریسایکل

تولید کنندگان عمده انواع روغن پایه ریسایکل و یا روغن پایه ویرجین که محصولات تولیدی این شرکت قابلیت صادرات داشته باشد بیشتر چه شرکت های یا کارخانه هایی هستند.

عموما خرید روغن پایه تصفیه که شامل روغن پایه تصفیه sn150 و یا sn350 , sn500 می شود بشتر مورد توجه مشتریان صادراتی این محصولات است زیرا اختلاف زیادی در تامین روغن پایه ریسایکل و روغن پایه ویرجین است و بیشتر کشورهایی که تمایل دارند از ایارن خرید نمایند ترحیح می دهند از روغن پایه تصفیه استفاده نمایند.

روغن پایه تصفیه با قابلیت مشابه با روغن پایه ویرجین و البته با انالیز هایی که در ان رنگ و مشخصات فنی و مهم روغن مثل flash point و ویسکوزیته در انالیز مشخص کننده قابلیت و مزیت های روغن که در کارخانه تولید روغن پایه از تصفیه روغن سوخته بدست آمده می باشد.

خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم تحویل fob بندر

خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم تحویل fob بندر

تامین انواع روغن پایه با بسته بندی مناسب و مورد نیاز مشتری فرایندی است قطعا زمانبر و پیچیده می باشد . زیرا انواع روغن پایه بسته به نوع روغن که ریسایکل باشد یا ویرجین و تناژ توافق شده با مشتری تفاوت های فراوانی دارد.

هم شرایط تامین و شرایط پخت روغن و تامین ان نیز بسیار متفاوت و برای کارخانه تولید روغن پایه بستگی به تناژ تامین و قابلیت کارخانه تولید کننده روغن پایه زمان متفاوتی را نیاز دارد.

قیمت روغن پایه sn150 ، sn500  ریسایکل و ویرجین تحویل exw، fob

قیمت روغن پایه sn150 ، sn500  ریسایکل و ویرجین تحویل exw

عموما می توان گفت معمولا کارخانه تولید روغن پایه تمایل دارد که نوع خاصی از روغن پایه مثلا روغن پایه sn150  روغن پایه تصفیه دوم یا ریسایکل است تولید نماید و این موضوع به قابلیت شرکت مرتبط نیست بلکه به تغییر برخی از پارامترهای تولیدی می باشد که می بایستی بمنظور تامین روغن پایه متفاوت تغییرات در خطوط تولید و پخت انجام گردد.

و البته شایان ذکر است نوع تحویل روغن پایه تصفیه دوم نیز خیلی مهم است زیرا حجم روغن زیاد و فضای نگهداری روغن نیز محدودیت های خود را قطعا بهمراه داد و بهمین منظور معمولا خریدار روغن پایه می بایستی درب کارخانه تولید روغن و زیر دوش مبلغ را پرداخت و بصورت مستمر تحویل گیری روغن پایه می بایستی ازکارخانه انجام شود.

منبع: carnikan.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *