buy-base-oil

خرید روغن پایه sn 150 – sn350 -sn500 – sn600 ریسایکل recycle یا ویرجین virgin جهت مصرف داخل و صادرات  fob – cfr  کانتین فلکسی Flexi canteen .

قیمت روغن پایه صادراتی

قیمت روغن پایه صادراتی

روغن پایه بصورت کلی به 2 روش تولید می شود که معمولا در بیشتر کشورهای فرایند تولید و تصفیه روغن پایه یکسان بوده و با احداث تاسیسات تولید و تصفیه روغن این فرایند انجام می شود.

خرید روغن پایه بر اساس شرایط تولید این محصول که ممکن است از تصفیه روغن سوخته یا بازیافتی باشد که معمولا توسط شرکت های خصوصی تصفیه روغن در شهرک های صنعتی کشور مثل شهرک صنعتی اشتهارد انجام می شود که این فرایند نیز به روشهای مختلف انجام می شود.

تعیین قیمت روغن پایه تحت تاثیر پارامترهای مختلفی می باشد که در واقع به کیفیت روغن تولید شده که ویسکوزیته روغن پایه و همچنین فلش روغن پایه و رنگ روغن تصفیه شده بسیار اثر گذار می باشد.

روغن پایه ویرجین نیز در پالایشگاههای تولید روغن که بصورت مستقیم از تصفیه نفت خام حاصل می شود  و اصطلاحا در بازار به روغن تصفیه اول یا ویرجین مرسوم می باشد این نوع روغن بیشتر برای تولید انواع روغن موتورهای صنعتی و موتوری با کیفیت بالا استفاده می شود.

صادرات روغن پایه تصفیه دوم

صادرات روغن پایه تصفیه دوم

کشور ایران یکی از تامین کنندگان بزرگ انواع روغن پایه در خاورمیانه می باشد که انواع روغن پایه تصفیه دوم با قیمت رقابتی به مقصد هند بندر ناواشیوا و امارات بندر جبل علی حمل و تحویل می شود.

کارخانه های تصفیه روغن سوخته به تعداد زیادی در نقاط مختلف ایران ساخته شده و با تولید انواع روغن پایه با کیفیت به روش تقطیری رضایت کامل خریداران را برای خرید مستقیم از ایران با به بسته بندی کانتین فلکسی فراهم نموده است.

قیمت روغن تصفیه

قیمت روغن تصفیه

فاکتور های موثر در قیمت روغن پایه تصفیه شده با بسته بندی فله و تحویل درب کارخانه یا exw در تاریخ امروز به قیمت هر تن 28،000،000 تومان هستش که این قیمت تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز و عرضه و تقاضای خرید این محصول در بازارهای مقصد متغیر می باشد.

و بصورت کلی هزینه های حمل و اظهار و گمرک و شارژ کانتین فلکسی حدود 55تا 60 دلار به قیمت درب کارخانه تصفیه روغن که بار بصورت تانکری به مقصد ارسال می شود تفاوت دارد.

فروش روغن پایه داخلی

فروش روغن پایه داخلی

روغن پایه به دلیل استفاده برای تولید انواع روانکار مصرف بسیار زیادی در صنایع مختلف از جمله تولید انواع روغن هیدرولیک و موتوری و انواع روانکار ها دارد و همین موضوع تقاضای خرید این محصول را افزایش داده است.

فروش روغن پایه تصفیه فلش 180 با رنگ 2.5 و ویسکوزیه بالای 5.5 بیشتر مصرف را در بازار خرید و فروش داخل روغن پایه دارد و معمولا در تناژ پایین هم بصورت بشکه حمل و نقل می شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *