Sale of heavy hydrocarbons for export 185 barrels

فروش هیدروکربن سنگین صادراتی از کارخانه هیدروکربن اشتهارد یا کارخانه هیدروکربن سنگین اصفهان بهمراه آنالیز هیدروکربن سنگین برای خریدار هیدروکربن در افغانستان و یا صادرات هیدروکربن با بشکه 185 کیلویی با قیمت هیدروکربن سبک از درب کارخانه تولید هیدروکربن سبک و سنگین با مشخصات هیدروکربن سنگین درخواستی تحویل درب کارخانه یا گمرک انجام می شود.
مشاهده سایر  محصولات صادراتی ازکارخانه تصفیه روغن در لینک روبرو http://autocarservice.ir

فروش هیدروکربن سنگین صادراتی بشکه 185 کیلویی

فروش هیدروکربن سنگین صادراتی بشکه 185 کیلویی

آیا می دانید ترکیبات هیدروکربن چیست و عمده مصرف این محصول برای چه حوزه ای استفاده می شود؟ همانطور که مستحضر هستید ترکیب هیدروکربن از ترکیب کربن و هیدروژن تشکیل شده که بصورت طبیعی در نفت خام موجود است و بعد از پالایش نفت خام محصولات متعددی در برج های تقطیری حاصل می گردد که به نسبت دما و حرارتی که داده می شود این محصولات بدست می آید.
فروش هیدروکربن سنگین صادراتی در بسته بندی فله و یا در بشکه یا تانکرهای حمل مایعات قابل انتقال و قابل عرضه می باشد . شایان ذکر است محصول مذکور به دلیل قابلیت های فراوان و سهولت در استفاده برای سیستم های گرمایشی و همچنین برای سوخت در قسمت های مختلف کشورهایی که دسترسی کمتری به منابع نفتی دارند استفاده فراگیر دارد.

قیمت هیدروکربن سبک و سنگین صادراتی

قیمت هیدروکربن سبک و سنگین صادراتی

مهم ترین مزیت هیدروکربن در استفاده از این محصول با ارزش که عموما برای مصارف سوخت استفاده می شود دارای تفاوت هایی در نوع هیدروکربن است که به هیدروکربن سبک و هیدروکربن سنگین تقسیم می گردد. معمولا قیمت هیدروکربن سبک و سنگین بر اساس عرضه و تقاضای این محصولات و همچنین میزان تولید داخلی در امر قیمت گذاری بسیار موثر می باشد.
عرضه کنندگان انواع هیدروکربن های صادراتی تحویل این محصول را بصورت فله و یا بسته بندی توافقی تحویل می نمایند و همچنین در پاره ای از مواقع هزینه های حمل نیز بصورت توافقی انجام و فرایند انتقال انجام می شود.

کارخانه تولید هیدروکربن سبک و سنگین

کارخانه تولید هیدروکربن سبک و سنگین

تولید کنندگان هیدرو کرین سبک و سنگین در کارخانه های تولید این محصول عرضه و فروش هیدروکربن سنگین صادراتی را با قیمت های کاملا رقابتی انجام و فرایند انتقال را پشتیبانی و انجام می دهند . بنابراین می توان گفت که کشور ایران به دلیل برخوردار بودن از منابع عظیم انرژی قابلیت تولید انواع هیدروکربن را دارد و البته کیفیت این محصولات به دلیل مختلف در کارخانه های تولید این محصول متفاوت است.
فروش هیدروکربن سنگین صادراتی با قیمت هایی که معمولا به میزان سفارش و نوع بسته بندی بستگی دارد تعیین می شود و در نهایت می توان گفت که این محصول قابلیت های متعدد دارد که بیشترین خریداران این محصول کشورهای همسایه ایران هستند.

منبع: carnikan.ir

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *