Selling 1000 tons of acid sludge

فروش لجن اسیدی بصورت مستمر از کارخانه تصفیه روغن موتور سوخته برای خط تولید قیر از لجن اسیدی و فروش بازیافت و تبدیل لجن اسیدی به قیر و تبدیل لجن اسیدی به قیر که قیر بدست اماده از تصفیه لجن اسیدی در شرکت های تولید ایزوگام بسیار مورد استفاده می باشد همچنین در تولید قیر 60/70 نیز استفاده می شود.

لیست شرکت های تولید انواع محصولات روغن پایه در لینک روبرو قابل مشاهده است.http://serviciha.ir

خرید و فروش لجن اسیدی 1000 تن 

خرید و فروش لجن اسیدی 1000 تن 

آیا می دانید لجن اسیدی حاصل چه فرایندی است و همچنین لجن اسیدی که ضایعات و پسماند نیز می باشد قابل تصفیه و استفاده مجدد می باشد؟ همانطور که مستحضر هستید کارخانه های تصفیه روغن بازیافتی و روغن سوخته طی فرایند های پالایش انواع روغن سوخته موتور و صنعتی و بعد از فرایند پخت روغن اقدام به اضافه نمودن اسید سولفوریک 98% به روغن می نمایند. 
اضافه کردن اسید باعث می گردد ناخالصی روغن ته نشین گردد و در نهایت بعد از خارج کردن روغن تصفیه از مخزن که بعنوان روغن پایه ریسایکل یا sn150 ، 350،500 نامیده می شود و درته مخزن لجن اسیدی خارج می گردد که این لجن اسیدی قابلیت تبدیل به قیر دارد .

بهترین خط تولید قیر از لجن اسیدی برای ایزوگام 

بهترین خط تولید قیر از لجن اسیدی برای ایزوگام 

به نظر شما در تولید ایزوگام از چه نوع قیری استفاده می شود و آیا استفاده از قیر 60/70 در خط تولید ایزوگام صرفه اقتصادی خواهد داشت؟ البته و قطعا این موضوع باعث می گردد که شرکت های تولید کننده ایزوگام با امکان تامین مواد اولیه ارزان که عمدتا خرید قیر بعنوان اصلی ترین ماده اولیه تولید ایزوگام است .
فروش لجن اسیدی و تامین قیر اسیدی برای تولید ایزوگام به مراتب هزینه کمتر و ارزش افزوده بیشتری برای تولید کنندگان ایزوگام دارد و سود بیشتری نیز برای این شرکت های خواهد داشت.

خریدار لجن اسیدی کارخانه تصفیه روغن سوخته

خریدار لجن اسیدی کارخانه تصفیه روغن سوخته

فروش لجن اسیدی توسط بزرگترین خریداران لجن اسیدی چه شرکت ها و اشخاصی هستند ؟ اینکه لجن اسیدی محصول شرکت های تصفیه روغن سوخته است و می توان هر تناژی که می خواهید را از کارخانه تصفیه روغن سوخته تهیه نمایید. لجن اسیدی این شرکت های بر اساس میزان تولید انواع روغن های پایه کارخانه تصفیه دوم روغن سوخته است و هر چقدر یک شرکت تولید روغن پایه بیشتری داشته باشد می توان گفت لجن اسیدی بیشتری برای فروش دارد.
فروش لجن اسیدی از لیست شرکت های تولید کننده روغن پایه تصفیه و فروشندگان و خریداران روغن تصفیه بهترین امکان تامین را برای خرید انواع لجن اسیدی یا قیر مورد نیاز شرکت ها ایزوگام را برای شما فراهم می نماید.

منبع: carnikan.ir

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *