100,000 tonne base oil refineries

پالایشگاه های تولید کننده روغن پایه که تولید کننده روغن پایه صادراتی با بسته بندی بشکه 208 لیتری و یا فلکسی کانتین بصورت تحویل درب شرکت یا exw یا تحویل fob هستند. فروش روغن پایه ویرجین sn150 و sn500 و خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم با استعلام قیمت روغن پایه در بورس و یا خرید از بازار فروش روغن پایه اصفهان تناژ تحویل می شود.
برای خرید تناژ روغن پایه می توانید لینک روبرو را دنبال و با شرکت ها تامین روغن تصفیه اشنا شوید.http://serviciha.ir

پالایشگاه های تولید کننده روغن پایه تحویل فله

پالایشگاه های تولید کننده روغن پایه تحویل فله

آیا در خصوص اینکه چه پالایشگاه هایی توانایی تولید انواع روغن پایه ویرجین و روغن پایه ریسایکل را دارند و این مراکز در کجای ایران قرار دارد اطلاعاتی دارید ؟ شاید بزرگترین و مهم ترین اثر این موضوع در کاهش هزینه های انتقال محصول یا فراورده نفتی و یا روغن پایه از درب شرکت تا پورت های خروجی یا بنادر خروجی کشور باشد که هزینه های مسیر و انتقال در مجموع باعث هزینه های خرید مشتری شده و همین موضوع شاید شرایط را برای ایجاد توافق بزرگ در صادرات انواع روغن بصورت 100000 تن در سال را با محدودیت همراه نماید.
شما بزگواران حتما مستحضر هستید حتی قیمت یک محصول یکسان مثل روغن پایه sn500 ممکن است در درچند پالایشگاه متفاوت باشد و این موضوع ارتباطی به فروش روغن پایه در بورس ندارد زیرا قیمت فروش روغن پایه ریسایکل در پالایشگاه ها و کارخانه های تولید کننده این محصول متفاوت است. ودلیل این تفاوت نیز عمدتا به دلیل ظرفیت کم این شرکت ها و افزایش هزینه های تولید می باشد.

فروش روغن پایه ویرجین و تصفیه 100000 تنی

فروش روغن پایه ویرجین و تصفیه 100000 تنی

مرجع خرید و فروش روغن پایه از نوع ریسایکل و ویرجین کاملا موثر و تاثیر گذار می باشد زیرا کسانی که نیاز به خرید این محصول دارند معمولا با ارتباط گرفتن به فروشندگان اصلی این محصولات که قطعا کارخانه تصفیه روغن موتور هستند اقدام به قیمت و اطلاعات در خصوص کیفیت های این محصول و البته نحوه اظهار می نمایند.
صادرات روغن پایه با تناژ 100000 تن در سال البته فرایندی پیچیده به لحاظ تامین روغن سوخته و فرایند های لجستیکی این محصول می باشد ولی شرکت ها  و پالایشگاه های تولید کننده روغن پایه ظرفیت های خیلی بیشتری برای تامین و تولید این محصولات دارند.

خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم اشتهارد

خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم اشتهارد

پالایشگاه های تولید کننده روغن پایه و تولید کنندگان روغن پایه ویرجین یا روغن پایه ریسایکل در شهرک های صنعتی کشور نقش بسیار مهم و موثر درتولید این محصول صادراتی و مهم دارند . مناطق صنعتی و شهرک های صنعتی نظیر اشتهارد و کارخانه تصفیه روغن در اغلب نقاط ایران همانند کارخانه تصفیه روغن اصفهان و زنجان و مشهد در تولید و صادرات این محصول فعال هستند. و البته ظرفیت پالایشگاه های تولید کننده روغن پایه ویرجین یا تصفیه قطعا ظرفیت بیشتری برای تولید دارد.

منبع: carnikan

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *