Sell ​​motor oil polymer cap dotral j0010

فروش افزودنی روغن موتور کپ کره 270 و epdm و انواع پلیمر روغن موتور دوترال ایتالیا یا پلیمر ویستالون فرانسه بمنظور تولید انواع روانکار بصورت پالتی و قالبی تحویل تهران قابل تامین می باشد.

بیشتر بخوانید: قیمت ادتیو روغن موتور 2022

تحویل انواع افزودنی روغن موتور ادتیو و پلیمر

تحویل انواع افزودنی روغن موتور ادتیو و پلیمر

مصرف انواع روانکار و روغن های موتوری و روغن هیدرولیک نیازمند انواعی از مواد اولیه متفاوتی می باشد که این مواد شامل روغن پایه ویرجین یا ریسایکل با فلش بالای 180 و رنگ روغن کمتر از 2 یا 2.5 و همچنین انواع روغن پایه تولید پالایشگاهی مثل بهران یا ایرانول یا سپاهان که کیفیت و مرغوبیت بیشتری نسبت به روغن پایه تصفیه دارد.

روغن پایه با فلش پونت 180 یا 190 و دانسیته 5.6 الی 6.5 برای 100 درجه و پورپونت -8 بصورت ظاهری روغن مرغوب برای مصرف در موتورهای کشاورزی و قدیمی می باشد ولی این کار توصیه نمی شود و استاندارد نیست .

استفاده از روغن پایه و تبدیل این روغن به روغن قابل مصرف برای  موتور خودرو های امروزی و یا برای استفاده در هیدرولیک یا استفاده برای روغن دنده نیازمند افزودنی های مجازی می باشد که بتواند خواص روغن و قابلیت روغن کاری را در شرایط دمایی و مختلف خودرو که ممکن است زیر صفر درجه باشد و یا اینکه دمای بالای 50 درجه محیطی را علاوه بر گرمای خود موتور در عملکرد ان اثر منفی نداشته باشد.

قیمت پلیمر روغن موتور دوترال 059، 058

قیمت پلیمر روغن موتور دوترال 059، 058

افزودنی پلیمر به انواع روغن پایه و تولید محصولات مورد نیاز برای روغنکاری صنعتی و خودرویی بر اساس استاندارهای مختلف تعریف شده هر کمپانی مشخص و تعریف می گردد و شرایط دمایی و وزنی مورد نیاز برای اضافه کردن پلیمر دوترال به روغن در همزمان توسط کمپانی تولید شده مشخص می بشود که البته قابلیت و فلش و ویسکوزیته روغن پایه مصرف شده نیز درمیزان مصرف پلیمر بسیار موثر خواهد بود.

کشور ایتالیا سازنده محصولات متفاوتی می باشد که در این بین انواع پلیمر 059 و 058 با برند دوترال این کشور در ایران در شهرک های صنعتی کشور مثل اشتهارد و گرمسار و اصفهان کاملا شناخته شده می باشد و البته قابلیت های استفاده از این پلیمر برای تولید انواع روغن و کیفیت بی نظیر این پلیمر برای تولید روانکار مصرف این افزودنی را افزایش داده است.

 فروش پلیمر کپ 270 و 2060 انواع روغن

 فروش پلیمر کپ 270 و 2060 انواع روغن

فروش افزودنی روغن موتور کپ محصول کشور کره که متناسب با پارامترهای و استاندارهای جهانی تولید و عرضه می شود مزیتی بسیار ویژه را برای انواع کارخانهای تصفیه روغن موتور فراهم نموده است که با فرمولی اسان بتوان انواع روغن را با اضافه نمودن پلیمر تولید و تامین نمود.

فروش افزودنی روغن موتور کپ یا پلیمر و انواع ادتیو و همچنین افزودنی های روغن پایه و مواد اولیه تولید روغن ترمز و انواع رنگ های صنعتی قابل تامین و تحویل بصورت جزئی و عمده می باشد.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *