Sale of polymer kep 530 Oil viscosity improver

فروش پلیمر کپ 530 یکی از بهترین بهبود دهنده ویسکوزیته روغن با ssl=38 قالب 25 کیلویی و پالت 750 کیلوگرمی و جاذب هایتیک ، ppd، آنتی فوم بهترین اثر بخشی برای روغن پایه و روغن موتور دارد.

بیشتر بخوانید: فروش پلیمر EPDM | افزایش ویسکوزیته روغن مواد

 

قیمت پلیمر کپ 530 ، 270 کره

قیمت پلیمر کپ 530 ، 270 کره

فروش پلیمر کپ 530 و کپ 270 و 2060 محصول کشور کره جنوبی با مشخصات و آنالیز استاندارد طی سالهای گذشته در صنایع مختلف کاربرد فراوانی داشته دارد استفاده از الاستمر یا لاستیک تقریبا در تمامی بخش های صنعتی و تولیدی و ماشین آلات خانگی صنعتی کشاورزی استفاده مستمر دارد.

استفاده از این نوع پلیمر متناسب با محصول تولید نهایی عدد متفاوتی را شامل می شود که البته با استانداردهای اعلام شده از سوی کمپانی تولید کننده این محصول ضرایب مصرف انواع پلیمر تولید شده برند کپ در صنایع مختلف مشخص و از قبل طی کاتالوگ های این محصول اعلام شده است .

تغییرات و میزان استفاده از پلیمر کپ در بخش آزمایشگاهی شرکت های تولیدی و صنعنتی و ایجاد نمودنه اولیه و انجام تست های لازم بنا به شرایط محیطی و شیمیایی که محصول نهایی در این محیط عملکرد نهایی خواهد داشت.

تست های مرتبط انجام می گردد و در نهایت امر میزان  استفاده و درصد مورد نیاز از انواع پلیمر در صورت نیاز به استفاده از انواع پلیمر کپ و دوترال و ویستالون و لوبیمکس بر اساس نیاز و با ضرایب تعریف شده برای مصرف بهترین اثر بخش در افزایش وسکوزیته روغن فراهم خواهد شد.

فروش مواد اولیه صنعت روغن بهبود دهنده ویسکوزیته

فروش مواد اولیه صنعت روغن بهبود دهنده ویسکوزیته

همانطور که مستحضر می باشید همه مواد اولیه مورد استفاده در صنعت روغن واراداتی می باشد این مواد که مورد استفاده در روغن پایه روغن موتور روغن دنده روغن هیدرولیک و همچنین روغن های صنعتی هست شامل برندهای مختلف تولید کننده پلیمر روغن و همچنین به دو صورت قالب 25 کیلویی پلیمر و یا گرانولی تولید و عرضه می شود.

همچنین برای افزودنی های دیگر مثل روغن پایه نیاز به ضد کف ضد یخ و سایر ملزومات مورد نیاز صنعت روانکاری هست استفاده می شود که برخی از ادتیو ها قابلیت ها مورد نظر را دارد.

میزان مواد مورد استفاده برای افزودنی های روغن پایه و موتور ارتباط مستقیم به محصول مورد نیاز خواهد داشت و همچنین فلش و ویسکوزینه روغن پایه یا محصول اولیه که در نهایت به روغن موتور یا پایه با فلش بالا بخواد تبدیل شود موثر می باشد.

در نهایت یکی از بهترین افزودنی های اولیه انواع روغن در صنعت روانکاری و روغن استفاده از پلیمر کپ تولید شده در کره جنوبی می باشد که این محصولات با توجه به کیفیت و  خلوص بالا هزینه های تولید انواع روغن را با توجه به درصد کم مورد نیاز کپ برای افزایش ویسکوزیته روغن کاهش می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *