روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / بزرگترین صادر کننده روغن پایه ۵۰۰۰۰ تن | صادرات روغن پایه ریسایکل هند

بزرگترین صادر کننده روغن پایه ۵۰۰۰۰ تن | صادرات روغن پایه ریسایکل هند

بزرگترین صادر کننده روغن پایه ریسایکل و روغن پایه ویرجین با انعقاد قرار دادهای بین ۱۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰تن از ایران به مقصد هند انجام می شود. صادرات روغن پایه ریسایکل هند از درب کارخانه تولید روغن پایه بصورت exw یا fob ، cif، cfr انجام می شود . تولید کنندگان روغن پایه در ایران بزرگترین تامین کننده روغن پایه هندوستان هستند.

کارخانه تامین انواع روغن با کیفیت صادراتی در لینک روبرو http://101service.ir

بزرگترین صادر کننده روغن پایه ۵۰۰۰۰ تن

بزرگترین صادر کننده روغن پایه 50000 تن

بزرگترین صادر کننده روغن پایه و بزرگترین وارد کنندگان روغن پایه ریسایکل یا روغن پایه ویرجین را چگونه می تواند جستجو و پیدا نمود؟ موضوع خیلی مهم در تامین و صادرات و البته تولید انواع روغن پایه ریسایکل یا روغن تصفیه دوم از روغن موتور سوخته به هزینه های تولید و البته کشور تولید کننده این محصول است زیرا می توان گفت که معمولا بزرگترین صادر کنندگان روغن تصفیه کشورهای تولید کننده نفت خام هستند که امکان تامین روغن پایه ویرجین صادراتی sn500 و روغن پایه ریسایکل با انالیز و در فلش های مختلف را دارند.
نقش و اهمیت استفاده و تولید انواع روانکار از نفت خام یا روغن پایه تصفیه کاملا مشخص و بر هیچ کس پوشیده نیست و این امتیاز در اختیاری کشورهایی است که دسترسی به تکنولوژی تولید این محصول دارد.

تولید کنندگان روغن پایه در ایران

تولید کنندگان روغن پایه در ایران

تولید روغن پایه از انواع روغن سوخته بازیافتی و روغن سوخته موتور و همچنین از تصفیه نفت خام قابل استحصال است . کارخانه های تصفیه روغن سوخته در ایران که بزرگترین تولید کنندگان روغن پایه در خاورمیانه هستند با قابلیت تولید انواع روغن با کیفیت صادراتی و بنا به آنالیز درخواستی مشتری تولید تامین و در بسته بندی کانتین فلکسی ارسال می گردد.
بزرگترین صادر کننده روغن پایه تولید کنندگان زیادی در ایران انواع این محصول را از روغن پایه sn500 ،sn150 ، sn350 تولید عرضه و کل فرایند حمل را تا هند و یا سایر  کشورهای دنیا انجام می دهند اهمیت این موضوع در شرایط پخت روغن و کیفیت محصولی است که می بایستی متناسب با استاندارد تولید گردد.

کارخانه تولید روغن پایه برای هند

کارخانه تولید روغن پایه برای هند

بزرگترین صادر کننده روغن پایه کارخانه تولید روغن پایه است که در ایران به تعداد زیادی با قابلیت های مختلف امکان تولید انواع روغن پایه را دارند. روش تولید روغن پایه تصفیه دوم در کارخانه تولید روغن پایه برای هند خیلی تفاوتی ندارد زیرا می توان گفت که روش اسیدی و روش تقطیری در تولید روغن پایه تفاوت زیادی ندارد و موضوع مهم کیفیت روغن پایه تولیدی است که می بایستی متناسب با آنالیز درخواست تامین گردد.
یکی از مهم ترین شاخص های روغن پایه کیفیت رنگ و درجه رنگ روغن است که معمولا کارخانه های هندی رنگ ۲٫۵ را می پذیرند و فلش این روغن های می بایستی بالای ۱۸۰ باشد.

منبع: carnikan

[ جهت خرید و یا فروش این محصول با ما ارتباط بگیرید.].
بازرگانی نیکان
09129157603
تلفن ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Eshtehard oil purifier vacuum tower 1500 tons

تصفیه روغن اشتهارد برج خلاء ۱۵۰۰ تنی | تصفیه روغن صادراتی

تصفیه روغن اشتهارد توسط کارخانه تصفیه روغن سوخته در برج خلاء (تقطیری) و در کارخانه تصفیه روغن کارکرده به روش اسیدی با ظرفیت 1500 تن به بالا در اشتهارد بصورت مستمر قابل تامین است . تصفیه روغن صادراتی و تحویل روغن پایه ریسایکل SN 150-350-500 قابل تحویل با آنالیز خریدار روغن پایه است.

بازرگانی نیکان