Selling bitumen 25 ton bulk tanker

فروش قیر داخلی با تانکر 25 تنی بصورت فله تحویل مقصد از قیر پاسارگاد و یا جی با بشکه قابل ارسال رایگان می باشد.

قیمت قیر فله داخل با هزینه تحویل

قیمت قیر فله داخل با هزینه تحویل

مصرف قیر در انواع 6070 ، با بسته بندی بشکه و بصورت فله در هر تناژی قابل ارسال می باشد همچنین امکان ارسال قیر 6070 با بسته بندی فله و بصورت مایع در انتقال به هر نقطه از کشور نیز انجام می شود . این امکان برای خریدارا قیر مزیت های زیادی را بهمراه دارد که می توان به هزینه کمتر قیر در مقایسه با خرید با سایر بسته بندی های قیر می با ش.

ارسال تانکری قیر فله بیشتر مورد مصرف کارخانه های تولید اسفالت می باشد که این کارخانه ها نیز نیاز شرکت های راه سازی را برای تامین اسفالت تامین می نماید کارخانه های اسفالت با گرفتن سهمیه از کارخانه های بزرگ تولی قیر این شرایط را بصورت ویژه برای خرید تناژ قیر های داخل در دسترس دارند.

ارزان ترین فروشنده قیر راهسازی

ارزان ترین فروشنده قیر راهسازی

مصرف عمده فروش قیر داخلی برای راهسازی می باشد و عدم توجه به کیفیت این محصول در طولانی مدت و حتی در میان مدت باعث می شود که هزنیه های راهسازی به دلیل کیفیت کم قیر استفاده شده تحت تاثیر قرار بگیرد زیرا نمی توان انتظار داشت ارزان ترین قیر داخلی که معمولا حاصل وکیوم باتوم بی کیفیت هست را برای مدت زمان طولانی گارانتی و تایید نمود.

کیفیت هر اسفالتی ارتباط مستقیم با کیفیت قیر درجه 1 پاسارگاد و یا حداقل قیر با کیفیت و انالیز پاسارگاد دارد بنابراین نمی توان این موضوعات را کم اهمیت دانست و ارتباط و رابطه ویژه بین کیفیت و کمیت محصول و البته قیمت نهایی محصول وجود دارد و نمی توان قیر ارزان خرید داشته باشید در حالی که انتظار کیفیت جی و پاسارگاد مورد نظر شما باشد.

کارخانه تامین قیر داخل با بشکه

کارخانه تامین قیر داخل با بشکه

فروش قیر داخلی معمولا در تناژ پایین بصورت بشکه خرید و  فروش می شود بر این اساس استفاده از انواع کیفت قیر بر اساس تناژ و نوع بسته بندی قیمت و تخفیف خاص خود را دارد و همه این موضوعات تناسب قیمت با کیفیت را مشخص می نماید .

اهمیت مطرح شده بمنظور خرید قیر با کیفیت و با بسته بندی مناسب برای مصرف داخلی می باشد البته تامین کننده گان خوشنام دیگری نیز قیر با کیفیت مطلوب را تامین می نمایند ولی این موضعات بسیار با اهمیت و ارتباط مستقیم با کیفیت قیر تحویلی می باشد و همیشه ارتباط معنا داری بین کیفیت و قیمت تمام شده محصول وجود دارد که بسیار مورد توجه می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *